Diskusia k "Farmársky denník- fotoalbum"

Diskuze na fóru 'Deníky farmářů' zahájená uživatelem mousicka, 18/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. mousicka

  mousicka Guest

  babioli tohle ocenil(a).
 2. krakoramaja

  krakoramaja Polobůh fóra

  Ahoj. Vzhledem k opakujícím se nespokojeným příspěvkům ohledně vypadávacích akčních předmětů tzv. padátek jsem se rozhodla něco vyzkoušet. Založila jsem kvůli tomu dvě nové na sobě i na mém účtu nezávislé farmy, na kterých pěstuji úplně stejné plodiny na stejných polích ve stejném čase. Tento počin s jeho výsledky se mi zdá zajímavý a ráda bych, kdyby někde mohl být kompletní přehled. Na těch farmách mi nejde o získávání dekorek nebo dalších výhod spojených s farmařením a akcemi, čistě jen o vypadávání předmětů. Rozhodně to není o suplování testovacích farem moderátorů, spíše jde o porovnání výskytu padátek běžného hráče na srovnatelných farmách. Moje farma ani ty nové nejsou žádná na stejném trhu.
  Napadlo mě založit k tomu zvláštní vlákno, třeba s názvem "test padátek", ovšem došlo mi, že pokud v něm bude minimum ostatních příspěvků, budu muset neustále příspěvky upravovat a doplňovat a bude se ztrácet přehlednost.
  Jako další mě napadlo vytvořit těm dvěma farmám (dvojčatům) deník, kam bych výsledky ohledně padátek při akcích zapisovala. Pravidla ale neumožňují mít více deníků, navíc deník musí být s nickem farmy. A tady bych potřebovala poradit, jak to udělat.
  Bohužel mám deník na Krakoramaja, založila jsem ho krátce po začátku hraní, ale kromě pár prvních příspěvků už do něj víc jak rok a půl nepíšu. Bylo by možné tento deník nějakým způsobem zrušit? Odstranit?
  A bylo by možné založit pak nový deník, kde by opět dle pravidel byl nick Krakoramaja, ale už z názvu aby bylo patrné, že jde o testování padátek? Např. "Krakoramaja a padátka", "Krakoramaja a testy padátek" nebo zkrátka něco podobného.
  Za tři týdny farmaření na dvojčatech už jsem nasbírala nějaké výsledky, ale jak jde akce za akcí a mám to na papírech, pomalu začínám ztrácet přehled. Bylo by fajn to mít na jednom místě.
  Děkuji za případnou radu či nasměrování jak to udělat. A zda to lze vůbec udělat bez porušení pravidel souvisejících s vedením deníků.
   
 3. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj krakoramaja,

  jednak se musím omluvit za pozdní reakci. K tvému dotazu, není problém v uzavření tvého denníku a ani není problém v tom, aby jsi si vedla jiný denník, tak jak popisuješ.
   
  Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
 4. krakoramaja

  krakoramaja Polobůh fóra

  pajda361 - moc děkuji za možnost vést nový deník.
   
  Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.