Doplnění k tématům ve F.A.Q.

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

-družstvo-

Musíš přepnout na anglickou klávesnici

Screenshot_1.png

Pokud tuto volbu tam nemáš, musíš potřebný jazyk doinstalovat, ale to když tak někde jinde, tady to není zrovna vhodné.

2. -družstvo-

-družstvo- Osvícený autor

Petz díky,
    já na to pomaličku přijdu. Nechci Tě zaměstnávat zbytečnostmi. Kdy na to nepřijdu, budu dál větvičku hledat starým způsobem, to není problém.

ašada01 tohle ocenil(a).
  3. ašada01

ašada01 Dozorce fóra

-družstvo-

Zkopíruj si slovo Piñatová odsud do nějakého pomocného textového souboru, který ulož na plochu, aby byl stále po ruce, a vždy, když budeš chtít hledat, tak si ho do vyhledávače prostě nakopíruješ.

Petriša tohle ocenil(a).
  4. .evalumar.

.evalumar. Stálice fóra

Zdravím :) Prosím vás, mohl by RT vymyslet nějakého zákazníka, který by chtěl řemeslné přísady a za to se odměnil nějakou dobrou bednou nebo tak něco? Nelitovala bych na jeho aktivaci ani banánů, ani hvězd. Všechny provozovny mám na pátém stupni a věnuju se pouze jednou měsíčně vaření zásoby mrkvovo-jablečné marmelády, takže se mi v každé provozovně válí přes sto tisíc jednotek řemeslných přísad a je mi líto, že nemají využití.

5. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj .evalumar.

Tohle to nemá nic společného s přidáním do FAQ, nebo nějakou jeho chybou.
    Nicméně si můžeš podat zlepšovací návrh, se všemi náležitostmi.

Fajn hru pezt