Soutěž Chrámový kvíz / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]

    V tomto vlákně můžete diskutovat o soutěži Chrámový kvíz.

    Mějte však na paměti, že na celém herním fóru je zakázáno sdílet odpovědi na soutěžní kvízové otázky před ukončením soutěže.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, to zase budu mít z pekla štěstí :p.
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A pri mojom šťastí sa opäť len zúčastním.
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Myslím si, že s plným počtem bodů moc štěstí potřeba nebude. ;)
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Keď sú odmeny,objavia sa súťažiaci,o ktorých ani netuším,že existujú. :D Ale aj tak Kocúrovi Jonnesovi pomôžem nájsť štvrtú miestnosť a dúfam,že každý ju nájde. Hodne zdaru. ;)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, tak i já zkusím štěstí a zúčastním se ;). Kdo nehraje - nevyhraje :). Kdo do toho také jdete, přeji velkou kliku ;).
    Hezký páteční večer všem :)
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj taky to zkusím,ale ještě jsem nikdy štěstí neměla ,nevím proč,ale štěstí se mojí farmě vyhýbá obřím obloukem ,ale soutěžím ráda tak se zúčastním.A všem kdo budou hrát přeji štěstí.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Takže tých,čo budú mať plný počet nebude tak veľa? Teda otázky budú dosť ťažké?
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 obtížnost otázek má tentokrát relativně vysoký rozptyl. Řekl bych, že většina je jednoduchá nebo průměrná. Ale pár otázek bych zařadil do kategorie obtížné a minimálně jednu do kategorie velmi obtížné. Tudíž si myslím, že 10 bodů nezíká moc soutěžících. Ale třeba mě překvapíte. ;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to jsem vedle jak ta jedle, buď vím nebo nevím, ale "gůglit", hledat v archivu atd. na to mě neužije. Uvidíme.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, v pondělí mám volno, tak budu mít čas na lov správných odpovědí v FAQ a tak různě podobně ;) Já si už pomalu ani nepamatuju, jak se menuju, ne tak abych z hlavy vyplnila soutěžní kvíz, navíc, když ho vytvářely hlavy pomazané a znalé 8)
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zkusím, kvízy mě baví. S výhrou čehokoli však moc nepočítám. Že bych dala všech 10 správně, to by byl zázrak a pokud je odměna formou losování, tak jsem ještě nikdy nebyla mezi šťastnými.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak je to kvíz nebo lov ? :p.
     
    kytka50, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Tak to teda boli zapeklité otázky pre mňa :oops:, veľa zdaru všetkým čo sa zúčastnia kvízu :)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zúčastnil,vyplnil a čakám výhru! 8)
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Tak jsem to taky zkusila a chci poděkovat tvůrcům za zpestření a za možnost se společensky znemožnit, to zas bude ostuda :pxD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Záludné otázky!:)
    Nějak se mi nedařilo vypočítat pátej úkol.Už se těším na výsledky!;)
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Také jsem se zúčastnila a zároveň znemožnila.:sleepy:
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Prečo všetci píšete,že ste sa znemožnili?Však napíšem tam od buka-do buka prvé správne,čo ma napadne a hotovo.:) Ešte za to nikoho nezastrelili,že uhádol 10 odpovedí. xD8)
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Peto, veď áno.... i v pokeru se přece mate tělem.... či? xD