Denní bonus za přihlášení / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Denní bonus za přihlášení

    Prostor pro Vaši diskusi

    Kubík Kučeravý bude mít pro vás ve svém novém obývacím pokoji každý den odměnu.

    [​IMG]

    Jak to funguje ?
    • Po přihlášení se v okně Novinek zobrazí stránka s bonusem za denní přihlášení.
    • Kubík Kučeravý představí své bonusy za denní přihlášení, které můžete získat kliknutím na tlačítko Vyžádat.
    • Po vyzvednutí denního bonusu se spustí odpočet hodin do možnosti vyzvednutí dalšího dárku.
    • V dolní části stránky se zobrazuje počet dnů ve kterých jste si vyzvedli dárek.
    • V prvních 6-ti dnech dostanete denní dárky, na 7. den připadá velký týdenní dar + zlatý klíč pro otevření bedny s měsíčním dárkem.
    • Dárek z bedny se 3 zámky lze je získat pouze jednou za měsíc,
    • Bedna obsahuje odměnu, která se mění každý měsíc.
    • Bednu s pokladem lze otevřít pouze jednou měsíčně a pouze tehdy, pokud hráč nashromáždil minimálně 3 týdenní odměny (v 7., 14., a 21. den v měsíci).
    • Přihlašování nemusí být nepřerušené! V případě, že se hráč jeden den nepřihlásí, začíná tam kde skončil.
    • Každého 1. v měsíci se počítadlo dnů nastaví na 1.

    Týden
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    Den1-78-1415-2122 - 2829, 30, 31
    Další důležité informace:
    • Nadále již nebude možné získat každý den volné zatočení na Farmářském kole štěstí, tento bonus bude nahrazen novým systémem odměn. Volné zatočení získají pouze hráči ze zakoupeným Prémiem.
    • Limit počtu pokusů v normálním režimu na Farmářském kole štěstí je zvýšen na 10.
    • Mód dovolené nadále neovlivňuje získávání Dárku za denní přihlášení.
    Za měsíc říjen bude odměnou dekorace: Podej cukr

    [​IMG]
    Od 2. levelu, 8 000 BZ/TBZ co 22:00 hodin, velikost 2x2
    Může být umístěna na všech plochách mimo Hřbitov.​
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Wau, tomu říkám odměna v základu 8000 bz/tbz, no jestli bude měnitelná při OaD, tak je to nový Svatý grál :)))
    Jediné co mě zarazilo, je ztráta denních lístků :( podmíněna nákupem prémia. Což ve finále dle přiložené fotografie jest místo 7dmi lístků =) 5 lístků a to ještě nevíme zda to bude pravidlo, že vždy první den v týdnu získáme 5 lístků.
    Trochu cítím nátlak na pořízení prémia :(
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    nějak jsem to nepobrala - týdenní odměny jsou 7., 14. a 21. den v měsíci - ale přihlašování nemusí být nepřerušené, tedy můžu třeba jeden den vynechat a pokračuji, kde jsem skončila ... takže týdenní dárek dostanu i když před ním není 6 vyzvednutých denních dárků?
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Medvánek,

    pokud to chápu já, tak si 7. dárek vyzvedneš 8. den v měsíci.
     
    Trepifajksl, petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    takže to není 7., 14. a 21. den v měsíci, ale 7., 14. a 21. den přihlášení v měsíci? takže klidně můžu "proflákat" zhruba týden a měsíční dárek dostanu? ... no, uvidíme, nějak mi to k RT nesedí, taková tolerance
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Medvánek: já bych na to nespoléhal, bohužel vyzkoušené to takto není.
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak tento nový způsob denních odměn se mi líbí ;). Konečně je aspoň nějaká změna od dortů a dárků :D. Další hodnocení nejspíš až po odzkoušení, ale jenom k té dekoraci: skvělá!!! Opravdu je to super dekorace a ten bodový příděl je velmi pěkný :).
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mně už se stýsklalo po hnoji, který byl na kole štěstí kdysi a zase nic... v krabici s mašlí těžko bude, také byste ji v obýváku neměli. A to, že pravidelní hráči dostanou alespoň jednou měsíčně slušný dárek se mně také pozdává. Zároveň jsem přesvědčena, že měsíční dárky budou určeny jen pro konkrétní farmu a nebudou se dát nikdy měnit.
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Nový způsob odměn je příjemnou změnou a za denní pilnost i slušný měsíční odměna je vítána. Tak uvidíme, jak to ve skutečnosti nakonec opravdu bude!!! ;););)
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ha, Kubík se přestěhoval do "novinek" a místo něho je na ploše něco ve výstavbě ...
     
  11. schumacher2

    schumacher2 Pisálek fóra

    Wow, tak to bude super. Člověka to bude nutit se přihlašovat denně.:):):):)
     
  12. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    taky se mě to líbí hm dík za to
     
  13. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    no ty dárky mě trochu mrzí jelikož takzhle budeme moc získak jen 5 dárku za 7 dni. taky je skoda ze uz nemuzeme dostat % bz ze sklizne. na druhou stranu muzem ziskat kazdy tyden jeden kupon na pomocniky + jednou mesicne zajimavy darek. myslim ze ze to jestli je to krok k lepsimu nebo horsimu se ukaze casem podle toho jake budou ty mesicni darky
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dekorku nemám šanci nikdy získat, už jen proto že jsem na farmě jen párkrát do týdne. No co už, do teď jsem nic takového neměl, takže nemusím být nakrklý že to nebudu mít zase.

    Jestli je moje chápání správné (pokud ne tak bych poprosil o vysvětlení pro vesnické balíky) tak první den dostanu hned 5 lístků do tomboly ?
    Pokud se tedy druhý den nepřihlásím a třetí den se opět přihlásím (tedy to bude jako bych se přihlásil první den a začínám znovu) dostanu opět 5 lístků ?
    Pokud ano, tak se mi vyplatí se přihlašovat chaoticky a za měsíc mám 5x víc lístků než za každodenní přihlášení doteď.

    Každopádně ani tato novinka mě zřejmě nedonutí být tu denně, i kdyby to mělo znamenat jen rychlé kliknutí na odměnu a odhlášení.
    Podle mého ani tato novinka do hry nepřitáhne více lidí a ti co se rozhodly z hrou zkončit - nebo se jí věnovat jen jako oddychovce na pár dní v měsíci - taky vydrží jen pár dní než se opět vrátí ke svému stylu hraní a opět se budou přihlašovat jen párkrát do měsíce.

    Změny už vnímám jen jako změny a ne něco z čeho bych se musel vyvrátit.

    :)
    PS : nejsem negativní, jen píšu svůj názor.
     
  15. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Pokud vynecháš jeden den pokračuješ druhym dárkem , když vynecháš dva dny dostaneš se na začátek...tot selský rozum ;)

    Ale RT není z dědiny takže vyzkoušíme uvidíme ...
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
    kristinabesinova, fgs001 a petaM2001 tohle ocenili.
  16. -Anelina-

    -Anelina- Zelenáč fóra

    Mno doceal mi stare toceni bude chybet pryc jsou bonusy v podobe financi a BZ pro normalni farmu tak i pro baha ... v kazdem pripade citim nesikovny natlak na premium ucet
     
    samec, milda41 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Popravdě se mi nelíbí to odpočítávání času. Při práci na směny člověk neustále člověk nějaký ten čas ztrácí, takže na měsíční bonus bude dost obtížné dosáhnout i když je tam zřejmě několikadenní tolerance.
     
  18. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Mám dotaz :p Ve třetím bodě se píše: "Po vyzvednutí denního bonusu se spustí odpočet hodin do možnosti vyzvednutí dalšího dárku."
    Jaký odpočet to bude? resp. kolik hodin? Jestli 24, tak je to dosti blbé a je možné, že tím, jak se dostávám k farmě nepravidellně, mi pak ten bonus za přihlášení "uteče" :oops:

    Edit: Než jsem to stihla napsat, tak Mauricie1 byla rychlejší ;)

    krakoramaja, děkuji, tak to je super :)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Teď jsem odklikla první dárek a odpočet naskočil na 17:18 hod. Tudíž to bude zase k půlnoci a ne až za 24 hod.
    A líbí se mi, že místo 7 dárků za týden je jich vlastně 11 (pět lístků na kolo plus dalších 6 dnů jeden pevně daný).
     
    Naposledy upraveno: 1/10/16
  20. Boty

    Boty Magnát fóra

    Moc tomu zatím nerozumím, ale čas mi to ukáže, zatím je pěkných dnešních 5 lístků... :))) díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.