Blázni do zvířat (20.10. - 25.10.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Blázni do zvířat ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 20.10.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 25.10.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Zároveň s akcí je do hry zavedeno šlechtění nového zvířete na šlechtění - Nemrtvá ovce

    Novinky:

    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá na bláznivá zvířata a šlechtění...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Joo, asi se do akce pustím, i když na vedlejší mám málo nemrtvých ovcí, ale aspoň na hlavní splním ;)
     
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    taktiež začnem, ako každú akciu.
     
  4. houba69

    houba69 Zelenáč fóra

    Odznak savců padá při šlechtění plazů ???
     
  5. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    tak nevím co se bude šlechtit savci nebo plazi?

    byl jsi rychlejší:D
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Omlouvám se za překlepík, a děkuji za postřeh již jsem to opravil ve FAQ.

    Fajn hru pezt
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Šlechtící akce je vždy hned hotová a odměny jsou super. Jen škoda, že ta nová potvora bude jen jedna. Snad v budoucnu bude dosažitelná u Jacka v obchodě.
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce se pustím s radostí ;). Šlechtící mám ráda, SK je dostatek, tak hurá na to. Těším se i na nové šlechtění s nemrtvou ovcí xD;). Odměny za mě pěkné. Všem, kdo se do akce pustí, přeji úspěšné přeskoky a splnění svého cíle ;):). Hezký den všem :)
     
  9. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    už se těším na šlechtění to je vždy prima
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Domčúrik mám naplnený za 1 SK až po strechu:D.Mám v ňom všetky sorty.Možno ešte budem musieť niečo vyšľachtiť;);).Ale to nevadí SK mám dosť.
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Super jak vždycky říkám.. šlechtící mám ráda, ty na 100% dokončím :D.. tak se zítra těším, hodně štěstí všem :)
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Domek naplněný za 1 Sk,ovcí něco přes 1000,Sk 9200.Tak hurá do akce. A JE TO 20.10. od 14.00hod.Den slev a BB.Tak to je super.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/22
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako vždy,jdu do akce s ohromným nasazením!:wuerg:
    Domek prázdný,takže je super,že máme slevovou akci!8)
    Jinak tedy,je veliká škoda,že nemůžem ze šlechtěnců vyrábět alespoň oranžovej nemrtvej ovčín!:oops: Přidávání žlutých stájí do hry by se snad mělo zakázat !:cry:
     
  14. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Akcia super, konštelácia pracovných zmien zlá. Robím poobednú, čiže BB počas práce a na mobile som ešte nešľachtil. Dá sa to? A ešte aj Super zľavy. Ááách joj!! Zombie oviec 58, s tým sa popasujem. Každopádne odmeny sú pekné a veľa, musím aj keď sa to nedá :)
    Veľa úspechov všetkým.
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Též mám radost z BB a ze šlechtění za 1 SK hned první den akce, takto by to mělo vypadat! ;)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Richards76
    Až na pár vyjímek,je farmaření na mobilu,tabletu v pohodě.8)
    Jedu v prohlížeči EDGE a vše ok. Jen teda doporučuji raději přes wifinu.Někdy je spotřeba mobilních dat,opravdu obrovská.:oops:
    K akci: už se těším?!?:music:
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ve FAQ upraveno, Dodávky protihodnoty z měsíčního světa, tam lze dodávat všechny předměty z měsíčního světa, nejen zvířata.

    Fajn hru pezt
     
  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Super.Nemrtvých mám 1600,SK je taky celkem dost.Těším se.
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Sice budu mít trochu opožděný start, ale BB bych měla stihnout :p Taky už se těším :)
     
  20. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Moc se těším,šlechění mám ráda přeji všem farmářům příjemné farmaření.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.