Bonusový kód za problémy se zavedením chovné ohrady.

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem PpepsikkCZ, 24/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PpepsikkCZ

    PpepsikkCZ Zelenáč fóra

    Píšete tam že to je do 24.12 23:59
    Ale když to zkouším teď tak mi to píše že kód je neplatný jak to?
    midwinter2015

    Předem děkuji za vaší odpověď .
    Přeji krasný večer.
     
  2. zuzus2

    zuzus2 Zelenáč fóra

    ahojky vsem. také mi nefunguje bonusovy kod ??? copak se deje??
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    kód je platný, jen jej prosím nekopírujte z herního fóra a když už jej kopírujte, tak jej nejdříve vložte do např. Poznámkového bloku. Nejlepší jej, ale do políčka pro vložení jednoduše vypsat.
     
  4. rybka123

    rybka123 Rádoby autor

    Prosím Vás, čo je to ohrievač vajec a kde ho nájdem. Prepáčte, ale som asi pribrzdená. Napriek všetkému, bonusový kód potešil. Prajem krásne a pohodové Vianoce aj s farmou.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ohřívač vajec je na urychlení líhnutí mazlíků z vajíček - nekřesťanskou dobu promění v méně nekřesťanskou. Najdeš ho ve stodole pod Ostatní (čepička s bambulí).
     
  6. jancamamca

    jancamamca Pisálek fóra

    dobrý den nenašla jsem nikde platnost vánočního kodu, tak jsem z vybíráním kodu nespěchala nechávala si kod na klidnější období po Vánocích,dnes mi ukazuje, že kod vypršel zdá se mi nefér,pokud to tak je přijít o dárek kde není přesně určené kdy kod vybrat
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    jancamamca: Ahoj. Stačí číst a myslím, že potom by si nepsala slovo nefér ,-D Podívej se ZDE.
     
    doben a čarodějka007 tohle ocenili.
  8. jancamamca

    jancamamca Pisálek fóra

    děkuji za odpověď jestli jsem použila špatný výraz se omlouvám,myslela jsem bonkod, který přišel na meil,nepřesně jsem se vyjádřila za to se omlouvám
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj jancamamca,

    platnost jsem se bohužel v čas nedověděl, ale na druhou stranu vůbec nechápu proč bylo potřeba vyzvednutí tohoto kódu odkládat, nebylo tam nic co by mně přikovalo k farmě na delší dobu než, která byla potřeba k vyzvednutí odměny.
     
    llili56, nanyblacks a tomokoco tohle ocenili.
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    jancamamca: Nic se neděje... není nutno se omlouvat... dle vlákna do kterého si napsala jsem předpokládal, že myslíš kód na který jsem vložil link a proto napsal takovou odpověď. V případě kodu který obdrželi hráči na email opravdu nebylo uvedeno datum platnosti... osobně bych ale nepředpokládal platnost po Novém roce, pokud byl uveden jako Vánoční dárečky a doporučeno v textu : " Tak na co čekáš? Přihlas se ještě dnes a použitím kódu níže shrábni tyto super vánoční dárky!". V dárcích nebylo nic co by se aktivovalo okamžitě, takže nebylo proč otálet s aktivací. Každopádně si k pozdější aktivaci mohla mít svoje důvody. Jediné co by snad mohlo pomoci pro příště, tak report od mod aby byla uváděna platnost u všech kodů.

    EDIT: tak pajda byl rychlejší :-D
     
  11. jancamamca

    jancamamca Pisálek fóra

    Těžko vysvětlovat důvody někomu kdo nechápe proč před vánoci i během nich nemá každý možnost stále myslet na nějaké termíny, pochopila jsem, že meilový kod můžu vyzvednou kdykoliv je fakt že tam nebylo nic "co by mě k farmě přikovalo", člověk je tvor omylný a chybující stalo se jen mě to mrzí, no nic méně děkuji za vysvětlení a přeji pěkný nový rok RT
     
    llili56, dado107056 a tomokoco tohle ocenili.
  12. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    No tak teď jsem se naštvala - přišla jsem o dárek! Nelézt sem, tak bych o tom vůbec nevěděla. Hold v hektickém čase vánoc a přelomu roku nečtu ani maily.
    :p
     
  13. podoliakovacudlice

    podoliakovacudlice Zelenáč fóra

    Chjo nápodobně, sleduji novinky tady na fóru, na mail jdu a to zvlášť o vánoce málokdy, spíše ,když mě někdo upozorní . Škoda ,že tu někdo nedal hlášku .No nic ,v životě jsem přišla o důležitější věci a jak se říká ,když nejde o život ,jde o .....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.