Chybné datum

Diskuze na fóru 'Technické a platební dotazy' zahájená uživatelem charlie.b46, 10/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. charlie.b46

charlie.b46 Aktivní autor

Ahoj, u nových družstevných úkolov je začiatok 22.5.2020 asi by to malo byť 22.9.2020, vloudila se chybička ???
    Edit: super fajn hru aj Tebe

Naposledy upraveno: 10/9/20
    spuntka tohle ocenil(a).
  2. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj charlie.b46

Děkujeme za upozornění, již jsem opravil.
    Správné datum je 11.9.2020 ve 14:00.

Fajn hru pezt

spuntka tohle ocenil(a).
  3. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

Ahoj pezt,prosím o pomoc.Od rána nemohu načíst farmu otevřu ji,načte se ,ale jen na 55% a mám čekat.
    Všechno jsem vyčistila,restartovala celý PC a okna se načítat nechtějí. Co s tím? Jde mi poradit?
    Děkuji Lída

4. pezt

Ahoj marketka47

A jaký používáš prohlížeč ?
    Vyčistila jsi prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní ?
    Vše najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Ještě můžeš zkusit vypnout počítač a restartovat modem/router, aby se vše načetlo znovu

5. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

Ahoj,používám Chrome,mám 10,modem /router restartovat nemohu je dole u syna zkusím ten flash player,jinak je vše uděláno,teď jsem se konečně připojila,ale ono se mi to načítá hrozně pomalu a zjišťuji,že i jiné vebové stránky jsou nějaké pomalé,no nic dám vědět.A děkuji za odezvu

6. pezt

marketka47

Restartovat ten modem/router, by mělo pomoci pokud ne může být na vině internetové připojení, pak je potřeba kontaktovat poskytovatele internetu, ať to zkontroluje.

7. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

[​IMG] To,asi opravdu bude připojením,blbne mi to všade na vebu,zkusím zavolat ať to zrestartují,ozvu se
    Tak jsem zavolala,že jí to také už 3 dny špatně načítá,že to zkusí,no kdyby jsi věděl jak jsem se snažila vše dát do kupy,tak by jsi se pobavil,čeho všeho jsem schopná udělat a stále nic:(:mad::mad::cry::cry:

Naposledy upraveno: 17/9/20
  8. pezt

marketka47

Jestli ti nefunguje i ostatní prohlížení, tak to musí vyřešit poskytovatel internetu.

9. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

Hmm,tak to já nemohu ovlivnit,to záleží na snaše,jak dlouho to vydrží:)Každopádně děkuji za snahu mi pomoci
    Tak to zrestartovala,zatím jsem se na farmu dostala,tak uvidíme co bude dál,nemám to jednoduché;)

Naposledy upraveno: 17/9/20
  10. pezt

marketka47

Ono někdy restart modemu/routeru pomůže, protože se znovu přihlásí do sítě a dochází k znovu načtení.

Fajn hru pezt

11. marketka47

marketka47 Hrabě fóra

pezt,ještě jednou děkuji,funguje to,jsi šikulka a jak vidíš sám,tak rozdávat rady není zbytečné;) A někdy ani ten moudrý si neumí sám poraditxDxD

Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. pezt

marketka47

Není zač;), hlavně že to funguje :)