Deník - Irya

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Irya, 25/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Irya

    Irya Zelenáč fóra

    25.6.2018
    Zdravím tě, víš, že není slušné číst cizí deníky? Ale stejně ti v tom asi nezabráním...
    Předem ti ale říkám, že v mém deníku nejsou jen zajímavé informace, ale někdy i zcela obyčejné poznámky začínající, nezkušené farmářky ztrácející se na své farmě i v jejím okolí. Ano, to jsem já, Irya, nezkušená farmářka, která již tolikrát začínala, ale pak její farma upadla v zapomnění a zarostla plevelem. Ale kdo ví...třeba tentokrát... A i když ne, získám zkušenosti do budoucna a to také není k zahození, ne?
    Svůj deník jsem začala psát třetí den od začátku svého farmaření, kdy jsem dosáhla osmé úrovně. Osmá úroveň a stále stoupám výš, zatím to vypadá dobře. :)
    Zrovna dnes jsem se rozhodla rozšířit svůj skromný jablečný sad také o švestky a ořechy, uznávám, jen to taky kvůli úkolům, ale nějak postupovat výš musím, nemyslíš?
    Během několika dalších dnů mám v plánu spustit velké šlechtění pšenice. Proč zrovna pšenice? No to je přeci jasné - roste rychle! :D
    Ale teď už se musím vrátit na farmu, myslím, že už je zase čas sklidit pšenici. :D
     
    sovinečka520 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.