Debata a dotazy k 6. narozeninám Farmeramy - soutěž pro komunitu (25.1. - 2.2.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    Ahoj farmáři,

    v tomto tématu můžete volně debatovat o soutěži k 6. narozeninám Farmeramy a jednotlivých soutěžních příspěvcích. A nezapomínejte na pravidla fóra. Děkujeme.
     
  2. honzi

    honzi Komisař fóra

    chtěl bych se zeptat na jednu věc - v oznámení je psáno, že se mohu zúčastnit s více příspěvky - mohu dát více obrázků do jednoho příspěvku nebo je musím dát každý do jiného? myslím, že bych ale ze svých obrázků spíš mohl udělat koláž, mám jich skutečně hodně :D protože vtipné věci s ena mé farmě stávají celkem často...
     
    babako tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Honzi,

    ano můžeš dát více obrázků do jednoho příspěvku a stejně tak můžeš vložit více příspěvků.
     
    babako tohle ocenil(a).
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Chcem upozorniť mojich priateľov, že nebudem oceňovať žiadny príspevok. Nie preto, že by sa mi nepáčili, ale preto, že som sa tejto hry zúčastnila aj ja. Nebolo by to spravodlivé. Prepáčte.
     
    Skeewe, tomokoco a KiQuSiQ tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pajda361: Jejda .. jsem tam nedala ID .. dá se to nějak opravit? :eek:
     
    mamča50, Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Evainfo,

    bohužel nedá, nemáme povoleno do soutěže zasahovat.
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    LubicaKrakova, akceptuji Tvůj názor nehlasovat když se také účastníš, ale snad se neurazíš za můj hlas.
    Je to jen hra, ale hlasuju podle toho, co se mi líbí.
    Dekorka dávající 200BZ je hezká, ale ne tolik, abych pro ni "bojoval".
    Máš hezký příspěvek a to si cením.
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Skeewe - určite sa neurazím, ale ja fakt hlasovať nemôžem, lebo by som ocenila každý príspevok.Každý je totiž výnimočný a jedinečný. Presne tak ako trebárs ten tvoj. Myslím, že každý je písaný viac srdcom, ako rukou. A rozhodnúť, ktorý je lepší a ktorý horší, žiaľ, nie je v mojich silách. Som si vedomá, že toto moje rozhodnutie je skôr alibistické, ale čo už narobím...
    A tá dekorka? O 200 BZ sa fakt neoplatí tvrdo bojovať a ešte k tomu sa veľmi podobá na strašiaka z párty kolesa a toho mám. Ale na druhej stránke to je výzva a podľa všetkého by mala byť - v prípade výhry - jedinečná.
     
    tomokoco, KiQuSiQ a Skeewe tohle ocenili.
  9. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    No to se musel RT opravdu nadřít, než tohle vymyslel. Mimochodem, fakt super odměna....
     
  10. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Sice je vlákno zamknuto - myslím v pravém horním rohu u soutěže k narozeninám Farmeramy naschvál jsem zkusila ocenit příspěvek jenže k mému překvapení to šlo tak jsem raději odvolala ocenění ted nevím jestli soutěž je ukončena nebo ne
     
    Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  11. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ahoj, vím, že tato soutěž byla vyhlášena realizačním týmem, také si umím sečíst ocenění u příspěvků ( a vím,že můj nevyhraje ), ale bude někdy u této soutěže vyhlášen vítěz? Děkuji za odpověď .
     
    lubin1234 a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.