Debata a dotazy k soutěži Halloween Farm Parade (1.11. - 30.11.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži Halloween Farm Parade a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.

    Váš moderátorský tým
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    To tu nikto nesúťaží? :music:No, idem si ja pre výkres, načmáram ID, pofotím doma i u susedov, kým nemáme vianočnú výzdobu:p.
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Danka722..ahoj nechapem naco ti bude vykres??lebo ID musi byt sucast fotografie ako sa budes fotit a nie dodatok...ja by som rada sutazila,,lebo sme halloween mali skutocne krasny a masky boli uzasne,,ale konal sa v sobotu a sutaz sa vyhlasila na fore az v nedelu...tak somna nebude nic..ale vsetkym drzim palce kto si dodatocne urobi fotto,alebo ma zakomponovany ID priamo na foto ..tesim sa na vyhercov..xD
     
  4. Margziam

    Margziam Stará škola

    ezzra - no přece to píše, že na ten výkres napíše to svoje ID..

    Ale já žádný strašidelný kostým nemám a nevím, jak co vyrobit.. Stačilo by prostěradlo?
     
  5. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    V podstatě bych řekla,že stačilo. Takové strašidýlko :) ale záleží, jak se to bude líbit porotě no :D
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U nás v zahrádkářské kolonii byl dětský Halloween taky v sobotu, fotek mám spoustu a krásných, ale ID samozřejmě na žádné. Vzhledem k tomu, že kostýmy byly převážně jednorázové a vyráběly se přímo na místě, tak zopakování možné nebude.
     
  7. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Mě přijde, že s tím přišli trochu pozdě :D kdyby dali třeba den před slavnostma vědět, který byly všude, tak by se ještě stihla udělat cedule. Takhle dodatečně to nebude mít tu atmosféru :(
     
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    Díky za odpověď.. Ale čekala jsem, že odpoví právě někdo z nich (z té poroty).. a nikdo z nich neodpověděl..

    Ale, děcka, oni chtějí, abychom v nějakém tom kostýmu byli my sami a u nás to naše ID. Ne abychom fotili někoho jiného nebo druhé (více jiných lidí)..
    A když jsem doma sama, tak bych stejně nemohla fotit sama sebe, ani kdybych nějaký kloudný kostým měla a vhodné pozadí k tomu.. Je to na mě moc..
    A stejně tak je pořád na mě moc dávat fotky z mobilu do noťasu bez kabelu..
    Proč nedají soutěž ve vyrábění obrázků v libovolném grafickém programu, nebo více programech???
     
  9. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Já měla v plánu nastrojit dcerku a udělat fotku, ale když vidím že neni vložený ani jeden soutěžní příspěvek a máme 3dny do konce, tak se asi ani o nic snažit nebudu, když je psáno, že když bude málo soutěžících, tak se soutěž zruší.
     
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Je to tak. Pokud dávají podmínku, že když bude málo soutěžících, tak se soutěž zruší a nikdo nedostane nic, tak to nemá cenu.
    Poláci, když měli třeba jen 1, 2 nebo 3 soutěžící, tak odměnu dostali. Jenom u nás to musejí podmiňovat větším počtem soutěžících, jako by jim šlo hlavně o ten počet soutěžících.. a ještě naše fotky. Mijinko, ale oni přece píší, že chtějí naše vlastní fotky - nás osobně, ne našich dětí.. Nechápu, proč tu pořád všichni píšete, že budete fotit nějaké druhé lidi nebo děti, když tady jasně píšou, že chtějí fotku nás osobně.. Copak to nepíšou dost jasně? Nebo snad já to špatně chápu?

    Dcerka nepřijela, že by mě mohla vyfotit a poslat fotku na mail do konce dnešního dne, takže nic nebude.. Stejně bych tu možnost brala jen proto, že můžu být nahastrošená jako strašidlo a neukazovat obličej všem na internetu na odiv.. aby to mohl kdokoliv zneužít proti mně.. Opravdu nejsem ochotná dávat na internet svoje vlastní fotky - sebe samé, ani mojí rodiny..
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Souhlasím s Margziam - vkládat sem vlastní fotografie pokládám za určitý zásah do soukromí (vím, že mě nikdo nenutí) a nevidím žádnou spojitost v farmařením. Proto je tu nejspíš "tolik" soutěžních příspěvků!!! Navíc nikde v mém okolí se žádný Halloween netraduje..takže celou tuto akci pokládám za naprosto nepovedenou a mimo mísu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.