Cesta za zlatem (3.3. - 8.3.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Cesta za zlatem ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.3.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.3.2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
  2. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Super, akce na děsivce,jen koukám,že doba aktivace řádků se nám nějak zvyšují.
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak koukám, že asi snad poprvé za existenci farmy vynechám. Řádek zase na 330 hodin, moc kytek, samé mletí, nějaké odměny bez kterých bych nemohla být tu nejsou...uvidíme zítra. Ale teda žádné okouzlení se nedostavilo.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky docela váhám, jestli se do akce pustit. Navíc mám dojem, že na Hřbitově mi zůstala nějaká rostlina s dobou růstu cca 2 hod., takže první sklizeň moc padátek nepřinese. Ještě uvidím, ale spíš mne láká radši doplnit zásoby hřbitovního kvítí.
     
  5. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Vědět, že odměny z akcí budou takhle slabé, tak bych nedělala sezónu a mohla jsem je všechny vynechat. K čemu je řádek s bednou, ze které vám pak třeba vypadne 2x vampýří rajče, v řádu stovkách hodin? Rozumím, když je doba stonku dlouhá, kvůli vzácné bedně, ale tohle?
    Akci dělat budu, ale jenom kvůli sezóně, když už jsem do ní nacpala takové množství kytek, tak to teď nevzdám
     
  6. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Tentokrát i já váhám jestli akci dělat...ten stonek s aktivací 330hod !!....to snad ani nemusí být žádný.
     
  7. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Sezonu mám hotovou a akce na děsivce i se stonkem je opravdu děsivá xD vynechám a dosyslím si.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky. Jsem si přečetl ten počet kytek, letmo spočítal a říkám si, tak 14 denní akce. A ono ne! Fakt si tvůrci myslí, že budu spát u NTB? Ani omylem. Budu se věnovat svému čangovi a doufat, že bude průběh mírný.
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Přidávám se do grupy nespokojenců. Nic, co bych potřebovala. Kaktusové svíce jsem dokonce poslala manželovi, nechala jsem si jednu, kdyby náhodou. Půlnoční dub mám sice jeden, ale plodů hafec a zatím jsem je ještě nepotřebovala. Stonek nic moc, resp. na stonku téměř NIC, zato času na odkliknutí MOC. Takže si asi pojedu plnění zbylých úkolů v družstvu
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Čo k tej akcie dodať?S úsmevom na tvári,že vynechávam.Minulú desivku som začal s oneskorením a potom som zabudol pozbierať 2 hodinovku tak s tej nič moc nenapadá.Budem sysliť do stodoly sezónu nerobím takže body na ňu nepotrebujem;):):).
     
    Naposledy upraveno: 2/3/22
  11. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Takže akci za tyto odměny a podmínek nedělám.Sezonu si dodělám z vlastních zásob.Větší trapárnu nemohli vymyslet!



    LV 231
     
  12. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Tak jsem si přečet jak se vám akce líbí,i stonekxDa taky raději budu syslit do stodoly než plnit takovou ptákovinu:mad:
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Po přečtení pojedu jen lážo-plážo stonek mít nemusím.Děs kytek mám od každého druhu 70000,zvířat a stromů také dost,tak kam se doplazím tam budu.Na hl,divokou a mýtinu nakoupím želvy,tak bude dost hnojiva na děsivku.Sh a Jacka ušetřím na kvalitnější akce.
    Fa234....BAHA600
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechci tedy si neustále stěžovat,ale nepřeskočilo tady někomu?!? Bedýnku kterou získávám 3x za den z dekorací,nám daj do stonku jednou za 330 hodin?!?:p Tady by se mněl konečně někdo vzpamatovat!:wuerg: Ten směšný bonus na BZ, využitelnej 2x ,nemá cenu ani komentovat!:p
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Na děsivce potřebuji dopěstovat.Asi tohle dělat nebudu
     
  16. eksot19

    eksot19 Rádoby autor

    jsem tak ráda, že se RT snaží mě nedržet u NTB. Díky
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Plodin a zvířátek spousta, úkoly v družstvu hotové , řádek určitě nepotřebuji a vzhledem k tomu že nemůžeme nic z toho dávat na trh, tak veškeré zásoby zůstanou, můžu tedy klidně tuhle akci vynechat a v klidu zásoby navyšovat ....
     
  18. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    akci dělat nebudu, je o ničem
     
  19. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    přidávám se k nespokojeným farmářům, akci dělat nebudu
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pěstovat budu :D i akční, nasysleno mám z dlouhatánské děsivky, tak bude nějaká změna na hřbitově, sezóna je mi šumák, netvrdím, že se přetrhnu a akci dokončím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.