Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem anna32173, 1/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    dobré odpoledne nejdou mi koupit pomocníci z paysafecard prostě se tam po kliknutí neobjeví žádná čísla i když je píši asi mám něco zablokované a nevím co děkuji za pomoc
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj anna32173

    Ha Ha jelikož je Brosty všudypřítomný zkusí poradit i zde.
    Nepíšeš jaký používáš prohlížeč.
    Zkus vyzkoušet jiný prohlížeč jestli to v něm půjde.
    když vybereš do košíku pomocníky klikneš na zaplatit pomocí Paysafecard, otevře se okno, kde vyplníš 16 místný kód potvrdíš podmínky a klikneš na zaplatit.

    [​IMG]

    Jinak doporučuji udělat Vše pro bezproblémový chod hry
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. anna32173

    anna32173 Pilný autor

    děkuji moc ale právě mě nepíše klávesnice s čísly a nemohu je tam dodat asi mám něco vypnuté jinak používám Google Chrome ale děkuji už je to vyřešené poradil hodný farmář
     
    Naposledy upraveno: 1/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    anna32173

    To je ale problém u tebe a né ve hře:p, hlavně že se to vyřešilo ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. mediumZ

    mediumZ Pisálek fóra

    Dobrý večer, mohu se prosím zeptat co bude nyní následovat případně jak to řešit ? Dnes ráno cca 8.30 jsem zadala bohužel "převod" na "pomocná ruka" a "pomocníci -předplatné" .....Až odpoledne jsem tu našla že převod trvá dlouho, tak jsem obě akce zakoupila přes PSC "Pomocná ruka" odpoledne skončila co tedy bude s mou platbou která již z banky odešla ? Balíček dostanu ještě jednou nebo se platba vrátí ? "pomocníci - předplatné" končí až zítra kdy už by měla platba dorazit, znamená to že balíček dostanu ještě jednou ? Velmi děkuji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mediumZ

    Můžeš prosím upřesnit jakou platbu myslíš ? Protože klasický převod byl zrušen.
    Takže nějak nevím co v tomto ohledu poradit. Prosím uveď přesný název platební metody, přes kterou jsi uskutečnila nákup.
    Pro cz lokaci jsou k dispozici pouze tyto možnosti

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  7. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Dobrý večer, chcela by som si kúpiť cez kreditnú kartu dve baličky , balík nasprejovaná kvetina a balíček jacka darčeka, obi dve sa mi objavia v pomukách, zadám si aj svoje údaje ale na koniec mi vypíše že transakcia sa nedá uskutočniť, a aby som použila inú metódu. Cez túto kartu každý mesiac kupujem pomocníkov, a predvčerom som si cez kartu kúpila chovný balíček,tak neviem kde je chyba u mňa pravdepodobne nie.
    Prosím poraďte čo mám spraviť.
    ďakujem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ssasulka84

    Bohužel nevím co je špatně.
    Restartuj hru, tedy tak že zavřeš celý prohlížeč. Následně můžeš zkusit koupit znovu, ale zkus pouze jeden balíček.
    Pozor na opakované pokusy koupit nějaký herní prvek, pokud se transakce přeruší, například chvilkovým výpadkem internetu, může dojít k blokaci platební karty, kvůli bezpečnosti. Ještě je důležité mít dostatek finančních prostředků na svém účtě, ale to máš doufám ověřeno.
    Pokud se nákup nepodaří, budeš se muset obrátit na herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy, a popiš svůj problém.
    Popřípadě můžeš zkusit jinou platební metodu, např. Paysafecard

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    **** Odstraněna zbytečná citace ****

    Ahoj, balíčky kupujem vždy po jednom, skúšala som to už dva krát, dnes to už nebudem skúšať aby som náhodou nezablokovala kartu. Nikdy som nemala problém platbou cez kartu na farme, takže zatiaľ nechcem skúšať inú platebnú metódu .
    Ďakujem za pomoc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ssasulka84

    Rozumím, když to budeš chtít zkusit zítra, zkus to v jiném prohlížeči. Pokud se bude situace opakovat, nezbude nic jiného než se obrátit na tu podporu.

    PS: příště prosím bez citace, když tu nejsou žádné jiné aktivní příspěvky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    ahoj, nevím jestli mi zde poradíte, ale mám problém s nákupem přes paysafecard - naposled jsem koupila turbomlýn, pak jsem chtěla udělat nákup (asi řádku a nešlo mi to) a teď naposled jsem chtěla koupit pomocníky, dala jsem výběr metody a pokračovat a je tam jenom bílá stránka a nenabízí mi to okno k vepsání čísla psc, když se vrátím na výběr metody, je pod paysafecard řádek, že můžu mít zablokován pop up na prohlížeči, mám chromium a nevím kde odblokovat - myslíte, že poradíte?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj elen45,

    bohužel uvedený prohlížeč nemám, ale zkus v nastavení prohlížeče (je možné, že tam budou rozšířené možnosti) najít položku blokování vyskakovacích oken a tam toto blokování zakázat. Případně by to mohlo jít přímo pro konkrétní web při kliknutí na oznámení o blokování okna. Další možností, je vyzkoušet jiný prohlížeč.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    pajdo díky za odpověď, podívám se ještě zda něco objevím, donedávna jsem měla Firefox, ale farma mi nešla otevřít (ani teď nejde), tak jsem ráda, že funguje alespoň na tomhle prohlížeči - koupila jsem si 2 kupony za 300,- tak by mě mrzelo, kdybych je nemohla využít

    pajdo ještě jednou píši, vyzkoušela jsem na tom webu vyskakovací okna zablokovat a odblokovat, nakonec jsem vrátila do původní polohy a pak mě napadlo počítač zrestartovat a ono to pomohlo takže mi to snad bude i nadále fungovat, ještě jednou díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elen45

    Kolega tu není, nicméně restart je vždy první pomoc pokud něco nejde tak jak má.
    Děkujeme za zpětnou vazbu, nicméně stačí upravit předchozí příspěvek, psaní dvou příspěvků pod sebe je porušení pravidel.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj, koupila jsem si prémium, které bude trvat ještě 7 dní, chtěla jsem si ho prodloužit, protože je zrovna šťastný den Mega, ale přes premium vila to nejde, (spravuj je šedé) v bance se mi taky nikde nenabízí, znamená to, že musím počkat ještě těch 7 dní a skončí to první premium?
    díky
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-

    Pokud jsi při koupi prémia použila platební, která neumožňuje uložení platebních údajů a nepovolila jsi uložení, tedy automatickou obnovu prémia, tak další prémium je možné zakoupit, až po jeho vypršení, dříve ne.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    aha, a to se dělá jak?
    škoda, tak bodíky nebudou,
    díky za rychlou reakci na můj dotaz
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo-

    Nevím jakou platební metodu používáš.
    Nicméně uložení platebních údajů, umožňují pouze platba kartou nebo Paypal.
    Pokud údaje nejsou uloženy nabídne se jejich uložení pro příští nákupy a také se z nich automaticky prodlužuje prémium. Tím že se ti strhne z účtu příslušná částka v době vypršení stávajícího prémia.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    petz díky,
    používám paysafecard, tak nic.
    moc díky
    přeju hezké velikonoce.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo-

    Není zač ;), tobě také přeji hezké velikonoce :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.