Zpětná vazba Apríl na farmě

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám aprílový žert za strany RT?

Anketa uzavřena 4/4/15.
  1. Ano

    78.3%
  2. Ne

    21.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Farmáři,

    otázka je dnes celkem jednoduchá. Líbí se vám aprílový žert za strany RT?

    Prosím pokud nemáte k tématu hlasování podstatnější připomínku, postačí vyjádření názoru pomocí ankety.
     
  2. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Líbí!
     
    Johnny tohle ocenil(a).
  3. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Jako aprýlový "žert" to zkusím skousnout, jen se to po posledních pokusech o vylepšování farmy a následných problémech s chodem hry jeví jako pokračování těchto problémů a od vtipu to jde těžko rozeznat. Buď se nešlo přihlásit, nebo mizela grafika ve hře, teď zdržuje krtek ničením chlívků a výroben, občas také někdo musí chodit do práce či do školy a na sklizení má jen chvilku, díky srandistům se to prostě nechá nesklizené, vždyť je to jen hra. Pokud by to ale mělo zůstat trvalé, zachovám se stejně jako když jsem hrál FantasyFarmu a místo studánky přání zavedli vylepšení hry ve formě výherního slotového automatu jako někde v hospodě, prostě půjdu sponzorovat jinou hru tak jako jsem tenkrát přešel sem.
    Čekal jsem nějaký aprýlový vtípek, ale ne, že mi zdvojnásobí dobu práce na farmě, tomu se smát nejde, a pokud ano, tak jen tak nějak povinně, protože je to nařízené, nepřipomíná vám to něco?

    -----------------

    p.s. pajda, díky za radu, po deaktivaci specialních efektů už to je zas v normálu.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    push88 a dudoš14 tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Skeewe,

    zkus kouknout na obrázek a vyskakování polí zastavit.

    [​IMG]
     
    Pavlahan a Skeewe tohle ocenili.
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Je to krásný dárek k 1.4.
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    co je na krtkovi zdržování? Vždyť je to okamžik, kdy se vrátí do původního stavu.... za mě OK, pokud vezmu že je dnes 1.apríla - nevidím na tom nic špatného, ba naopak, naladilo mne to k tomu, abych si z někoho apríla udělala také :)
     
  7. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    Mně se krtci líbí, jsou super a hezky po sobě uklidí. Bezva nápad, lepší než loňská potopa.. N.:)
     
  8. alušenka

    alušenka Zelenáč fóra

    Mně se také krtci líbí je to hezký žertík nemám s tím žádný problém :)
     
    nanyblacks, -wiolan- a jaji tohle ocenili.
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Řadím se k těm farmářům, kterým se žert líbí. Když tedy pominu, že jsem málem dostala infarkt, když mi bouchla první bio-laboratoř téměř pod myší (sklízím ručně, šetřím pomocníky). xD
    Vůbec si nemyslím, že by to zdržovalo, je to okamžik, než se krtek uklidní a vrátí vše do původního stavu a navíc, nevím jak u koho, nebo jestli je to náhoda, když jsem sklízela pole, bouchaly mi okolní stromy, když jsem sklízela stromy, bouchala mi pole. Ani jednou se nestalo, že bych musela čekat, až krtek zmizí. Takže já to hodnotím jako příjemné, povedené aprílové překvapení.:)
     
  10. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Velmi povedený aprílový žertík. Docela jsem se pobavila. V ničem to nezdržovalo. Dokonce sem si uložila obrázek na památku.
     
    -wiolan- a jaji tohle ocenili.
  11. libik

    libik Zelenáč fóra

    no me se to taky libi jen chudaci zvirata chlevy litaj na vsecky strany
     
    jaji tohle ocenil(a).
  12. jiřka53

    jiřka53 Zelenáč fóra

    Líbí,krtečci jsou milí,vůbec ničemu nepřekáží.:inlove:
     
    jaji tohle ocenil(a).
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Já koukala,co se mě to děje na farmě a pak jsem si uvědomila,že je dnes 1.Pěkné zpestření,moc líbí.;):D


    Mě teď krtečci vlítli mezi obr stromy,to byl rachot.10 obříků mě lítalo po ploše.Paráda.xD
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    jaji a -wiolan- tohle ocenili.
  14. petapec

    petapec Rádoby autor

    Mně se to líbí, hlavně u chlívků a obr stromů. Oceňuji, že je možnost, pro ty, kteří apríl moc nemusí, to vypnout.
    Já osobně krtky nechám řádit :D
     
    Skeewe, jaji a -wiolan- tohle ocenili.
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Po prvním šoku, že mi krtečci zničí farmu mě došlo, že je apríl........je to prima:);)
     
    jaji a -wiolan- tohle ocenili.
  16. Peťka78

    Peťka78 Pisálek fóra

    Kukám jak puk, že čo sa deje, na to že je prvý apríl som prišla, až keď som otvorila forum. No, milé to je, celkom.:D
     
    Alexandra4703 a kuriatkošikovné tohle ocenili.
  17. if67

    if67 Perspektivní autor

    mě se to moc líbí
     
  18. Peťka78

    Peťka78 Pisálek fóra

    Tak páni, na prvého apríla superdarček - posledná desiata nádržka na výrobňu biolepidla. ĎAKUJEM, po dlhých týždňoch čakania to prišlo, dúfam, že to nie je len žartík a že mi zostane, xixi.
     
  19. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,ze začátku jsem si myslela,že farma se mi zbláznila,ale žertík s krtkama je super,líbí se mi toxDJo a hlavně se mi to líbí,že to není pouze na Hlavní farmě,ale že to je všude i na BAHA.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    jaji tohle ocenil(a).
  20. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    pěkný šok - to se jim povedlo. za mně totalně za 1
     
    jaji tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.