Blázni do zvířat (12.5. - 17.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám naplněný tulidomek, tak to bude dražší, ale snad bude i BB ;)
     
  3. babina51

    babina51 Baron fóra

    Domek naplněný směskou,SK dostatek,BB začíná ve 14.00h.-tak to bude zase rychlé.
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, do akce jdu. Tulidomek nacpaný z dob za 1SK, takže něco mi pro začátek napadá. Jinak SK a šlechtěnců ve stodole dostatek, takže akce bude v pohodě a splnitelná. Akorát začátek bude až někdy k večerním hodinám, jelikož okolo 14 hod budu ještě někde na cestách :(. Všem mnoho šlechtitelských a farmářských úspěchů ;). Pěkný den :)
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Oblíbená akce. Bude BB, tak se budu snažit, aby byla splněná co nejdříve.
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Doé akce jdu.Je tam nové zvíře a šlechtím ráda
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já udělám jenom toho draka, nemám tolik protihodnoty plazů, kolibříky mám červené, tak je nepotřebuji, jinak ať se daří všem získat to co chtějí.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/22
  8. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    70 odznaků ptáků a 195 odznaků plazů. Nachystejte si tedy 530 SK :)
     
  9. -Danes-

    -Danes- Pisálek fóra

    Zdravím. Tak na tuto akci se těším, uvidím jestli ji splním. Ať se všem daří.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    V bordeldomku řádí plazi i ptáci. Navíc jsou tam i savci - už jsem dle upřesňující předpovědi nechtěla měnit. :p Plazů by mělo být dostatek.
     
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    chcelo by to den zliav na tuto akciu. baby boom je sice fajn, no radsej uvitam slachtenie za 1SK. aktivovala som si slachtenie anakond a vsetky plazy sa uz veselo vyrabaju na ploche :) tuli domcek je prazdny, tak dufam v zlavu na SK :)
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tulidomek naplněný za 1 SK mám, sice jsou tam i savci, ale to nevadí. SK je na akci dostatek a nové zvíře musím mít ;)
     
  13. Vasta54

    Vasta54 Rádoby autor

    Šlechtící akce mám ráda,jdu do toho.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja mám naplnený tulidomček za 1 SK mám v ňom okrem plazov a vtákov aj trochu členovcov a savcov.To mi však nevadí lebo aj tých potrebujem do úloh ale zase bude záležať aké budú preskoky;);).
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jako spousta z Vás mám tulidomek naplněný za 1 SK, k dispozici mám dostatečné množství zlatého zrní. Horší bude s plazy, těch moc není, snad mi to na všechny odznaky vystačí; přinejhorším půjdu na trh. Krejcarů je dost, tak mi bude jedno, za kolik nakoupím :) Nové zvíře je dostatečná odměna ;)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, tulidomek plný všech kategorií. V tom není problém- spousta SK bylo v předešlé akci, tak v tom také ne. Jen jsem skrblík - chamíci trvají dlouho, než se rozmnoží a hadi zase mají náročné krmení. Proto s nimi šetřím. Kolibříky mám červené, tak tam snad ani šlechtit nebudu. Tak jen ta agama oranž... To si rozmyslím. Komodorského draka chci na sto procent!!!!!!!!!!! Jasňačka:p;):):D
     
  17. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Šlechtím rád, tak jdu na to!
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyzvedla jsem na dvou farmách komodského draka a tím pro mne akce končí :), oranž. upg dalších dvou chlívků ke mne někdy dorazí
     
  19. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Akci mám hotovou,brnkačka,když se šlechtí s časem 96 sec.Hezkou hru všem.
     
  20. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Taky jdu pouze pro draka......., takže pohodička :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.