Oznámení Chrome Flash Player oficiální oznámení

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem danda-vnovis, 4/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Prohlížeč Google Chrome: Flash Player bude ve výchozím nastavení prohlížeče blokován

  Ahoj farmáři,
  společnost Google oznámila, že s plánovaným vydáním verze 76 prohlížeče Google Chrome dne 30.7.2019 dojde ve výchozím nastavení k zablokování přehrávače Flash Player.

  Nemusíte se však obávat, stále bude možné hrát hru Farmerama v prohlížeči Google Chrome. V sekci Technické FAQ naleznete instrukce krok za krokem, jak postupovat a manuálně povolit přehrávač Flash Player pro bezproblémové hraní hry Farmerama v prohlížeči Google Chrome.

  Skvělým návodem je tato animace, která vás krok za krokem navede, jak aktivovat a povolit Flash Player v prohlížeči Google Chrome manuálně:

  [​IMG]

  Kromě toho samozřejmě vývojářský team pracuje na řešení,
  abychom zajistili, že oblíbenou hru budete moct hrát i v okamžiku, kdy dojde k úplnému ukončení a odstranění podpory technologie Flash v prohlížečích. V současné době probíhá testování, aby bylo vše včas připraveno.

  Děkujeme za pochopení
  Váš Farmerama Team
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.