Děsivý krok v čase (13.10. - 19.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Děsivý krok v čase ::..
    Prostor pro vaší diskuzi


    [​IMG]

    Začátek akce: 13.10.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 19.10.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tato akce dobrá, hlavně stonek zase 50% z dekorací na měsíčním světě je fajn :), vyzvednu i bedny Pikolo a bude, snad akce půjde v pohodě, zkusím i na vedlejší farmě
     
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce nenáročná, v odměnách Pikolky, sezónní body i žetony, už se těším.
    Farmaření zdar! kája53
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Proč nejdou za hvězdičkové mince koupit strašidelné stromy či výběhy, když je akce na strašidelných plochách? :( Je to škoda. Spousta hráčů by to jistě ocenila.
    Jinak do této akce už půjdu, jsou v ní žetony na rybaření, body do sezóny a i stonek je příjemný
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Mám dovolenou, takže akci pojedu.
    Odměny jsou taky fajn. Nic ze stodoly se dodávat nemusí, takže pěstovat akční, dodávat a plnit. ;)
     
  6. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    pohárovka-5535x3=16596.,opsidián-296x3=807 snad jsem to spočítal dobře
     
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Celkem získáme maximálně 1 170 mincí - 730 na stonek, zbude nám 440 mincí to je na 2 piccolo a nic víc nebo dekorky a jejich upgrady.
     
  8. rybička

    rybička Rádoby autor

    mira60 opravuji počty: pohárovka 16605 ks opsidián 888 ks
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    -družstvo- - no jo, máš pravdu. Hlavní dekorky si musíme koupit :sleepy:, upgrady dostaneme v odměnách. Škoda, že i dekorace nejsou součástí odměn. Takže jestli jsem to dobře četla, dekorace do stonku si musím koupit za mince, je to tak?
    Jen se ptám a jestli je to tak, tak se tedy moc v nákupu nerozšoupnu.:music:
    A mě se chce tak strašně moc utrácet. xDxD:p
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, tak ze tří starších dekorek jsem našla v liště jen jednu, ale stonek Děsivý krok v čase jsem nenašla :oops: je to akce z 18-tého roku. Akcičku určitě pojedu a co koupím ještě nevím, stoneček je zase dvoudenní :p

     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem spočítala, že bych vyzvedla za 1190 mincí, jelikož je nebudu mít, tak jeden sezonní žeton oželím ;)

    Evi, nenašla jsem ani jednu, ale bez nich dokážu žít, nic navíc nedávají, jen pár BZ
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    evainfo--Taky ten stonek nemám, jednu dekoraci jsem našla v liště a 2 na ploše ve straš. domě, ten stonek není špatný, zase porostou děsivé rostliny trachu rychleji, jenom pořád nevím jaké ty dekorace, tam budou potřeba, jestli ty co mám, nebo upg.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky k těm co máš získáš v akci upgrady, ale na ten stonek snad nejsou potřeba je upgradovat, nebo jó :p
    Píšou, že získáme upgrady a kdo nemá dekorky, je potřeba je koupit, ale nepíšou, že je do stonku musíme upgradovat ..
    .maca. tak já taky nevím xD
     
    Naposledy upraveno: 12/10/21
  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mám jen dekoraci Přízračný valčík ostatní dvě ,,musí '' být vloženy v tom minulém stonku. Tak to trochu nechápu, proč nemůžou být nové dokorace na novou akci?o_O Takhle utratím zbytečně mince za nákup dvou dekorací, když nechci vyřadit ten minulý řádek v nebi (všechny tam mám kompletní) :pTaké se mě nelíbí, že v akcích získám jen určitý počet mincí na nákup odměn a za ty si s bídou koupim ani ne půlku z nabízeného zboží.>:(
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No RT asi zkouší nový trend akcí :D získáš v akci stoneček, ale tam musíš dokoupit. No kdyby alespoň s upgradem měli nějakou hodnotu na ploše, nebo stonek stál fakt zato 8)
     
    moncicak7070 a kája53 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jestli do stonku budou třeba dekorace a nepůjdou tam vylepšení :), tak je asi budu muset také vyzvednout a nebudou body do sezony a sez. žeton, nic moc se tedy vyzvednout nedá, ale hlavně že bude na Pikolíny
     
    moncicak7070 a kája53 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si myslím,že do stonku půjdou vylepšené dekorace. Jinak teda,když máme tak bohatej krám,měli by umožnit otáčení akce. Fakt trapas.o_O
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné, podzimní odpoledne.
    Tak já jsem řádek Děsivý krok v čase našla.
    Pochopila jsem to tak,že pokud budu chtít nový řádek, dekorky, ale i řádek si musím koupit. Dám je do stonku, takže upgrady jsou mi na nic. Nebo je dát na plochu a upgradovat je. ???? :sleepy:o_O;)
     
    evainfo, moncicak7070 a kája53 tohle ocenili.
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, do řádku z této akce je potřeba upgradovat starší dekorace. ;)

    upload_2021-10-12_16-13-32.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo a Madulka_cz tohle ocenili.
  20. barca279

    barca279 Vážený autor

    nezamyšlam s anad žiadnymi dekoraciami ani stonkom,nejako nahrabem 40 hviezdičiek zoberem 2 picolo bedne a finiš
     
    kája53, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.