Děsivá noc

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem drobecbobo, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. drobecbobo

  drobecbobo Pilný autor

  ..:: Děsivá noc ::..

  Prostor pro Vaši diskuzi

  [​IMG]

  Když se dobře podíváme do kalendáře a prolistujeme v něm všech dvanáct měsíců, zjistíme, že každý měsíc se na nás dívá měsíc ve své nejplnější podobě, když je kulatý jako pomeranč. Říká se tomu Úplněk. Je možné, že v tu dobu hůř spíte, převalujete se v posteli a kvůli jeho síle nemůžete usnout. Jak jen tento čas vyplnit? Budete počítat ovečky, dívat se do stropu, nebo jej raději využijete k děsivému bláznění na farmě? Co může být lepšího než v největší tmě, kdy už všichni tiše spí, sázet Vampýří rajčata, Hrůzostrašné tykve, Kostní keře, Náhrobní kameny, Duchy, Keříky plných očí, Mucholapky podivné, Plísňové houby, Cerebrokolici nebo Rostlinu hrůzy? Nic .-) a právě proto do toho. Strašidla a hrůzy, stíny a tajuplný úplněk je ten pravý čas na Děsivou noc na farmě.

  :: Děsivá noc - FAQ ::

  :: Noční plodiny ::

  :: Jackův obchod ::

  Po začátku Děsivé noci znovu načteme stránku pomocí F5 a potom se přepneme do Děsivého režimu na levé straně nad levou lištou v časomíře (symbol hodin). Po kliknutí na ni se vysune a kliknutím na Tykev aktivujeme zmíněný Noční (Děsivý) režim.

  [​IMG]

  Nezapomínejte, pěstuje se jen na Hlavní louce.

  Dobu trvaní akce zjistíte díky časomíře na farmě (nad levou lištou) [​IMG]

  Děsivá noc je vždy v předstihu oznámená v

  :: Centrála - Akce ::

  [​IMG]

  Přejeme příjemné děšení.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.