Dotazy k bance, platbám a florenům archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem babina44, 30/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    babina,44 hraji již 9 let a jěště se mně to nestalo omylem jsem použila kartu které končila v březnu potom jsem ji smazala a zadala novou nakoupila jsem ted mně to ale nechce pustit nakoupit byla jsem v bance a tam je vše v pořádku moc děkuji
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina44

    Nerozumím kam tě to nechce pustit.
    Je možné že je požadováno ověření, například pomocí SMS kódu od tvé banky.
    Ale nejdříve upřesni kam tě to nechce pustit.
     
  3. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    Nemohu koupit floreny ani žadný balíček díky
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina44

    Zase jsem se nic nedozvěděl.
    Píše to při snaze něco koupit nějakou hlášku, nebo se možnost platby kartou vůbec nenabízí, nebo jak se to projevuje ?
    To je nic neříkající výraz nemohu nic koupit.
     
  5. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    Mám,u florenu modrý křížek a nic se neobjeví ani při nabídce balíčku také ne chtěla jsem koupit také kombajn a také nic díky
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina44

    U florenů je modrý křížek pořád.

    Screenshot_1.png

    Zajdi do banky do města a tam si vyber florenový balíček a zkus jej koupit

    Screenshot_2.png

    A vyber platbu kartou poté zkus zaplatit
     
    Veselka a Y_n_O tohle ocenili.
  7. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    tam florenty koupím ale nemohu koupit pomocníky nebo koš ke hře mlýn díky
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina44

    Pokud ti jdou koupit floreny, měli by ti jít i koupit ostatní herní prvky
    Zde kombajn, klikneš na ikonu v liště

    Screenshot_4.png

    Přesměruje tě to do banky

    Screenshot_5.png

    klikneš na ikonu košíku, kombajn se ti ukáže v košíku a klikneš do pokladny

    Screenshot_6.png

    Tam máš na výběr platební metody, vybereš uloženou kartu nebo zadáš novou a klikneš na koupit nyní
     
  9. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    Nic se mně neukáže musím najet na banku a mužu koupit jenom floreny a jěště s problémen asi zkončím bez kombajnu to nejde moc děkuji ale už nevím co dělat
     
  10. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Ahojky proč se nedá platit přes mobilní kredit,dříve to šlo.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elaairena

    Pomocí SMS se dají koupit floreny pořád.
    A jestli půjde nějaký herní prvek jako například koše k akcím koupit pomocí SMS rozhoduje RT.

    Fajn hru pezt
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pezt: Ještě je "problém" rádoby v dobíjení.... pokud dobiješ kredit, operátoři dávají nějakou částku zdarma - covid akce - ke 200 kč dali 100 kč, pokud toto nepropíšeš, neprovoláš, nekoupíš si nic. Bohužel to tak je u všech operátorů a nejde s tím hnout.... (mám dobijecí kupon na druhý tel.... tak mě to napadlo....
    Ještě mi k tomu přišla SMS, že s bonusovým kreditem nelze platit cokoliv co začíná čísly 90 - tudíž i parkovné - 90206 např.)
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MatysekKamilek

    V tomhle myslím nemáš pravdu, pokud mám povoleno odesílání prémiových SMS, tak bonusový kredit mohu mít kolik chci, ale musím mít také ten běžný kredit, aby šla prémiová SMS odeslat, ta se právě odečítá z toho běžného kreditu. Pokud ten běžný kredit nemám tak je jasné, že to nemůže jít. Nevím co máš za operátora, ale u mého (Tesco mobile) je toto běžné a lze to udělat v nastavení v aplikaci.

    Fajn hru pezt
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pezt: dělal to tak T-mobil /teď mám t-mobil paušál a tam jsou tyhle služby blokované - jen hry a bonusy, parkovné zaplatit lze, to zařizoval šéf, je služební) i 02... 02 mám teď a to upozornění mi přišlo po dobití teď v dubnu.... do té doby si nezaplatím ani parkovné....
    02 mám na hesla k bance atd, každých půl roku se musí dobít, jinak propadne karta, tak proto jsem to napsala, že mi to přišlo před 14 dny v sms .... :oops:
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek

    Myslím, že je to jen o nastavení, je jasné, že to z bonusového platit nelze, ale z běžného ano. Zrovna jsem koukal na to, co píšou u O2 ohledně těchto SMS.
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pezt: Super.... u mně spíš hrozí, že to ani nevyužiju, mám ho jen na příchozí sms... vím, že sim ani nepodporuje internet...Až to bude aktuální, budu muset popřemýšlet spíše o paušálu....:)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek

    Já to také nevyužívám, ale mám to odzkoušeno, a funguje to tak ;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    Moc prosím co mám udělat v košíku se mně kombajn ukáže ale nejde koupit je mně 75 let byla to pro mně jediná zábava prosím o pomoc děkuji babina,44
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina44

    Co znamená, že nejde koupit, nezobrazuje se možnost platby kartou ? nebo něco jiného ?
     
  20. babina44

    babina44 Pisálek fóra

    nic se nehne zustane to stat nic nenapíše nevím co dělat v bance vše v pořédku děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.