Dosáhni až ke hvězdám (3.8. - 8.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Dosáhni až ke hvězdám ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]
    Akce začíná 3.8. od 14:00 hod. a končí 8.8. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Hráči s novým prémiem dostanou 15 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině.
    Doporučení: než začnete plodiny zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Dalekozraké květy (Ďalekozraké kvety)
    [​IMG]
    Základní čas: 6:00 hod.
    Základní zisk: 80 BZ
    Od levelu: 3
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylé dalekozraké květy vyměněny 1 ks = 6 BZ a 4 kr.

    Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině vyskakovat...

    Čočky (Šošovky)
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé čočky vyměněny 1 ks = 29 BZ a 20 kr.
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x čočku.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Hráči s novým prémiem můžou poslat 13 volných dárků (s runou 15). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 270 FL

    Dalekozraké květy a čočky budou potřeba na výrobu dalekohledů.
    [​IMG]
    Dalekohled (Teleskop) vyrobíme ve mlýně na farmě (na Bahamaramě ne), na výrobu 1 ks je potřeba 650x dalekozraké květy a 35x čočka. Základní doba výroby 1 ks je 15:00 min.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylé dalekohledy vyměněny 1 ks = 4440 BZ a 2960 kr.


    Přilepšit si můžeme nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezonní zboží

    Malý astronomický balíček (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 30 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    75x dalekozraké květy
    10x čočka
    10x superhnojivo

    Střední astronomický balíček (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 75 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,79 €
    [​IMG]
    250x dalekozraké květy
    30x čočka
    30x superhnojivo

    Velký astronomický balíček (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 150 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,59 €
    [​IMG]
    500x dalekozraké květy
    70x čočka
    1x dalekohled
    60x superhnojivo
    1x kupón na pomocníky (12 hod.)

    Obrovský astronomický balíček (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 197 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    1000x dalekozraké květy
    110x čočka
    3x dalekohled
    100x superhnojivo
    1x kupón na pomocníky (24 hod.)

    Také si můžete za 2 Floreny ve Farmářském obchodě > Sezonní zboží zakoupit Astronomickou bednu (Debnu s pozorovacími vecami) (lze koupit opakovaně), která obsahuje náhodně jednu z těchto položek:
    [​IMG]
    • 25x dalekozraké květy
    • 50x dalekozraké květy
    • 100x dalekozraké květy
    • 1000x dalekozraké květy
    • 5x čočka
    • 30x čočka
    • 60x čočka
    • 120x čočka
    • 1x dalekohled
    • 2x dalekohled
    • 3x dalekohled
    • Nebe plné hvězd
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 850 BZ/TBZ, velikost 1x1
    Pokud bude bedna otevřena až po akci, dojde dodatečně k výměně akčních položek.
    Nyní víme co máme pěstovat a vyrábět, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit, jak vše dodávat...
    [​IMG]

    Akce je rozdělena na čtyři části, v každé dodáváme vyrobené dalekohledy pomocí tlačítka Uložit.
    [​IMG]

    1. část
    Krok​
    Dodej​
    Odměna​
    11x dalekohlednálepka
    21x dalekohled300x level kr.
    31x dalekohled40x superhnojivo
    41x dalekohled3x hvězdička
    51x dalekohledPirátský sud
    Dosáhni až ke hvězdám - nálepka
    [​IMG]

    Pirátský sud (Sud s opicami)
    [​IMG]
    co 11:00 hod. 750 BZ/TBZ, velikost 1x1

    2. část
    Krok​
    Dodej​
    Odměna​
    11x dalekohled3x párty lístek
    21x dalekohled300x Bahamarama level TBZ
    31x dalekohled40x Zuzino superhnojivo
    41x dalekohled3x hvězdička
    51x dalekohledKanonýři
    Kanonýři (Nosiči strelného prachu)
    [​IMG]
    co 11:00 hod. 1500 BZ/TBZ, velikost 1x2

    3. část
    Krok​
    Dodej​
    Odměna​
    11x dalekohled1x mrkvovo-jablečná směs
    21x dalekohled300x level BZ
    31x dalekohled20x Zuzino ultrahnojivo
    41x dalekohled3x hvězdička
    51x dalekohledŽraločí představení
    Žraločí představení (Žraločia šikovnosť)
    [​IMG]
    co 11:00 hod. 3000 BZ/TBZ, velikost 2x2

    4. část
    Krok​
    Dodej​
    Odměna​
    11x dalekohled3x bedna s dárky
    21x dalekohled2x hvězdička
    31x dalekohled20x superkrmivo
    41x dalekohled5x zlatý banán
    51x dalekohledřada na magickém stonku
    Řada na magickém stonku
    [​IMG]
    kouzelná moc: 30000 BZ, 30000 TBZ, bedna s hvězdami - obsahující náhodně jednu z těchto položek - 1x hvězdička, 2x hvězdička, 3x hvězdička, 10x hvězdička, 25x hvězdička, 50x hvězdička; další aktivace: 48:00 hod.

    Co je potřeba:
    20x dalekohled = 13000x dalekozraké květy a 700x čočka.

    Co můžeme získat:
    300x level BZ, 300x Bahamarama level TBZ, 300x level kr., 40x superhnojivo, 40x Zuzino superhnojivo, 20x Zuzino ultrahnojivo, 20x superkrmivo, 3x párty lístek, 3x bedna s dárky, 1x mrkvovo-jablečná směs, 11x hvězdička, 5x zlatý banán, nálepka, Pirátský sud, Kanonýři, Žraločí představení, řada na magickém stonku
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To by šlo pěstování není tolik ;) a je novinka - bedna - možná i zkusím, plodiny by se hodily, nebo rovnou dalekohled :)
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Zítra na to vlítneme:p
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím jak to stihnu.Jdu pochopitelně do toho.
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    V tom řádku se s těma hvězdičkama v bednách rozvášnili, ne? [​IMG] Je to artikl, který tedy opravdu nepotřebuji, ale do akce jdu. Plodin zas tak moc není, když to vezmu v porovnání s tím, co jsem vypěstovala v akci, která stále ještě běží.
    Jen mně štve, že se zas pěstuje jen na 3 plochách, a když už, tak já bych spíše k pěstování obětovala Bahamku, ta mě nějak nebere a pěstovala co potřebuji na hlavní a divoké louce. No nic je to dané, večer připravím farmu a pojedu další akci. Tentokrát půjdu z akce do akce, farmu jsem stále ještě nevrátila do normálu a teď už jí ani vracet nebudu.
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    No po akciách so zbieraním recenzií, prekombinovanými výrobami v mlyne a komplikovaným minihrám s kockami už ani neviem ako sa dodáva do 4 častí. :D
     
  7. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak po několika zajímavých akcích přišla nudná. Grafika pěkná, ale to je asi vše, co se mi líbí. Řada, která bude náhodně dávat hvězdičky, mne neuchvacuje, a nejvíc mi asi vadí mletí ve mlýně na farmě, a ne na Baha. Ale zase jsem návod pobrala hned napoprvé, poslední dobou je to rozepsané jaksi lépe.
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já to vidím akci na pohodu. a odměna stonek co dá hvězdičky není pro mě aktuální,ale jeden nikdy neví co se bude časem potřebovat. jdu do toho a hotovo. ;);)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně štve, že se mletí dalekohledů omezuje jen na mlýn na farmě, což brání přípravě SK pro nadcházející akce. Hvězdičky mi nevadí, mám spoustu restů na Stromě.
     
  10. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super,už se těším ;)
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Na tu bednu ze stonku jsem fakt zvědavý. :D
     
  12. Monkfish1

    Monkfish1 Rádoby autor

    No mě se akce líbí. Hvězdičky ještě jsou třeba. Hlavně se mi líbí, že stonek nedává jen BZ, BBZ či krejcary :) i když to je také třeba, ale když se tam ukáže i něco jiného hned je to o něco málo zajímavější ;)
     
  13. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Pohodová akcička, jdu do toho :music:
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Achjo, zase mlýn a 15 min. už si budu zpívat nemelem nemelem sebrala nám voda mlejn .... kéž by, nebo zprovoznili vodní mlýn.
     
  15. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Vynechávám. Hvězdy nepotřebuju a začíná mi dovolená, takže farmu hodlám hodit do režimu kytek na celý den bez honění citrónů po ploše :):p
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    mno, grafika slibovala něco zajímavějšího ... ale je to akce, takže zítra hurá na sbírání čoček na plochách a mletí dalekohledů - s mojí vlastní optikou na nose doufám, že to dohledám xD
     
  17. babina51

    babina51 Baron fóra

    Tak zítra hurá do toho,hvězdičky v bedně nemusím(strom mám komplet) a zásobu ani nesleduju,ale jinak odměny fajn.Na noc hodím hořec,uvidím kolik napadá když tak zasadím špaldu a spol..14.00 všichni na start a ať nám čočky jen lítají.
    FA115.....BAHA356
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak plochy sú na akciu pripravené a už len počkať na začiatok. Keďže sa blíži dovolenka v Tatrách, na akciu budem mať menej času, takže sa to pokúsim dovtedy stihnúť. Využijem teda asi tú Astronomickú debnu na nejaké rastliny na rýchlejšie rozpestovanie, je pomerne lacná. :)
     
  19. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    a zas mi začíná prac.týden, tak snad se přes puffin na hru dostanu, pokud lidi nebudou hladoví;)
     
  20. Rije

    Rije Pisálek fóra

    No já mám teď dva týdny dovolené, tak si budu v tom parnu trochu hrát 8):D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.