Dýňové pilíře (30.10. - 5.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dýňové pilíře ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.10. ve 14:00 hod
    Konec akce: 5.11. ve 14:00 hod
    Minimální level: 14 level Farma, 1 level Bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - pro zisk řádku
    • vysoká - pro všechny odměny
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

     
  2. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Nějak mě to neoslovilo,uvidím,možná budu plnit :)
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak totemy trošku jinak. Hm... to asi dám, na svíčky se zbytek sežene xD
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kvůli tajemnu a bednám se nepřetrhnu,jestli tedy vůbec začnu-.-taky by mohli za obtížnost akce dát novinku a ne tajemnice:p
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Žluté chlívky za odměnu,tak to se určitě přetrhnu,to by musel farmářský expres jezdit každý týden minimálně 7 dnů,aby to stihl všechno odvozit.
    Jako by nestačilo že jich sype hafo kolo neštěstí.
    Málo toho taky zrovna nechtějí,tak nevím,nevímxDxDxD
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To už zřejmě nikdy nebude žádná normální akce.
    Škoda.
    :(
    Cukru, soli a mandragory se mi nedostává, o pilu, rýč, cihlu a nádrž u mě
    nezakopneš, s jedním diamantovým slotem využiju kdejaké řemesl. produkty,
    ostatní mí řemeslníci stávkují a také vím, jak tajemno dopadá.
    Odměny, o které bych stál by mi vešly do 1 skupiny.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 29/10/19
  7. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D. Vidím to asi tak, že za rostlinu, která roste šest a půl hodiny jsou odměny pro děti, "prachová" náročnost pro dospělé 8) a celkový efekt v... nigde:oops::sleepy::cry:... He?:):p;)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Právě jsem zjistila,že nevím co je to odkapávací nádrž.Nějak jsem se s tím nesetkala.Akci na Baha dělat budu
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds - ahoj, je to nářadí. Mrkni do stodoly, určitě tam nádrže máš ;)
    (PS: jsou potřeba např. při stavbě barevných výběhů pro chameleony)
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  10. burds

    burds Titán fóra

    Tak to určitě mám.Jdu prozkoumat kolik ks.
     
    Kostejnesmrtelny333, coneznam a Skali tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek navyšuje BZ na hřbitově ,tak dem nato. Trochu mě znepokojuje ta vyšší možnost vypadávání nožů ze stromů!Jen aby to RT nepřehnal!:wuerg: Úplně stačilo zvýšené vypadávání lahví v měsíčním světě před úpravou.o_O
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hm ! Poslední dobou čím dál tím lépe. Za to, co to chce zvířat , i když je mám, tak nedám. Odměny na prdlačku a stonek ? Ve výsledku mi dá 112 000 BZ, to je pakatel, když si vezmu kolik toho potřebuji k postupu do dalšího levelu. A žluté stáje ? To si může RT také strčit za klobouček. Teď místo žlutého prachového pěří dostávám na KŠ žlutou výrobnu kravského mléka. xD
    Čím vyšší level, tím horší odměny. Těch straši beden mám také hafo, takže asi na celou akcičku hodím bobíka. Ještě pouvažuji, zda zbytečně ztrácet čas. :p
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zahulíme, uvidíme...
    Ale už by to chtělo nějakou extra akci a ne takové zbytky.
    Modrá je dobrá!
    Ne žlutá!​
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak já zahlédla v odměnách 2x bednu s floreny. Pokud tam tedy nebude 1 floren v každé bedně, tak by to možná stálo za námahu. Ale ještě si to rozmyslím. Celý víkend budu pryč, tak nevím...
     
    Jonsdorf a burds tohle ocenili.
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Je tam pár vecí, čo by sa zišli, pestovačka na Baha je v pohode a tak niečo spravím, hlavne SK a PL ma zaujímajú. Ale nadšenie chýba, miesto výbehu pre zebru mohli dať radšej výbeh pre mravčeky alebo mantu, ani jeden ešte ku mne na farmu netrafil.
     
  16. klozička

    klozička Pisálek fóra

    mravenečky taky nemám
     
  17. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Na Baha mám výrobny pro otravné mistry v družstvu,bourat nebudu,akci vynechám jako Probuzení ;)
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  18. raddre

    raddre Vévoda fóra

    sice bez nadšení, ale je to na baha a tam mám zásoby, takže by to mohlo jít, uvidíme a když jsem nevynechala žádný stonek, pokusím se i o tento
     
    Jonsdorf, matlafous123 a maminka78 tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odměny zase na houbelec :p, rostlina dlouhá a nechce se mi bourat stromy na bahamě a chlívky jedou taky na plné koule, bo stále chybí zvířata. Takže zase nic a vůbec mi to nebude chybět
    xD;)
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce pro mě na pohodu. Sice baha teď vypadá jak nad rybníkem (plná vážek), ale tak do tří dnů by mohlo být sfouknuto. Aspoň stihnu dodělat krmivo pro vážky. Straši dům osídlen křečkama v pasti, takže super a stonek oceňuji. 8)



    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.