Dárková tombola / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Dárková tombola ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Vše o akci se dozvíte v tématu FAQ: Dárková tombola
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niečo nové,pár vecí by sa mi hodilo,ale ešte porozmýšľam.
     
    Y_n_O a njklmn tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hmmm, křeččí past... no uvidíme.... řekl slepý a šel do kina :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, já to znám s abgrejdem - řekl slepý hluchému a šli s beznohým do kina na němý film... ;)

    V minulé akci nějaké floreny na kontě přistály, výnosných dekorací moc nemám, tak jeden - dva nákupy zkusím, i když toho podomního obchodníka pro jistotu nechávám stát za závorou u příjezdové cesty na farmu :)
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, co na to říct. Za 20FL asi tohle xDxDxD. Apríla ještě nebylo né?o_O
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    20FL !!!Tak toto som si všimol až teraz,po príspevku -migos-,no tak zase sa môžem len pokochať pohľadom...-.-;)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky se mi to zdá drahé, když je to zase jen o štěstí, nic nebude, šetřím xD
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    -migos- tentokrát velký souhlas. Trochu gamblerství si s panem doktorem občas dopřeji, ale tentokrát zvedl do kasína hodně vstupné xD
     
    njklmn, kytka50 a -migos- tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Cože? 20FL?! Tak to ahoj, dnes tu vydělávat mudr Marigolde nebudeš!-.- (ještě bych zkousla 10FL.....ale 20? To ne...)
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Opět vynechávám,nejsem padlá na hlavu za ty ceny zase dostat co nechci.Stačí mě na zklamání tajemnosti.Sbohem této nabídce dávám už dlouho.

    LV 220
     
  11. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    1) tzv. ziskových předmětů mám plnou stodolu a není kam je umístit pokud si nehodlám zaneřádit produkční plochy
    2) ty které mi chybí do stonků na seznamu nejsou
    3) i pokud by v tombole bylo něco skutečně zajímavého, tak cena za tuto loterii je nehorázně vysoká
    Takže se nezúčasním.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/20
    moncicak7070, Veselka a Peto121 tohle ocenili.
  12. raddre

    raddre Vévoda fóra

    nabídkám Marigolda úspěšně odolávám, nechávám se zlákat jen na nový strom, vidina +dekorek mně zaslepila a šla jsem do toho,
    přiznám se ,že mně vůbec netrklo juknout i na cenu a tak jsem si jednu hru zahrála, naštěstí z ní mám svou první křeččí past, takže mně těch 20 florenů mrzí jen na půl:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.