Blázni do zvířat (3.9. - 8.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Blázni do zvířat ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.9.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.9.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce: těžká

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    oluška211 tohle ocenil(a).
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Šlechtění já ráda, jdu juknout, co na nás čeká pěkného ;) tulidomky připravené za 1 SK
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) tak tieto akcie milujem
    su raz dva hotove a odmeny su tentokrat super ;)
     
    oluška211, modro.ocko22 a davidson00 tohle ocenili.
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Kdy jsi připravovala tulidomky jen za 1 SK? Vím, že občas bývá akce, kdy je možné šlechtit za polovic - něco jsem prošvih?

    Do akce pochopitelně jdu, není jinak možná... hlavně to neblokuje plochy a je to raz dva hotové.

    evoku57: Děkuji, myslel jsem si to... Poslední dobou jsem do orákula moc nechodil, asi to budu muset napravit... ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/9/20
    evoku57 tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek - asi jsi prošvihl;), tulidomky se tulí už víc jak 14 dní a vědělo se dopředu, co se bude šlechtit, už to bylo v orákulu
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, také mám tyto akce ráda, takže se přidávám k ostatním. Jdu do toho. Nějaké SK nasyslené, takže akce půjde rychle :). Pěkný den ;).
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    no konečne ... tiež naplnené za 1SK ... už ma ten výkričník na "tulidomčeku" poriadne iritoval ;)
     
  9. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    šmaria co to je quokk??:p:p jinak tulidomek už mě s vykřičníkem taky štve a plavou v něm i rybičky se žralokama, no neva, tyhle akce já ráda, je třeba doplnit stodolu
     
  10. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    A baby boom by nebyl? Možná info o BB bude až zítra.
     
    Naposledy upraveno: 2/9/20
    evainfo, berkaKolchoznice a Zoufálkov tohle ocenili.
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také mám narvané za 1 SK.Pořád jsem čekala kdy něco vypukne a už je to tady.Konečně trochu uberu z té hromady SK.Snad bude i BB.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. 41dedek

    41dedek Pisálek fóra

    Mohu se zeptat-asi to nepatří sem, ale když o tom píšete- jak se připravují chovné domky na šlechtění za 1SK? Díky
     
  13. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím 41dedek,
    šlechtění za 1SK je možné během akce Šťastný a veselý den slev.
    Pokud zároveň sleduješ FarmOraculum, můžeš si během slevové akce chovný domek naplnit požadovanými zvířaty, po dokončení šlechtění nesklidit a vyčkat v orákulu avizovanou šlechtící akci.
    Chce to jen trpělivost a nedopatřením nesklidit.
    Přeji příjemnou hru

     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Quokka je druh klokana, toto zvieratko sa stalo slávnym kvôli tomu, že patrí medzi najpriateľskejší druh klokana a turisti z celého sveta cestujú do Austrálie na jeden špecifický ostrov len aby našli toto zvieratko a urobili si s ním selfie. Tu je tá najznámejšia fotka :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/9/20
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Dudel vsude kam se podivam uz mi taky leze krkem, takze se ho rada zbavim a krom noveho zvirete (btw vsimli jste si jeho PH a casu rustu?) o_O jsou v odmenach i ruzovi krabi, PH nevypada likvidacne, takze pockam na BB a jde se do toho! ;)
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Většinou na BB nečekám ale na víkend odjíždím a vrátím se v neděli ,tak se do BB snad trefím.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Akcička vypadá pěkně, ale kde jsou sezónní body???
     
  18. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Akce rychlá, ale proč zase členovci? Začínají mi docházet o:(.
    A to mám taková kvanta ptactva, ach jo...
     
    Gassy a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Taky se těším, musím říct, že za 1 SK mám naplněno poprvé.
    Ale nikde jsem nenašla výrobnu louskáčků.
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, Továrna na louskáčky
    - nutná aktivace sochy Bazén pro kraby v 9. místnosti Starověkého opičího chrámu. Poté bude možné vyrobit v dílně ve městě ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.