Den chrámových opic (13.5. - 19.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Den chrámových opic ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.5. ve 14:00 hod
    Konec akce: 19.5. ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tento typ akce nemusím. Nevidím a nebo přehlížím v odměnách řádek, v rychlosti čtení jsem nenašla nic zajímavého, tak váhám, zda-li do akce jít či nejít. Počkám, zda-li se na ofiku neobjeví něco pozitivního, proč do akce jít krom setrvačnosti a pak se rozhodnu. Času na přípravu je víc než dost. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Škoda, že není řádek:p Akci dělat budu, ale jen tak nějak ze setrvačnosti. Dekorace už nemam kam dávat a odměny nic moc vzhledem k dodávkámo_O
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Začínám přemýšlet zda do akce jít nebo ne :sleepy:. Není stonek a co s dekorkama, kam je neustále cpát, když na ně není místo :cry:
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Trochu ma zaskočilo umiestnenie akčnej rastliny som čakal, že to bude na baha ale dobre teda. hlavná výhra je niečo ako silnejšia dekorácia "Film Nostalgia" takže za mňa super idem do toho + najlepšie mi prídu tie kombinácie takže sa myslelo aj na ľudí ktorí nemajú veľké zásoby v stodole takže palec hore :) Ide sa na to :D

    Celkovo podľa kombinácií podľa hráčov bude počet akčnej rastliny a padátiek malý takže skôr ide o zásoby zo stodoly. Vidím to na rýchle skončenie
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hlavní dekorka nám samozřejmě hlavně dává +35% BZ/BBZ na vše!
    Takže úkol je jasný!
    Dodávkám moc nerozumím,takže budu řešit až zejtra.
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Asi to bude další akce co vynechám.Zdá se mi trapné dostat v odměnácj 6-ti hodinový kombajn,proč ne už na 24hod?SK mám 1500,na hnojiva obr stromy,nálepky už není dlouhodobě kam dávat a o dekorkách nemluvě a opět padátka z polí co se sází akční.
    Takže sbohem akce,je to spíš pro nižší LV
    LV 221
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Takových jablek by chtěli a nedají ani řádek do stonku?? No tfuj -.-
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Asi akci pojedu ze setrvačnosti.Dekorky bez stonku nemají cenu proč si to RT neuvědomí ? Prostě nejdou kam dát.A odměna 35% Bz na vše je sice fajn ale kdybych si ty dekorace co dávají navíc BZ měla všechny pamatovat tak zešedivím.Tak jí pochopitelně sklidím až dozraje a tudíž pokud to nebude zrovna ráno mi bude dekorka na nic
     
    evik.chemik, evainfo a papulice tohle ocenili.
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    jsem z toho nějak zmatená,v úvodu je napsáno,bav se na bahamarama a najednou zase na hlavní farmě i typově by se to hodilo tam..
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechápu včem je problém.Dekoraci umístím na hřiště a budu sklízet spolu s ostatními.Co která dává za bonus neřeším,kombajn to vyřeší za mně!:wuerg: Stejně hřiště sklízím většinou 1x denně,před hlavní sklizní dekorací.:)
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Papulice...
    Jestli ono není myšleno a špatně napsáno "BAF!"
    Jako že se z akce a cen všichni posadíme v němém údivu na židličku?
    Já jsem si jí přinesl a musím tedy říci že "baf" se nekonalo...
    :(:(:(
    Nedietní akce s opičkou se odkládá až nám otevřou pohostinství!
    Tímto se omlouvám svým sousedům, že až se tak stane, nebudu na farmě několik dnů přijímat návštěvy.
    :D
    Tož zostávejte ve zdraví susedé...
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Není opět proč hrát tuto akci, chjo ;)
     
  15. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak zas nic,tak uvidíme co bude v další akci.:wuerg:
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj táto akcia ide mimo mňa;);).
     
    Naposledy upraveno: 12/5/20
  17. zina

    zina Perspektivní autor

  18. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Huráááá, v odměnách je nálepka. A dokonce dvě!!!
    Tak to mě teda dojalo k slzám...
    A čtyři dekorace, z nichž tři stejně nebude kam dát.
    Akce je klasifikována coby těžká. A řádek ve stonku je kde? Asi jsem něco přehlédl...
    Nebo ne?
     
    Naposledy upraveno: 12/5/20
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon - ahoj, nepřehlédl, řádek není ;)
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Milé RT docházejí nápadyo_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.