Banka - Cash for action návody CZ

Diskuze na fóru 'Archiv - FAQ' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Jestli máte screen funkční nabídky nebo popis nějaké nabídky,co tu není, napište mi.:) Placené nabídky jsou zřejmě stejný postup, ovšem zkušenosti s nimi nemám. Nejspíš se u nich floreny připíší, až když proběhne převod v bance. Pokud ani pak ne, dají se placené nabídky reklamovat na Payment podpoře, jinak reklamace probíhá naprosto stejně jako u free nabídek.

    Cash for action je na farmě ve městě v bance vpravo.

    [​IMG]

    Zde už jsou pak jednotliví partneři, kteří nabízejí různé nabídky, nabídky zdarma, kdy po splnění různých podmínek vám připíšou floreny na farmu, jsou v sekci FREE, popř. v sekci VIDEO

    VIDEA - pokud se dají přehrát víckrát, přehrávejte, dokud nezmizí, každé video, i když je u nich napsán 1 floren, ten 1 floren připsat nemusí, ale je vysledováno, že se něco připisuje, i když na zůstatku florenů nic nepřibyde, většinou při každém 2. až 3. přehrání se připíše 1 floren.

    Zde příspěvek od hráče Krasoň, který mé domněnky potvrzuje, že se nemusí připsat celý 1 floren:


    VIDEA v TokenAds (možná i jinde) - v Anonymním prohlížení v prohlížeči Mozilla lze přehrávat videa na více farmách - za všechny moc děkuji hráči =Ory=

    Free nabídky v CFA (Cash for action) jsou nenárokové, proto i když jsou funkční (tj. někomu jinému se připsali), nemusí se připsat všem. Proto je zbytečné psát na Podporu nebo Payment podporu. V debatním kroužku je Téma pro CFA, kde vám může někdo poradit, odkaz níže.

    Tato hláška chodí většinou při každé dokončené nabídce, za kterou vám uznali připsání florenů. Pokud nezadáte příliš osobní údaje, jako např. údaje o kreditní kartě, tak se nemusíte bát, že něco budete platit.

    [​IMG]

    starší nabídky(pro mě)

    - některé nabídky jsou u více partnerů - projděte vše, u jiného partnera může být stejná nabídka za víc fl

    [post=1805278]SponzorPay[/post]

    [post=1805295]MATOMY[/post] - zde i popis odinstalování programu stáhnutého jen pro účely připsání florenů na farmu

    [post="1805319"]TokenAds[/post]

    [post=1805419]SupersonicAds


    RadiumOneSocial[/post]

    [post=1805420]SuperRewards[/post]

    [post=1805434]proběhlé nabídky


    reklamace - čekat aspoň do následujícího dne po SPRÁVNÉM dokončení nabídky, tj. při splnění podmínek pro připsání florenů

    slovníček některých anglických výrazů

    blokace partnera[/post]

    Pokud zde v tomto Přehledu nějaká nabídka nebude, nebo vám nebude jasný zde uvedený popis, zeptejte se na ni prosím ZDE - KLIKNI. Je možné, že není funkční, nebo funkční je, ale jelikož už jsem ji dělala, tak už se mi nezobrazuje a já o ní nevím.


    Ještě takové malé doporučení nechávám si je na akce, jako je tato bonus + 100 % BZ a stále tam naštěstí jsou,ale můžou i zmizet,takže záleží na vás,jestli se do nich pustíte. Pro někoho je lepší ten 1 floren oželet a radši počkat,třeba aspoň do zítra,kdy ještě bonus běží a protáhne se vám o dalších 24 hodin.A dokonce,když tento bonus poběží i další den a připíše se vám aspoň 1 floren z cash,tak bude nějakou dobu bonus +200%.


    V připsání může bránit zabezpečení počítače. Nebo když je bílá obrazovka u videa a to se nechce přehrát:



      • Blokovat nastavení souborů cookie třetích stran - toto nesmí být zaškrtlé,je to v nastavení u internetu v prohlížeči. Možnosti. Nástroje. Rozšíření. Chce to hledat, popř. se někoho zeptat. Ale většinou když už se min. 1 floren připíše, tak blokace není a floreny by se měly nadále připisovat, kromě za videa, ty se připisují většinou i tak.

        Důvodů pro nepřehrání videa může být více, počínaje třeba chybou v "přehrávači" (shockwave player)

    CCleaner:


    CCleaner je dobré používat pravidelně nejen pro hru ale hlavně pro Cash for action. Někdy se nabídky objeví až po vyčištění. Některé jdou zopakovat po vyčištění na jiné nebo i stejné farmě.

    ========================================


    MATOMY: GRABOID
    [​IMG]
    Získejte 8 florenů. florenů jsou připsány po úspěšném stažení a nainstalování a vytvořením účtu a ověření e-mailové adresy, prolezla jsem tam kde co ve stáhnutém programu, pak jsem klikla na Log in, zadala mail při registraci a heslo. Stále ale nebylo Offer completed a trvalo to opravdu dlouho a vůbec se neobjevilo! Až po vyjetí z farmy a najetí zpátky se floreny teprve připsaly.
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    SponzorPay

    Videa v sekci VIDEO. Pod nimi kliknout na Get your reward. (získej odměnu), teprve potom se ten 1 floren připíše. Po připsání jsem vlezla znovu a bylo tam další video, to jsem opět přehrála a další floren se připsal. No prostě dokud videa nezmizí - PŘEHRÁVAT.

    [​IMG]

    USENEXT - tak úplně zdarma není, musí se tam zadávat údaje z kreditní karty a po nějaké době(14 dní testovací období),když se nezruší, se přechází na placenou službu,pokud se včas nezruší,mám takový pocit,že to je v angličtině - moje doporučení je nedělat to.
    U-protect - 4 fl - připsáno bez problémů, ale nutnost mít na facebooku profil, docela zdlouhavý proces, že nevím,jak jsem se dostala na konec,hlavně že fl připsány
    Planet49 - 7 fl - objevuje se jen těm,kteří ji ještě nedělali, obrázek nemám a nebude, je to časově omezená nabídka, floreny připsány docela rychle,někomu se připsaly jen 4 fl (ale myslím si, že je to taky jana-volny-vyber)

    Paysafecard - 8 fl
    - jednoduchá registrace, mně dokonce připsali 9 fl, díky za tip i za obrázek crower1991
    [​IMG]
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Matomy

    Tyto nabídky již nemám, ale prý snad by ještě měly být mezi dalšími nabídkami.

    Kliknutím na obrázky je zvětšíte.

    [​IMG]
    Dají se pak nainstalovat i na jiných farmách z jedné IP adresy, instalovala jsem takto i sousedům. Po nainstalování na jednu farmu a počkání,než se floren připíše, se musí:
    1. v Ovládacích panelech v Přidat nebo odebrat programy - odebrat tento program
    2. vyčistit PC, buď programem CCleaner, nastavený CCleaner naleznete v tomto fóru, nebo v google Vymazat údaje o prohlížení (ale lepší je opravdu ten CCleaner)
    3. už jen nainstalovat program znovu
    4. po připsání fl můžete program odinstalovat

    wego.com! - děkujeme hráčce elis888 za vyzkoušení:)
    9 fl připsáno do pár minut, najede se dovnitř, dá se hledání (search), pak jsem ještě klikla na nějakou nabídku těch hotelů, pak se objevilo offer completed, a ze všeho jsem vyjela a čekala.:)

    [​IMG]
    POPIS ZNOVU s obrázky:
    klik na SEARCH HOTELS (toto okno lze kliknutím zvětšit)

    [​IMG]

    zde klik na oranž.rámeček Continue, popř. Select, pokud se objeví Update Rates - odkliknout GO - závěr je opět Select, popř. Continue

    [​IMG]

    pak se otvírá další okno, ale já vjedu zpátky do předchozího okna s nabídkami hotelů a čekám, dokud není Offer completed

    [​IMG]


    Již opakovat ze stejné IP adresy a stejného PC nejde. Připomínám proxy nezkoušet, můžete být sponzorem zablokováni.

    Nabídku lze opakovat max. jednou za 24-29 hodin (přesná frekvence nám zatím není známa). Hodněkrát se objevilo mně osobně po 27 hodinách, ale jednou až po 29 hodinách, chce to se tam dívat víckrát.
    Pro opakování nabídky buď vyčistit PC Ccleanerem nebo min. v prohlížeči GOOGLE CHROME dle návodu -Spider86-, za který mu děkujeme, pokud se otevře jiná stránka než na hledání hotelů - kliknout na nabídku pravým tlačítkem, vybrat z tabulky Anonymně otevřít odkaz, a pokud se neobjeví tato věta "This is a onetime offer and it was already completed by you...", ale nabídka hotelů, tak máte vyhráno a můžete opakovat výše popsané provedení nabídky, pokud se objeví věta, nabídka vám půjde opakovat až následující den, popř. zkuste vyčistit PC tím Ccleanerem)


    I-WINNERS ADVANTAGE- je to stejné jako Try it today od SuperRewards a jako FIRST CASH WORTH ISSURANCE, je to i v SupersonicAds, ale zde je za tuto nabídku v tuhle chvíli, když to píšu, nejvíc, chce to projít vše

    [​IMG]

    email musí být s koncovkou .com
    piš vše bez hacku a carek
    vyplň všechny kolonky
    v jednu chvíli to napíše, že nemusí být ....... platný, to odklikni, pokud tam nebude email, tak je vše v pořádku a pustí tě to dál

    email se nepotvrzuje, ale musí být funkční, od Krasoň odkaz na jednorázový mail, za který mu moc za všechny děkuji, Email zkopírujete a vložíte do kolonky

    GRABOID
    [​IMG]
    floreny jsou připsány po úspěšném stažení a nainstalování a vytvořením účtu a ověření e-mailové adresy, prolezla jsem tam kde co ve stáhnutém programu, pak jsem klikla na Log in, zadala mail při registraci a heslo. Stále ale nebylo Offer completed a trvalo to opravdu dlouho! Až po vyjetí z farmy a najetí zpátky se floreny teprve připsaly.

    Uprising Empires!: nikomu se nepřipsalo klasicky, hodně lidem jen po reklamaci

    [​IMG]

    V matomy hra Disc Battle Game za 1 fl, připsáno po downloadu.

    V průběhu instalace je tam zaškrtnuto i stažení (download) Babylonu - 3 zaškrtnuté "chlívky"(toolbar, homepage a ještě něco), všechny 3 zaškrtnutí jsem zrušila a pokračovala dál v instalaci. Takže můžete taky odškrtnout, není to podmínka pro připsání toho florenu. Aspoň toho budete mít méně na odinstalování. Na konci po instalaci jsem odklikla ještě RUN (to bylo zaškrtlé, nechala jsem). Offer completed! se objevilo do pár vteřin po dokončení instalace. Floren připsán skoro okamžitě po vyjetí.

    [​IMG]

    Toluna - dotazníky

    - po jednoduché registraci (nenapsala jsem číslo domu a napsala jiné jméno, protože kdysi jsem se registrovala a floreny nepřipsali), email jsem dala nepoužívaný

    - ankety k vyplnění musí být v položce "Vy" a "Vaše(po rozkliknutí Mé) ankety" - byly tam 2, tak jsem si vybrala stejně jako =Ory= na karty - jiné ankety nebo dotazníky nemá cenu vyplňovat, za ty se fl nepřipíší, ale jestli jim chcete pomoct, tak je klidně vyplnit můžete, ale fl za ně nečekejte

    - pokud zde žádné ankety k vyplnění nejsou, můžete Aktualizovat váš profil (tj. změnit např. věk)

    - všeobecné rady k vyplňování dotazníků tady padly minule k loteriím

    - věk 18-a víc (zatím potvrzeno do 60 let)

    - každopádně PAMATOVAT si, co jste zadali do Profilu, pokud už vás pustí do ankety

    - když chcete vyplnit dotazník na karty, tak jedna z otázek nejspíš bude, jestli vlastníte kartu, pokud dáte NE, tak je myslím jasné, co bude pokračovat, a to že v průzkumu už pokračovat nebudete.

    - je důležité při otázce: Pracuje někdo z vašich příbuzných v následujících odvětvích - pak je seznam a jedna z možností je(úplně dole), že nikdo tam nepracuje, a to se MUSÍ zaškrtnout!

    - hodně se ptají (můžou ptát) i na podobné věci, takže je dobrý si to pamatovat, pokud to není dle pravdy, jako např. věk, který jste na začátku zadali, tak se na něj na konci ptají znovu

    - nebo se na něco zeptají a na další stránce se v podstatě zeptají na to samé ale jinými slovy, dokonce i na stejné stránce na jednu věc dvěma nebo třemi způsoby.

    - stačí jedno špatné zaškrtnutí(podle zkušeností u jiných průzkumů) a do stejného průzkumu už nikdy nepustí, málo lidem se povedlo,že po určité době je to zase pustilo a mohli průzkum opakovat. Ale jak psal =Ory= - nejdřív ho to vyhodilo u aut (jestli chcete dělat dotazník na auta, musí být vyplněno, že si ho chcete pořizovat do 3 měsíců, hráčku afriackafialka to vyhodilo, když zadala, že si chce koupit auto -malé-)

    - odkliknout HOTOVO

    - a na konci ještě chtěli opsat do kolonky písemný kód z obrázku, jako když se ověřuje, že něco nevyplňoval automat, teprve potom floreny připsány.

    PS: No a jestli se chcete dohrabat k nějakému přesnějšímu popisu, tak by bylo dobré, kdybyste i psali, kde vás to z průzkumu vykoplo, nebo jestli jste vyplnili ty správné průzkumy, nebo jestli se stačilo řídit popisem výše a průzkum zdárně dokončen. Všem předem děkujeme.

    hra v matomy, 4 fl připsány skoro okamžitě, klikala jsem jen na šipky, je to jen pro ty, co mají facebook
    [​IMG]
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    TokenAds
    Další funkční nabídka je Realplayer - 1 fl - já ho měla i ve SponzorPay a teď je i v TokenAds: Není třeba tam po stáhnutí programu zadávat e-mail. RealPlayer je nejspíš vázán na IP adresu,takže to půjde stáhnout jen na jedné farmě jednou. Dříve byla dokonce jiná verze tohoto RealPlayeru,takže je pravděpodobné,že někde bude v nabídce další verze,dalo by se to poznat,že bude mít jinou ikonu než teď.Ale dopředu nic neslibuji,jen odhaduji.
    [​IMG]
    1. nabídka na obrázku apple za 3 floreny patří k nějaké firmě jana volny vyber, moc dobré zkušenosti s tím nejsou, ale mně se floreny připsaly, každopádně nabídky se opakuje u víc partnerů, proto stejný mail jde zaregistrovat jen jednou. Někdo je dostal až po reklamaci, někdo vůbec ani po reklamaci,mně napoprvé také ne atd.
    Nejdřív vám dají vybrat 1 ze 3 výher, pak sestavujte puzzle(překvapivě rychle sestaveno)
    Vypisuje se tam mail,jméno,adresa,telefon,datum narození, prý pro případné zaslání výhry.
    Pak vám zašlou mail na potvrzení registrace.
    Ten potvrdíte.
    Stejná nabídka je i v SupersonicAds, ale tam už je za 4 floreny

    Toluna
    dotazníky - popsáno v MATOMY
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    SupersonicAds + RadiumOneSocial

    SupersonicAds
    free
    za 4 fl je ten apple od jana volny vyber - když budete dělat od obou partnerů, tak musí být pokaždé jiná mailová adresa a samozřejmě jiné jméno atd.


    RadiumOneSocial:

    Děkujeme za tip hráčce Fujtajblík76.:)

    Chce to vyplnění jména a emailu - jméno jsem dala vymyšlené, email nepoužívaný

    Na test to najede, ale může se už vyjet a počkat, než se 3 floreny připíší.

    Zde obrázek:
    [​IMG]
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    SuperRewards

    MALL WORLD
    ----- musí se projít celým tutoriálem v této hře, která je na facebooku, tak tam musíte mít profil, pak se teprve objeví nabídka na SAMSUNG MOBILE USA, tam musíte dát like

    Babylon9 - 3 floreny - stáhnutí programu - mně připsali až po reklamaci
    [​IMG]

    Try it TODAY - 2 floreny - zkoušela jsem už dříve,ale pořád mi to říkalo, že mailová adresa neexistuje,mail byl na seznam.cz. Založila jsem si mail na gmail.com a vložila tam tuto mailovou adresu,vyplnila další údaje - jméno,adresa, pak mě to pustilo dál, tam už bylo doplňování podrobnějších údajů,jako jsou údaje o kreditní kartě, ty už jsem ale nevyplňovala, 2 floreny připsali.
    [​IMG]


    Play Concert Calendar Daily... 11FL - během cca 5 min.
    - pro ty co mají Facebook.Přihlášení do aplikace , klik na nějaký koncert, odkaz,že možná přijdu a .... HOTOVO
    [​IMG]
    Fujtajblík76 - děkujeme

    Funloadia.com - bylo za 27 fl, nyní jen 19 fl, díky danda-vnovis jsme to dali dohromady

    [​IMG]

    V levém horním rohu obrazovky kliknout na toto:

    [​IMG]

    Je napsáno jen jméno a mail, takže by se mělo připsat už po napsání tohoto, ale někomu nestačilo, takže pokračujte následujícím postupem:

    V emailu přijdou 2 odkazy, přes jeden z nich nainstalovat Toolbar (po připsání fl okamžitě odebrat z prohlížeče, dost zpomaluje internet). Mně se toolbar povedlo nainstalovat, až když jsem zavřela prohlížeč, hned jak mi naběhla instalace (zde jsem odškrtla ...... homepage....., toolbar nechala zaškrtnutý), jsem si opět otevřela farmu a čekala než se toolbar nainstaluje a než se floreny připíší.

    Odebrání toolbaru v google chrome:

    buď:
    Klíč (nářadí) v liště vpravo->Nástroje->Rozšíření... a Odebrat

    nebo:

    [​IMG]

    Na oranžové kolečko klik pravým tlačítkem na myši, dát Odebrat.


    The Daily Deal 21fl - děkuji hráči =Ory= za popis i s obrázky - mně se fl nepřipsaly

    [​IMG]

    hodí vás to na FB: odkliknete
    [​IMG]
    přesměruje na
    [​IMG]
    kde odkliknete download

    nainstalováno s toolbarem
    připsáno do 30 minut

    zde pokračování SuperRewards
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    reklamace + blokace

    Reklamace(až v krajním případě, pokud se fl nepřipíší hned,vyjeďte z farmy a znovu najeďte, pokud se stejně nepřipíší, doporučuji vyčkat aspoň do následujícího dne,než budete reklamovat!) Za prvé to tam mají v podmínkách a za druhé už se to párkrát stalo,že se fl připsali až další den.


    Otevřete proběhlé nabídky -

    Tady všude je vidět,co jste dělali za nabídky,jestli vám za to ty floreny připsaly a přes tyto odkazy se posílají reklamace:

    SponzorPay - klikneš na Support (vše v pravém horním rohu)
    SupersonicAds -Zobrazit stav: celkem získáno
    MATOMY - Offer Status
    TokenAds - Support
    SuperRewards - Get help
    RadiumOneSocial - Missing floreny?

    slovníček některých angl. slov:
    pending - zkoumají, zda byly splněny podmínky - ještě čekat, zda se připíší fl, čekací doba je napsána vždy u nabídky, než jste ji začli dělat, např. 30 minut, jenže stejně se mohou připsat až za hodinu, nejlépe čekat do následujícího dne!
    viewed - nepřipsaná nabídka, není jasné, zda byly splněny podmínky pro připsání, ale už se může reklamovat, pokud podmínky splněny byly
    awarded - připsáno standartně, může být i u videa, za které se nic viditelně nepřipsalo, reklamovat už samozřejmě nejde! I když je napsán 1 floren u nabídky, tak se nejspíš připisuje 0,34-0,49 fl
    awarded by customer service - připsáno zákaznickým servisem po reklamaci


    Pak jde o to,co reklamujete,buď to bude někde v tématu popsané,nebo se zkusit zeptat,jestli bude někdo vědět.
    Např. SuperRewards - download Babylon9
    SuperRewards - babylon9
    Když kliknete na Get help,tak se dostanete k nabídkám,které jste už udělali a zrovna u téhle bude nejspíš vlevo Pending (čekající) ve statusu viewed.
    U té konkrétní nabídky kliknout na otazník,pak dojet na konec stránky,a pak je tam šipka doprava(Continue to the offer inquiry page »), tam kam se dostanete,tak se žádá o floreny.
    Napíše se email,další tabulka Question/Comments: je žádost o floreny.
    Např.:Hello, I did not become these credits.Please credit me 13 FL for signing up(nebo download-stáhnutí programu,nebo registration-registrace,nebo cokoli co bude v textu,za co jste měli floreny dostat).(Tato věta není úplně anglicky správně, ale funguje, tak proč jim to nenapsat:) a naštěstí není nutné se vypisovat).I am waiting for a long time yet.,prosím snažte se moc nereklamovat, ať se tam z toho nezblázní a nepřestanou floreny připisovat! Také vám můžou dát blokaci, reklamaci uznají, i když bude neoprávněná, tj. třeba nebude pro naši zemi, fl připíší, ale už se k tomu určitému partnerovi nedostanete, takže opravdu opatrně s reklamacemi. Thank you + vaše jméno a příjmení (bez hacku a carek)-poděkování,většinou chtějí psát celé jméno(full name). (že jsem nedostala fl za registraci a že už čekám dlouho)

    Po napsání reklamace vygenerují automatickou odpověď, takže nečekejte, že vám hned floreny připíší a napište znovu to samé a přiložte důkaz, že jste nabídku dělali (registrační mail, printscreen obrazovky, že jste nabídku dokončili). U některých nabídek není důkaz nutný.

    Pod tím je tabulka,v ní je znakový text a ten se opíše do kolonky pod tím.
    Možná to vypadá složitě,ale není.:)

    U matomy - komunikace přes maily, postup stejný. 1. váš mail, který jste použili pro registraci u hry Uprising empires, věta-např. Hello, I did not become these credits.Please credit me 13 FL for registration. Thank you jmeno prijmeni, 2. hned odpovědět na jejich mail z jejich podpory, napsat to samé plus zkopírovat mail, který přišel po registraci do hry Uprising empires 3. čekat a hlídat,jestli se fl připíší, o připsání ještě napíšou mail, že to bylo deemed solved (vyřešeno) 4. když ne, opakovat postup přes maily

    ============================================

    Pokud na nějakého ze sponzorů dostanete Blokaci nabídek z důvodu např. proxy připojení, zde je stručný návod, jak nabídky znovu odblokovat:
    (jyba za všechny ti děkuji, kdož ví, kdy to někdo z nás bude potřebovat:))

    Zde text od jyba:
    Ahoj všem, jelikož mi chodí hodně dotazů jak jsem odblokovala blokované :), tak se to tady pokusím co nejstručněji popsat.

    1.) můj úspěch se týká pouze TokenAds. Matomy se se mnou vůbec nebaví,přišla mi od nich pouze automatický generovaná odpověď, že to prověří a už se mi nikdy nikdo neozval.
    2.) TokenAds mi blokli kvůli spuštění internetu přes proxy server. Místo nabídek mi vyběhlo okno, že z důvodu proxy mně blokli,protože to jejich VOP zakazují. byl u toho formulář kde jsem vyplnila křestní jméno a email a odeslala jsem ho.
    3.) přišel mi automatický generovaný email, že můj účet prověří a pokud zjistí,že to bylo opakovaně, tak mi to bloknou doživotně,včetně emailu, abych je už více "neobtěžovala" :)
    4.) sesmolila jsem jěště nějakou omluvu, že k zapnutí proxy došlo omylem a odeslala na konkat,uvedený v emailu od nich (nemůžu to sem dát v angličtině,protože tí, co umí aspoň trochu english, umlátili by se smíchy)
    5.)během 2-3 dnů mi odepsali,že můj účet po prověření a zvážení a bla bla odblokovali a jelikož se to provádí ručně,je to naposled.

    a to je vše,nic složitého a komplikovaného jsem neprováděla ;)
    PS: Pokud jste někdo vyřešil Matomy,dejte taky vědet
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    SuperRewards

    starší nabídky, možná funkční
    social theater
    [​IMG]

    Kouknete na toto video, v levém dolním rohu je Skip step, na to kliknete, 2 floreny se přesto připíší. To znamená, že nemusíte dávat like na facebook.

    nabídka za 3 fl, jednoduchá registrace, potvrzení mailu
    [​IMG]
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Hra v Matomy

    [​IMG]

    hra v matomy, 4 fl připsány skoro okamžitě, klikala jsem jen na šipky, je to jen pro ty, co mají facebook


    [​IMG]

    Hra My lands v MATOMY, ale i u jiných partnerů, objevuje se různě a dá se opakovat. Obrázek v přípravě.

    Stačí jet podle žlutých šipek, kam ukazují, po vylepšení Zámku do 2. stupně se floreny připisují.

    podrobněji:
    Pokud ji v Matomy v cash for action ještě máš, hra se dá opakovat, lepší je znovu se zaregistrovat. Já když napoprvé nejela přesně podle žlutých šipek, tak i když jsem se dostala do vyššího levlu, tak mi fl nepřipsali,ale druhý den jsem to zkusila znovu s novou registrací a fl byly připsány rychle po dosažení 2.stupně Zámku .:) Mail můžeš použít jednorázový, zde v odkazu si ti nějaký vygeneruje http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html a nebudou ti chodit pak ani zvací maily do té hry.
    Závěr je, když vylepšíš budovu uprostřed (Zámku) do 2.stupně, musí tam na to být i úkol, to vylepšení trvá asi 5 minut. Nahoře v pravém horním rohu obrazovky se pak objeví Offer completed! a můžeš ze hry vyjet. Floreny se ti možná hned po vyjetí ze hry nepřipíší, ale jsou na cestě.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.