Debata k soutěži TOP3

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Debata k soutěži
    TOP3: O nejkrásnější fotku farmy na zadané téma


    Téma je určené od dítka po dospěláka, kteří chtějí tvořit a hrát si jen tak pro radost. Jde zde především o hraní a tvořivost, kterou vykouzlíte na své farmě na zadané téma a podělíte se o váš výtvor s ostatními hráči.


    Soutěž probíhá v tématu TOP 3: O nejkrásnější fotku farmy na zadané téma

    Těšíme se na vaše výtvory
     
    evainfo, babioli a tomokoco tohle ocenili.
  2. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím všechny farmáře, kteří si rádi hrají. Jste tady?? Doufám, že po té 4 měsíční pauze nějací zůstali. Jak to čtu, startujeme bez zásadních změn. Jen jestli to chápu správně, tak zde můžeme nezávazně tlachat a představovat své výtvory ale pokud se chceme zůčastnit, je třeba vložit soutěžní příspěvek do vlákna k tomu určeného ( oficiální soutěže ). Tak tedy jdeme na to, chci tu vidět spoustu úžasných obrázků farem z těch nej dovolených;). Já se samozřejmě přidám, jen co mě nápad skočí za krk:).

    Edit: Díky Pajdo:)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/16
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj maťochov,

    ano chápeš to správně, zde opravdu můžete o soutěži nezávazně tlachat jak je libo a tvůj příspěvek jsem uklidil.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak jsme se dočkali....
    A já jako správný nedočkavec jsem své foto hned přihodila...
    Zde jsem si euforicky vzpoměla na dětství, kdy jsem chodila se svojí babičkou a dědou do lesa,
    sbírala s nimi houby, krmila veverky, obdivovala ptactvo a nasávala vůni lesa, která mě vždy hodila do pohody....
    Těsím se na další soutěžní fotečky a přeji fajn inspiraci.....

    [​IMG]
     
  5. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak jsem se rozhodl to po letech taky zkusit, naposledy jsem soutěžil ještě na starém fóru. Má to představovat dovolenou v domě u lesa se vším možným, co lze v lese zpozorovat a nevypadá to teda moc podle mých představ, potřeboval bych větší mýtinu. : )
    Už se těším na fotky ostatních.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Soutěže jsem se už zúčastnila a moc se mi líbí :p. Fotečku na téma "Má nejkrásnější dovolená" mám stále schovanou a tak ji tam hned šoupnu :D. Pro mě nejhezčí dovolené byli na "Stvořidlech u Sázavy", kde jsme celá parta i s dětmi sjížděli vodu, měli i vlastní kántry-kapelu, táborák, stany a vůbec si užili hodně legrace. ;)
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Vždycky jsem jen sledovala tvorbu obrázků a žasla jsem, kolik je možné do kreslených postaviček a stromků vložit kreativity, až jsem se rozhodla to taky zkusit. Na farmě je teď nuda, takže jednu plochu jsem mohla obětovat pro tvorbu. Řeknu vám, myslela jsem si, že je to o moc jednodušší :)
    Téma dovolená mě zaujalo, protože tu letošní jsem strávila mile a ráda na ni vzpomínám. Byla jsem pár dní v Poděbradech a nadšená jsem byla úplně ze všeho. Jen tedy ztvárnit na farmě bydlení na zámku, nebo plavbu parníkem po Labi, kde jsem se asi hodinu a půl snažila pochopit princip zdymadla jde jen těžko. Proto jsem si vybrala pro tvorbu výlet do Kerska, kde jsem navštívila legendární Hájenku a rozmýšlela se nad tím, jestli si dát kance se šípkovou omáčkou a nebo s knedlíkem a se zelím. Už jen chybělo, aby jel okolo traktůrek a z něj se ozývala notoricky známá hláška a nebo zaznělo pár vyhrůžek typu...Já jsem vám to říkal, na co přijdu, to sežeru xD
    Míst pro trávení dovolení u nás je tolik, že se už těším na tu letošní :)
     
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Rád bych se taky zúčastnil, ale nevzpomínám si na žádnou dovolenou, která by byla něčím charakteristická nebo by se dala ztvárnit na farmě :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ahojky, tak koukám, že už tvoříte a moc pěkně. Twinulko, sousedko, rád tě tu vidím a mimochodem na první počin moc hezké;). U mě už se nápad na fotku také dostavil, tak se při třoše volného času pustím do tvorby. Zatím přeji všem prima večer.
     
    Twinulka tohle ocenil(a).
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Zdravím vespolek, tak jsem konečně taky stvořila svou fotečku.......děkuji moc tomu, kdo dal dohromady mé dva příspěvky, nějak se mi nejdřív nezadařilo vložit fotku;)

    Fotku jsem nazvala Sen o dovolené, přestože všechny dovolené byly moc fajn, ať to byly dovolené na "farmě" u babičky a dědy, kde jsme museli vlastně skoro pořád makat, nebo těch pár u moře, ale vždycky byly tak trochu nebo i víc organizované, můj muž totiž zastává názor, že když je dovolená, tak se musí užívat, tzn. pořád někde chodit, něco dělat.....:p:sleepy:
    Proto ten sen o dovolené, kde si každý dělá to, co chce a co ho baví;)
     
  11. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Tak už také vložil svou nej dovolenou. Asi to bude ta ve srubu uprostřed norského lesa. Okolo všudypřítomné ovečky a v nedalekém národním parku sobi. Zkrátka nádhera. Omluvte ten dudlík u sovy, malej mě tu u focení trochu rozptyloval, tak jsem nakonec tu sovu zapomněl vypustit. Všem přeji hezký večer.
     
  12. kiki270596

    kiki270596 Zelenáč fóra

    • [​IMG]
    Dobrý deň,​

    i ja som sa zapojila do tejto dlhoročnej súťaže. Chýbala mi pre túto tému inšpirácia, nie že by som nemala nádhernú dovolenku, ale skomponovať prvky do celku dalo zabrať, aj mne.
    Volila som najjednoduchšiu variantu a to rastlinky na farme a môj vzácnu výrobňu
    (darovanú od milej osôbky) .
    Lesná mytina sa mi zdala byť vhodná pre dovolenku, kde oddychujete pri žblnkajúceho potôčiku. Takto by som si predstavovala dovolenku na záhradke.
    Nakoniec, aby som už ďalej nepísala a neriadkovala ďalšie riadky, chcem Vám poďakovať, že ste so súťažou neskončili a umožnili tak ako i mne i ostatným predviesť dovolenku snov.

    Pekný deň prajem a veľa chuti do farmárčenia.


     
    Naposledy upraveno: 8/1/16
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    honzi: .. fantazii se meze nekladou a tak se nenech odradit :p ... nej dovolená může být i se svými kamarády o prázdninách, nebo jen veget u své oblíbené činnosti, či první rande právě o prázdninách xD ... určitě jsi prožil něco supr ;)
    anvan: ... naprosto s tebou souhlasím :D
     
    Naposledy upraveno: 12/1/16
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pro mě je dovolená jasná - ležet a nic nedělat, občas se nechat unášet vodou......asi jak člověk stárne, tak je čím dál víc pohodlný. Proto jsem zvolila námět "veget u vody", takže vlastně klasika....(už aby bylo léto!)
     
  15. honzi

    honzi Komisař fóra

    rande? dobrý vtip :D
    kamarádi? ještě lepší vtip xD
    nemám nápad... knížku bych asi těžko ztvárnil
     
    evainfo, Pepe4467 a tomokoco tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Moji fotku jsem se snažil udělat podle dovolené ve Vysokých Tatrách, kam jezdíme pravidelně už hodně dlouho. Jednou jsme tam byli dokonce celý měsíc. Když s námi ještě jezdila babička s dědou, tak jsme hledali houby a ona sbírala borůvky. Na večeři pak bývali palačinky s borůvkami nebo houbová omáčka s knedlíkem. Divokou louku jsem zvolil kvůli té loďce, protože to trochu připomíná Zelené pleso, na kterém se dá taky na loďkách projet. Dále na fotce nechybí ani medvědi, ne že bychom nějakého potkali, ale je to připomínka medvědích dnů ve Starém Smokovci. Pak jsou tam svišti, kvůli tomu, že jsme nikde neviděli více svišťů než na Spišském hradě, kde jich bylo fakt strašně moc. :D
     
  17. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak já jako vždy zápasím s vkládáním fotek a zase špatný odkaz, použila jsem ten co je u fotoalba a doufala, že ukáže rovnou obrázek a místo toho tam je jen odkaz, já se to snad nenaučim :music:

    Já chtěla udělat taky Norsko, bylo tam krásně, ale když už to téma tu má Maťochov, tak jsem se nechtěla opičit a udělala jsem Nizozemsko, tulipány všude kam se podíváš, jen nemám žádný pěkný větrný mlýny, škoda.

    Jak jste vkládali fotky Vy?
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mijinka73,
    odkaz jsi použila správný jen jsi jej špatně použila. Nevkládej jej přes ikonu [​IMG] , ale přes ikonu [​IMG] . Ale nevadí, tohle dokáže moderátor napravit. Hlavně, když je správná adresa, to moderátor změnit sice dokáže, ale nesmí.
     
  19. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Moc děkuji Pajdo361 já jsem na to fakt levá, ale todle si budu pro příště pamatovat ;)

    Já se to snad někdy naučim, o víkendu jsem vyšlechtila z obyč. pand - karate pandu, ale protože s tím vkládáním obrázků, ořezáváním a tak zápasím, tak jsem to ani na forum nevložila. :cry:
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    mijinka73: nemáš zač děkovat. Na fóru máme k tomuto bodu i malou nápovědu v tomto příspěvku
     
    mamča50 a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.