Den v muzeu (28.1. - 2.2.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Den v muzeu ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 28.1.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.2.2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Koukám že akce začíná o půl roku později než končí,to asi nedám:p:p:p

    Začátek akce: 21.8.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.2.2022 ve 14:00 hod
     
  3. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Řádek má pěkné odměny:D, jenom mi trošku chybí motivace, když baha končí 600 lvl, který už mám, a tak mi další získané TBZ netěší, tak moc získávat :( Snad s tím někdo brzičko něco udělá a budou další levely :inlove:
    Ale do akce sámo jdu jako vždy :)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Noc v muzeu jsem nikdy komplet nedokončila. Tak uvidíme, jak se tentokrát bude dařit. Lámat přes koleno nic nebudu.
    Rychlý orientační propočet:
    Lebkovka 10 860 ks
    Hlavonožka 5 440 ks
    Archeologické náčiní 1460 ks

    Edit:
    mira60, díky za upozornění. Tiskařský šotek se vloudil.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/22
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Mno. V řádku +1 ks ze stromů je super. V odměnách sezónní body jsou mi už k ničemu. Ale akci asi zkusím. Na baha stejně není jinak co dělat
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek celkem dobrý!:)
    Ovšem díky laxnosti RT co se týče stonku, takřka nepoužitelný. Kam jej zařadit, do oblíbených?( zde hrozí,že se nepotká se sklizní stromů), nezařazovat? ( zde zase hrozí ,že na něj budu zapomínat!):wuerg:
    Ach jo!
    Dotaz. Kolik je potřeba ještě přidat řad,aby se to už konečně začalo nějak řešit?!?o_O Já jen , od kdy se mám začít těšit!8)
     
    Naposledy upraveno: 27/1/22
  7. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    lebkovka-10860
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Hurá do bikin a holínek,alespoň se trošku ohřeju ;) ...ještě dumám čím začít
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce stíhá akci, ale jedu jí, odměny dost solidní :)
     
  10. 14087

    14087 Veterán fóra

    Super, pěstovačka na plantáži, do té jdu s vervou.. Potřebuji na hlavní a divoký pěstovat do úkolů. Tak hodně štěstí všem ;)
    Začínám 7hodinovkou, páč jsem v práci na celé 3 dny :wuerg:
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No já jsem se tak lekl že budeme hrát pozpátku že jsem zapomněl jestli jsem a co vařil!
    Do akce pokud bude čas a chuť půjdu, pokud nebude, však víte.
    Řádek neřád neoslnil ani nenadchnul, avšak ani neurazil.
    Tak tedy kdo bude mít čas a chuť nazout holínky a ať se daří!
    Váš Jonsdorf...
    Jo! Grilované kuřátka s hranolkama a zeleninový salát!
    Ta skleróza mi dává!
    :D
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak nevím mám nebo nemám překopat plantáž:eek:
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) je to na baha, tak se do toho pustím a stonek se taky hodí, že tam mám samé stromky a chlívečky. Trochu jsem to pročetla, že každá vstupenka má vlastní barvu barviva a akční rostlinu. Taky začnu hlavonožkovkou na 7 hodin, která je červená, ale její vstupenka je modrá, já jen ať zítra na mobilu nečučím :p ale asi se mi po otevření vstupenky ukáže, co můžu mlít.

     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím ,tak tuto akci musím vynechat, nebude čas o víkendu moc chodit sklízet je pracovní víkend a nechcu sa honit a myslet na sklízení, musím to oželit nedá se nic dělat, tak aspon pojedu zvěř páč chybí pořád a nějaku zasejc nadělám a nebudu nic burat,pěknu hru všem coto pojedu.
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    smoulinek123, pokús sa aspoň rozpestovať, a potom to hoď na komfortné polia, základnú časť by si mohol stihnúť, tak to robia všetci pracujúci bez možnosti prístupu na internet, aj úplní začiatočníci;);)

    Ciri13 ďakujem za počty, ušetrila si mi čas a ja som si mohla dať cigaretkuxD:inlove:;)

    zatiaľ neviem, či začnem lebkou alebo amonitom, najprv potočím nešťastným kolesom...:music:;)
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Hezký večer do akce jdu nemám LUSKOUNY ani PLCHY tak se na ně těším doufám, že je získám.:p Přeji všem ať se daří.:)
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    do akcie idem, no neviem, ci ju stihnem. musim niekde nahrabat dajaky bonus na urodu :p
     
    raddre, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také se do akce pustím, na Baha jsou akce vzácně, škoda tuto nevyužít. Stonek beru jako bonus. Všem přeji úspěšné pěstování.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kdyby to +1 plod ze stromů byl aspoň na 24 hodin, stálo by to za to... Jsa v levelu 600 na Baha budu sice akci plnit, avšak abych si užil ty stromy, musel bych vykutat pole a rezignovat na plnění pěstebních akcí - a to, jak uznáte, neučiním.
    Takže to sice začnu plnit, jen to nadšení tam nebude a s vervou to bude taky na štíru...
    Kam dojdu, tam dojdu.... ale kvůli té Piccolo bedně na konci vím, kde to skončí.:D
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem keď že je na Baha.Začnem tou 7 hodinovou rastlinou ako vždy pri takejto akcii;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.