Dotazy k bance, platbám a florenům - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem JánLalík, 9/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ahojte..aj ja mám ten istý problém..tiež mi píše vyskytla sa chyba..skusila som znova a znova chyba,ale stiahlo mi to 2x peniažky z účtu...
     
  2. strudl66

    strudl66 Zelenáč fóra

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat nemohu si zakoupit SMS kombajny jde mi to jen přes kartu a to já nechci....telefonem za 79kč kombajny na ploše nemám a vždy jsem měla najednou to zmizelo....Mohli by jste mi pomoct Děkuji
     
    Martinoveckin tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj strudl66,

    pokud si pamatuji, tak zakoupení pomocníků přes SMS v naší lokaci nebylo zavedeno. V české lokaci je možné přes SMS zaplatit floreny.
     
  4. okatec42

    okatec42 Zelenáč fóra

    je ted nejaky problem s nakupen florenu pres sms?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj okatec42, momentálně nemáme hlášený žádný problém. Prosím obrať se na herní podporu ( při vyplňování formuláře zvol obecný dotaz). Jak kontaktovat herní podporu
     
  6. babča59

    babča59 Pisálek fóra

    Hezký večer přeji, mám problém se zakoupením florenů přes sms.Když kliknu na platbu mobilem ukáže se mi toto a když pak dám vrátit se zpět k pltebním metodám ta se mi objeví tohle, můžete mi s tím prosím pomoci? Děkuji babča59[​IMG][​IMG]
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babča59

    Jaký prohlížeč používáš respektive, ve kterém se snažíš platbu realizovat?
    Vyzkoušej jiný prohlížeč než aktuálně používáš.
    Teď jsem zkoušel a vše se mě zobrazí normálně.
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. babča59

    babča59 Pisálek fóra

  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. babča59

    babča59 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď, vyzkouším to a uvidím. Přeji krásnou hru
     
  11. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    dobrý den mám problém s platbou kartou u pomocníků .Odstranila jsem starou platební kartu a zadání nové se mi už neobjevilo je tam jen pay a trust.Když jsem to zkoušela přes trust při zadání údajů do banky se nejde posunout na druhý krok je to celé seklé,je někde nápověda nebo jak zakoupit pomocníky kartou?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aknelsvo

    Pokud jsi platební kartu odstranila teď doporučil bych restartovat hru (tím, že zavřeš celý prohlížeč)
    Poté si vybereš co chceš koupit a v pokladně klikneš na platební metodu, pro tebe tedy platební karta, pokud se nezobrazuje více platebních metod klikni tady na toto pole

    [​IMG]

    Ukáží se všechny dostupné platební metody.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. aknelsvo

    aknelsvo Rádoby autor

    děkuji za odpověd,ale tohle políčko tam právě nemám!Mám tam ,,bank payment" potom ,,trust pay" a ,, bigpoint"bohužel kreditní karta tam není.Už jsem hru zavřela dvakrát ,dokonce restartovala celý počítač a nic.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aknelsvo

    Bohužel v tomto případě se budeš muset obrátit na herní podporu. Při vyplňování formuláře nevybírej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém.
    Jelikož je víkend je nepravděpodobné, že by došlo k vyřešení tvého problému, pokud si tedy něco chceš koupit do hry, doporučuji si koupit Paysafecard a platit pomocí této platební metody. Paysafecard lze koupit i online, pokud využíváš platební kartu k nákupům na internetu.
    Vše o paysafecard nalezneš v tomto vlákně Paysafecard
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. -mamsvujsvet84-

    -mamsvujsvet84- Zelenáč fóra

    dobrý den, platba kreditní kartou mě háže do blacklistu, podpora vůbec nepomohla , poslala jen neurčitou odpověď, kde veškerý problém hodila na banku. Takže: mé kartě končila platnost a banka poslala novou, po nějaké době se v kartě poničil čip, zažádali jsme tedy o kartu novou a zatím ta poškozená byla dána do blacklistu. teď mám kartu novou, ale vůbec mi nejde zadat do plateb a automaticky jsem házena na blacklist a odkazována na podporu. můžete mi prosím napsat, co mám dělat??? a jestli mě odkážete na kontaktování podpory přes kontaktní formulář, tak mi snad ani nepište, protože na to už nemám nervy . děkuji s pozdravem -mamsvujsvet84-
     
    Martinoveckin a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -mamsvujsvet84-

    Nejprve bych doporučil odstranit všechny staré zadané karty, které máš na herním účtě. Pokud je tam tedy ještě máš. Přejdeš do banky a klikneš na stav a výpověď a odstraníš staré karty, poté hru restartuješ.
    Bez pomoci podpory se tento problém nedá zvládnout, ty jsi zřejmě kontaktovala platební podporu. Pro tentokráte se obrat na tu herní, tedy při vyplňování formuláře nebudeš zadávat problém s platbou, ale zvolíš možnost obecné dotazy, následně popíšeš svůj problém, tedy, že jsi na black listu a kolegové na podpoře se ti budou snažit určitě pomoci. Nicméně je víkend a s největší pravděpodobností se to bude řešit až v pracovních dnech. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. ranníptáčecestpraci75

    ranníptáčecestpraci75 Pisálek fóra

    od včera se marně snažím,přes sms koupit floreny,nejdeto,hru hraji 6 let a vždy to šlo,děkuji za odpověd
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ranníptáčecestpraci75

    Je potřeba zkontrolovat BIG číslo, které zadáváš jestli je správné a jestli odesíláš na správné telefonní číslo.
    A hlavní je mít povolené odesílání prémium SMS.
    Další důležité upozornění, pokud telefonní číslo, kterým se snažíš zaplatit je již 6 použité tak to nelze. Povolený limit je pouze 5 telefonních čísel.
    Další možnou příčinou neodeslání, může být to, že máš nějaký bonusový kredit, a z něj se nedají hradit prémiové SMS.
    Ještě bych kontaktoval svého operátora proč nelze odeslat tuto SMS.
    Pokud máš vše ověřeno a stále se nedaří, je potřeba se obrátit na herní podporu. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a popiš svůj problém. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. kaja0110

    kaja0110 Pisálek fóra

    Mě také nefunguje platba přes sms
     
  20. vrtulkatxt

    vrtulkatxt Pisálek fóra

    Ahojte. Tiez mi nefunguje cez sms. spravy odoslane, dorucene, ale nic neprislo, ani kredit nevzalo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.