Den chrámových opic (24.2. - 2.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Den chrámových opic ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 24.2. ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.3. ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    akcia ma neoslovila,ale urobim ju
    KFC je silne a sezonne body sa pridaju
    len akosi nechapem preco sa bude sadit na farme,ked je to den chramovych opic a tym padom to pripomina baha
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Těšila jsem se, že akce bude na Baharamě, rozhodně by jí slušela víc -.-
    Nicméně sezónní body a žetony se hodí, takže zítra jdu na to ;)

    Edit: Plumérií bude nejspíš potřeba 23 650. U prvního totemu je asi ve 4 dodávce menší chybka, je tam 1225 plumérii a asi by mělo být 1250.
    A Tiár bude třeba 770.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, jdu na to taky, nic se předělávat nemusí, na noc dlouhá a už to frčí....hula,hula.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kvůli sezonním bodům pojedu akci na dvou farmách :)
     
  6. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Totemy nemám ráda a nechce se mi bourat divokou louku... ale zas jsou tam sezónní body. Ach, ta dilemata :D všimla jsem si, že u třetího materiálu je v sedmé úrovni 2x 2425 plumérie a žádná padátka a všude jinde jsou vždy jednou padátka a jednou akční a to ve stejném množství pro každý materiál v daném levelu. Je to "chyták" nebo chybka? :)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Asi tedy ano ;) Uvidíme kam se dohrabu a co vše mi bude chybět, neboť ty opice jsou pěkně nenežraný -.-

    PS: pro mne osobně, tabulka dodávek méně přehledná než dřívější u stejného typu akce o_O
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    FAQ tentokrát nepřehledné - daleko lepší rozdělení po úrovních a ne po materiálech. Jinak body do sezony jsou potřeba.
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děkujeme za upozornění - již je opraveno

    Přeji fajn hru
     
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Akci hrát budu, jen Bahamě by slušela více. Sotva skončím s jednou plochou a chci si dochovat nějaká zvířata, už jí zase musím bourat. Proč se akce alespoň nestřídají 1x farma a 1x Bahama? To by bylo jistě lepší, však počty se dají upravit.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    To maji byt, mily RT, ty avizovane novinky pro letosni rok? Akce z Baha prehozena na farmu? :music: No, ja vam nevim... 2 mesice z roku jsou skoro pryc a porad jsem nezaznamenala nic, co by me melo extra motivovat se tomu vasemu nedodelku nejak vic venovat. Za chvili vam jaro odlaka i posledni zbytky hracu a pak se budete moct tak max. drbat levou rukou za pravym uchem :p:D
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    No neviem-neviem či do tej akcie ísť,alebo si zoberiem dovolenku.Nejako veľa toho pýta,ale kde to zobrať a negrajfnúť?Body by sa hodili ale s tej dodávky plumérie sa mi pred očami zahmlilo:music::music:.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě rozjedu a pokud si dobře vzpomínám pěstovala se akční posledně také na farmě a ne na Baha.
    Přeji všem, ať se daří a hodně padátek, aby si nikdo nemusel stěžovat.
    Pěkný, slunečný, skoro jarní den, přeji!!
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož se blíží šlechtění nové havěti na farmě, bylo by lepší, kdyby akce probíhala na bahamce.o_O
    Jinak teda nic moc.
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nakoupena 15x keramika na trhu za 1,5 mega a může se jít na to :D
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Do toho asi nejdu. Odměny nic moc a sezónní body jistě ještě doženu jinde. Též jsem čekala opice na baha. V družstvu čekají úkoly k dodělání, raději si budu pěstovat plamének. Na mýtině permanentně zvířata a pár stromů a i tak, na těch pár políčkách bych toho moc nevypěstovala. Také mě za nosík tahá sluníčko a volá zahrada. Takže se moc těším na příští akci, určitě se i počasí zhorší a bude mě to u pc více bavit.
     
  17. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Já jsem spočítala na 14 totemů-3xpo4 plus2=21000plumérie+540tiára.Bude se to ale u každého lišit,protože je to bez ohledu na odměny,jsou to3x 4 první totemy+2další.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Akcia ma nijako neoslnila,veľa rastlín- pestovania,veľa dodávok zo stodoly,no a body zo stonku ma nespasia, keďže ako 70-ročný budem lvl. 266! Tak ešte uvidím,či vôbec začnem,bolo by už dopestovať nejakú zver.Nech sa vám darí!;)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak nějak jsem též čekala, že akce bude na Baha. Nicméně i předešlé akce byly na Farmě. Do akce půjdu kvůli bodům do sezóny.
    Už jsem zahájila přípravy - dala vyrábět keramiku a klapky na uši. Než budu dodávat, tak bude vyrobeno. Nakoupila i totemy tiki. Snad vše ostatní mám. Teda kromě akční rostliny a padátek. Co se týká dodávek, tak je to pro mě typ akce, u které vždy dodávám průběžně.
    Své dva mloky jsem přemístila na mýtinu.
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    akce neoslovila a body nepotřebuji,tentokrát vynechávám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.