Den vajec a zajíčků (14.4. - 26.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Den vajec a zajíčků ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 14.4.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 26.4.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3 (plnění akce), 58 (kompletní dokončení akce)

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • vysoká (získání všech odměn)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,kytek chtěj docela dost! :wuerg:
    Jako přípravu zvolím stromy,jež mi chybí plody do akce. V mém případě moruše. Doplním kouzelnými stromy.:)
    Odměny vzhledem k obtížnosti akce,krapet slabé.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jestli počítám správně, tak je potřeba:
    Vejcovka 10 570 kusů
    Velikonoční lilie 2170
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kaolíne, mám pocit, že příprava je v tomto případě zbytečná, když je akce na akčním poli a padátka padají jen na akční ploše, teda jestli jsem něco nepřehlídla. Vyplatí se akorát ti modrásci.
    Já jsem tentokrát za akční plochu ráda, protože jsem si ráno ve spěchu odklikla řádky na SH, takže mě to nemusí mrzet :)

    Edit: Ajoo už chápu jaks to myslel, potřebuješ jen plody.... no dneska opravdu nemám zrovna svůj den xD
     
    Naposledy upraveno: 13/4/22
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Budu převážně na chatě, tak nevím co dám asik nic moc
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak už napsal dinoalesi, příprava tentokrát padá...
    Ušetříme SH a jestli náhodou neudělám celou akci (ale řádek ano, údajně střední obtížnost), potom mě to zas až tak trápit nemusí, protože odměnou za úplné dokončení akce je potenciální zisk 8 beden s bonusy z dekorace Krabí poklad (+).
    A já se ptám - Stojí mi ta dekorace za to?
     
  7. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ciri13, tie iste pocty som zratala aj ja.

    A ratam dalej:
    12 noci 8 h. rastlinu - 12x140=1680
    12 dni 4 otocky denne 4 h. rastlinu - 12x4x140=6710
    Takze podla mna akciu splnit nedokazem.

    Tiez podla mna aj keby som sadila non-stop, potrebovala by som na riadok cca 314 hod., a akcia trva 296 hod.
    A mozno sa mylim, tak ma opravte, prosim.

    Robit akciu kvoli obdarovani postaviciek? Neviem, neviem...

    P.S. Ratala som este raz, tento krat presnejsie. (Predtym som omylom uvazovala s casom iba s vodou.) Vysledok je, ze ak budem non-stop sadit, riadok dokazem ziskat (budem potrebovat cca 284 hod.), ale nie aj dekorku s (+).
    Pre mna normalne sadenie je 4 otocky denne pre 4 hod. rastlinu a 1 otocku na noc pre 8 hod. rastlinu. Vsetko ostatne mi nevypada realne, ved ide o dlhu akciu, kdo by 12 dni sadil a sadil a sadil... Hej, dali by sa spravit 5 otocky denne tej kratsej rastliny, ale aspon pre mna to tiez je prilis unavne, ved budu aj sviatky, alebo ak pre niekoho nebudu, budu ine povinnosti a pod.
    Takyto je moj nazor.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/22
  8. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    BigClick - asi jsi nepočítala se zkrácením doby růstu pomocí vody a hnoje. Ale i tak to bude náročné. Chtějí nás motivovat k nákupu košů :)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Zrovna o Velikonocích sedět u PC (případně honit to někde na mobilu) a čekat až mi to na spešl ploše dozraje o_O
    Z toho jsem už vyrostla ;) Slunečné počasí láká spíše ven a tak tuto akci asi odpískám :music:
    Přeji Všem pěknou hru :)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Dojde k úpravě, až příjde aktualizované FAQ opravíme
    Je toho opravdu hodně a i ostatní lokace se ozvaly.

    Fajn hru pezt
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak počkám na ůpravu a pak se rozhodnu zatím doteho nendu:p
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak FAQ je aktualizované.
    Omlouvám se za zpoždění byl jsem mimo PC na mobilu se to dělá špatně ;)

    Fajn hru pezt
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pokud jsem to dobře pochopila, padátka jsou potřeba jen pro Maxe a Sylvii, takže není potřeba mít stres, bonusových odměn bude prostě tolik, kolik čeho napadá. Horší to bude s pěstováním akčních plodin. To bude chtít nastavit upozornění na mobilu, aby se to stihlo. Já často zapomínám včas sklidit :p.
    Nevím, proč po stonek je střední a dál vysoká obtížnost, když po stonku stačí už jen dodat 470 vejcovek a 60 lilií. To už je přece maličkost.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/22
  14. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, přemýšlela jsem, zda do akce půjdu nebo výjimečně vynechám a .... ano, nevynechám. Pojedu na pohodu, co bude bude ;). Tentokrát úplný cíl nemám, ale zase akci vynechat nechci, když už stejně chodím každý den na farmu. Zkrátka pomaloučku, polehoučku ... žádný stres. Těm, kdo se pustí do akce naplno, přeji mnoho úspěchů ;). Hezké slunné odpoledne :)
     
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem,akci nevynechám,pojedu ji jako každou ,ale co bude to bude.Protože tyto akce moc ráda na akční ploše nemám ráda jsou dost časově náročné ,a nerada sklízím farmu s hodinkami na ruce,jinak ta osmihodinová ta mně vyhovuje ,dá se dát na noc.Všem přeji hezký zbytek dne.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/22
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak nevím i když byla aktualizace stejně je toho moc

    Vejcovka 10 570 kusů-- ted by mělo být 9910 kusů
    Velikonoční lilie 2170 kusů-- ted by mělo být 2060 kusů

    Snad jsem dobře počítal
     
  17. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Tak jsem to přečetla a je potřeba-vejcovka 9910,lilie 2060.Ta oprava je asi protože původně bylo 158 polí a tady je jen 140 polí.Já sázím na velká pole(je potřeba méně na setí)a okolo jednušky,nebo dvojky,je úplně jedno jakou velikost pole zvolíme,počet rostlin je stejný.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) do akce se pustím, ale prostoje asi budou, ať už s velikonoční návštěvou, nebo někde na vycházce s mobilem :p se to přesně neuhlídá. Krabí poklad je fajn, ale u mě to je většinou TBZ xD no snad se jednou budou hodit až zvýší level na bahamce, je jich v liště hodně.


     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak sem ztěch úprav málem upad!:wuerg: Tentokrát budu rád,jestli se doplazím alespoň po stonek. Zřejmě je potřeba podpořit nákup kvalitního košíku za lidovou cenu 580 kč.8) A to se vyplatí!:wuerg:
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja samozrejme do akcie idem a kam sa dostanem tam budem,uvidime xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.