Blázni do zvířat (4.12. - 10.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tieto akcie ma bavia ;)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Novy chlivek a vyrobna, up poniku, SK v poctu max. 468 ks (-110 ks SK v odmenach, jestli dobre pocitam), PH zadny masakr a hlavne 3 silne lvl BZ/TBZ dekorky = neni co resit, jde se do akce ;)

    EDIT: V tulidomku pripraveno na zitra po 40 od kazde kategorie, sklidim pri BB a doslechtim az podle toho co napada navic z ostatnich kategorii.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/19
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na akci se těším, i když ten krunýřovec mi na Farmu nějak "nejde" :oops: spíš by se hodil na Baha mezi ostatní akvárka 8), ale asi jde o zvyk .....
     
    vilm4, malanek70 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jdu do toho, tak jsem nebyl daleko od výrobny bublifuků ve Farmorákulu ,-), bublinky jako bublinky.
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu :)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už ty chlívky a výrobny není kam dávat, ale budiž, do akce jdu :p
     
  8. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Hlásim sa do akcie
     
    vilm4 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    vždy tyto akce dělám,jen opravdu není kam dávat..
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moc mě potěšilo, že stáhli protihodnotu dodávaných zvířat. Tohle bude v pohodě, necelé tři otočky v tulidomku.
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nová "stáj" a výrobna, to si nenechám ujít. Jenom přemýšlím, jestli se mi vyplatí oranžponík, kterých mám šest půlek, nebo se na ptáky vyignoruju 8). Ale co, i v ptácích je fajn dekorka, takže to smáznu sakumprásk celé ;). Jdu rvát šmajchlhaus :p.
     
  12. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    I když mně nová stáj i výrobna velmi láká tak nedisponuji dostatečným množstvím SK - při minulém BB jsem došlechtila co jsem chtěla a vyčerpala zásoby, teď zas budu chvilku syslit :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak na to se těším.Už jsem nacpala bordélek a teď jen se neukvapit :) a nesklidit.xD
     
    vilm4 a zahradnice4 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pche!
    Levou zadní!
    Zachrastím farmou v kapse a zvolám:
    "Rukavice jsou dole kámo, tak pojď a ukaž mi svůj hněv. Smeť mě, ó mocný ranaři"
    Nebo prostě jako rychlík Hujer " Meteleskum bleskum"
    Tak že ať nám úsměv nezamrzne, neb zítra a možná už dnes večer začne v ČR mrznout.
    Jak já tu zimu nemám rád!
    Ale říkám si "to bude patrně tím že sem ještě nebyl v minulém životě sněhulák!"
    Brý večír Přátelé...
     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Do akce se klidně pustím,ale nějaké ty R. mince asi budu muset taky pustit,hlavně proto že nemám dost SK a docela bych kvůli sk si nechal ujít jednu z mých oblíbených akcí,zkusím to,ale celé nedokončim
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tulidomek nachystaný ... tak zítra ve dvě šup na to .... ať je brzy hotovo ...
     
  17. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Nevím, ale BB je od 13:00 hodin a akce až od 14:00, tak se nenechejte unést, hlavně ti, kdož máme minimum SK ;)
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ano, ano...
    Ale řešení by bylo, a to:
    Zaletět na Šeremeťevo do Moskvy, tam poskládat zvěř do tulidomků.
    A pak Šupito presto do Prahy na Václava a můžete se klidně vytulit.
    No, já vím je to trochu kostrbaté ale co bychom mi blázni pro tu naší farmičku neudělali!
    Ale bacha! Nic tam faremního nekupujte, nebo je v rublech!
    No teď nevím jestli tam farmička vůbec funguje? Bo Božka říkala že tam mají nějaké kolchozy či co!
    Ať tak, či tak, byl by to prima výlet pro celou rodinu.
    PS: Dědu a babičku neberte, nebo se rozpláčí při vzpomínkách.
    Gurááá...
    Že blbnu?
    No nedivte se, celou noc sem nespal jak se na akci těším!
     
    Naposledy upraveno: 4/12/19
  19. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    tulidomček nachystaný, už len vydržať kým to začne :D
     
    vilm4 a zahradnice4 tohle ocenili.
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    Dobré ranko vinšuji
    jediné šlechtění co mně baví, kde vím, že nějakého výsledku docílím, tulidomek jsem si naplnila,pole jsem osela pro jisotu časově delší plodinou, abych ho předčasně nesklidila a budu se tiše modlit(i když žádnou modlidbu neznám), aby byl naplněn jen tím z čeho padají odznaky
     
    vilm4, zahradnice4 a Jonsdorf tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.