Debata a dotazy k soutěži Mezinárodní Vánoce (13.12. - 24.12.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Mezinárodní Vánoce. Pokud se zde objeví soutěžní příspěvky, nebudou do soutěže zařazeny. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy koukám že se tu dveře netrhnou.
    Čím to asi bude?
    Kampak se nám ti čerchmati schovali?
    Neschovali se děti! Nejsou tu!

    Třeba to bude těmi cenami.
    Že by nikdo nechtěl spořící prasátko?​
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud ti soutěž není po chuti,
    k účasti tě nikdo nenutí,
    tvůj negativní přístup už je všem dost dobře známý,
    podle tebe dává RT do soutěží a her jenom samé krámy.
    Pokud tě tahle hra a soutěž nebaví,.
    určitě najdeš si jiný zdroj zábavy.
    Pokud vás všechny soutěže od teamu nebaví,
    je na to řešení, které si s tím poradí.
    Od nového roku nemusí být žádné soutěže,
    team se tak zbaví zbytečné zátěže.
    Soutěže jsou tu především pro radost,
    aby zde hráči předvedli svou obratnost.
    Je jenom na vás, jak se k soutěži postavíte,
    zda ji ignorujete anebo se zúčastníte.


    danda-vnovis

    PS: s ukončením soutěží na fóru to myslím smrtelně vážně, florenovník prostě v soutěži neuvidíte a to v žádné herní lokaci a to rozhodnutí není od nás. Odměny schvaluje realizační team hry a jsou takové, jaké jsou a určitě v odměnách nevidím jenom ono avízované prase.
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím
    Na můj příspěvek špatná záplata dělá se dobře cílená odplata.
    Radost ze hry si kazit nenechám, to hloupé článečky raději vynechám.
    Lépe je snažit se zase, ať tam není pořád to prase.

    Způsob, jakým posuzujeme druhé lidi, vypovídá především o kvalitě našeho vlastního života.
     
  5. gabrisa069

    gabrisa069 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Pajda361
    hm....bububu od vladcu....spravne som to pochopila?

    Od nového roku nemusí být žádné soutěže,
    team se tak zbaví zbytečné zátěže..............bude nacase najst novy team, pre ktory to zataz nebude!!!!....tie prachy co tu ludia pchaju ......malôi by dostat adekvatne odmeny a nie stariny co uz kazdy ma
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/12/15
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vážení zde je debata k soutěži.

    Takže pokud k ní nic nemáte, tak prosím do tohoto tématu nepište. Add Jonsdorf, pro příště mám jeden poznatek, to co se smí nebo nesmí do odměn zařadit nebude mod team CZ, DE a EN fóra vyjednávat s RT, ale s tebou.

    Edit:
    Gabrisa069:
    pokud má každý hráč této hry dekoraci Zábava pro kočky, tak potom hrajeme každý z nás jinou hru.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/15
  7. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    ahoj, chci se zeptat, jestli vítězové budou vyhlášeni v každé lokaci zvlášt, nebo nějak dohromady?
    jinak k předchozím příspěvkům... nikdo nikoho nenutí soutěžit, líbí se mi soutěž a odměny - soutěžím, nelíbí se mi - nesoutěžím a nekomentuju.... gabrisa069 asi nepochopila, že tyto soutěže připravuje moderátorský tým, který to dělá zadarmo a ve svém volném čase a fakt na to není žádný nárok!
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojky, nenašla jsem žádný soutěžní příspěvěk (ani u našich zahraničních farmářských kolegů) - ještě je asi brzo ?
    Ceny jsou náhodou fajn (na spořícího čuníka jsem se hodně nadřela, a na toho druhého ani nemluvim).
    A kdo je trochu zdatný a zvládá grafické programy, má to hotové raz dva :) (což já nejsem :()
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj farmarka_e,

    výherci budou odměněni v každé lokaci a budou určeni součtem hlasů z obou lokací, které smějí pro danou lokaci hlasovat. Takže výherce u nás zvolí hráči z Německa a Anglie, v Německu hráči CZ+SK lokace a Anglie a v Anglii hráči Německa a CZ+SK.
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Soutěže mám velice ráda, ale kolik farmářů umí na počítači udělat komiks? Já tedy fakt ne, tak se zapojit nemůžu, i když bych chtěla. Pokud soutěže zrušíte, tak ne proto, že někdo vyjádří svůj názor, ale protože tu skoro nikdo nesoutěží. A nesoutěží se proto, že ty soutěže jsou dost špatně vymyšlené..prostě jen pro pár jednotlivců!!! Nevidím v nich nic společného s naším farmařením. Jsou těžké a lidi se nedokáží zapojit. A to je škoda.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Soutěž se mi moc líbí, ale technicky pro mě nezvladatelná :oops:. A kdybych to i uměla, nevím nevím .. jsem sice závislák, ale mezi prací a svátky (už za rohem) jsem ráda, že na farmičce zvládám každodenní věci. Jinak dekorka "zábava pro kočky" je moc hezká a souhlasím s anvan ... takovou dekorku si může dovolit získat opravdu jen pár jedinců o_O.
     
  12. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Zdravím dámy,
    a ono je někde napsané, že komiks musí být vyrobený na počítači? Co takhle pořídit čtvrtku, ostrou tužku, pravítko, pastelky/vodovky/tempery/fixy*, vyrobit komiks pěkně po staru ručně a pak ho vyfotit (nebo naskenovat)? To by nešlo? .-)

    *nehodící se škrtněte
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Black Dragon,
    tak to mě fakt nenapadlo..počítač není se mnou až takový kamarád. Takže přeji hodně štěstí všem, co to zvládnou ať už na PC, nebo s pastelkama a foťákem. I tak trvám na svém, že je to soutěž opravdu jen pro pár nadšenců, kteří mají v tomto předvánočním shonu hodně času. Soutěživého ducha tu má hodně farmářů, ale tohle je fakt těžké...
     
  14. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj anvan,
    jako na každou věc, i na tohle se dá dívat z více úhlů .-) neměly by tyto svátky být spíš časem klidu, pohody, bilancování uplynulého roku? Tak se na to zkuste podívat tak, že tahle soutěž vám dává příležitost na pár hodin se v předvánočním shonu zastavit, odpočinout si, dostat do hlavy myšlenky na něco jiného než je shánění dárků, pečení cukroví, generální úklid domácnosti a další předvánoční "radosti" :) Ale samosebou je to na každém jednotlivci, jestli si ten čas najde nebo ne.
    O víkendu se domluvím s kolegy, že bychom v této sekci zřídili nové téma, kde budete moct podávat vlastní návrhy na soutěže, tak alespoň uvidíme, co by vás bavilo. Teď prchám do práce, pěkný den všem.
     
  15. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Jsem trochu zmatená z této soutěže, já pochopila, že máme dělat komiks, tedy poskládat několik obrázků s případně krátkým popisem, je to tak? Když se ale podívám na odkaz německého fora, kam vkládají soutěžící příspěvky, tak se v jejich podání jedná spíše o slohové cvičení s jedním vánočním obrázkem, vzhledem k tomu že německy neumím tak přeložit to je na dlouho.
     
  16. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj mijinko, každá komunita si mohla zvolit vlastní zadání soutěže, takže nemusí být stejné jako u nás nebo na anglickém fóru.
     
  17. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Mám prosbuna modíky, protože jsem nemehlo vložila jsem špatný odkaz do soutěžního příspěvku a zobrazuje se jen odkaz na obrázek ale nikoliv samotný obrázek, mohu vložit ještě jeden příspěvek se správným odkazem aby byl obrázek vidět a ten první smažete?
     
  18. honzi

    honzi Komisař fóra

    Mám jeden dotaz: Mám ten komiks kreslit rukou? Nebo ho mohu udělat v PC?
     
  19. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Honzi odpověď tu už máš pár řádků výše, je povoleno oboje, jak ruční výroba, tak počítačová grafika, já nevládnu ani jedním tak jsem zkusila tu počítačovou koláž ;)
     
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já se na to ještě večer kouknu a něco vyrobím... A zítra to dodělám, postnu a bude to :D Držte mi palce, určitě to bude hrůza
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.