Alice v Říši pádů (30.1. - 5.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Alice v Říši pádů ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.1.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 5.2.2020 ve 14:00 hod
    Požadavky na akci: level 3
    Obtížnost akce:
    • vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak jdeme na to.....
     
    Alice tohle ocenil(a).
  2. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    zase nesmyslna akce:p:p:p:p
     
  3. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Uvidíme, vypadá to na exkluzivní fázi hry pro vyvolené...
     
  4. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Tak do toho nejdu,potřebuju vypnout mozek,už předem vím,že by se mi z něho kouřilo.Tak hodně štěstí všem.
     
  5. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Řádek je zajímavej, ovšem akce se mi nezdá zrovna příznivá pro lidi v pracovním procesu bez přístupu k netu ...
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce se mi líbí, zvlášť odměny ve speciální zóně, takže hlavně se do té zóny dostat - a to bude hodně záležet asi tentokrát na padátkách. Tentokrát jsem četla pozorně a nevypadá to tak složitě - jen pěkně vyzobávat krok za krokem.
    Tak ať nám to zítra hezky padá! (myslím ta padátka:D)
     
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    S největší pravděpodobností akci vynechám,dopěstuji zásoby,jak píše goldedawn,vypnout mozek,stonek není žádná sláva ;)
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ještě zvážím účast,stonek je opravdu o ničem,takové odměny jsou k ničemu,si z nás dělají legraci?
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Alenko,co to s tebou provedli?!Králičí nora nikde,řádek na nic,odměny pro sezónní dělníky úžasné,4. místnost v nedohlednu-maglajz.Jít či nejít do toho,to je oč tu běží.Asi jo.
     
  10. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    mám dotaz. kde se pěstuje farma - myslí se cela farma hl. louka u stromu a divoká ? nebo jen na hlavní ?
    vypadávatka pouze na hlavní, to jsem viděl
     
    vilm4 a drahulína tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ahoj, farma znamená na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině.
    Padátka padají na každé ploše jiná - kukni znovu do FAQ k akci
    :)
     
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já akci dělat budu, ale hlavně díky sezoním bodům, abych poskočila v té ledovcové sezoně. Jinak odměny nic moc a hlavně úplně nejvíc mě vadí ta aktivace stonku:wuerg:
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji jdu zasadit všude šípek uvídím kolik vypadne
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu... co taky dělat v zimě, že?
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Akce asi dost těžká.Jsem zvědavá jak daleko dolezu.
     
  16. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Já do akce nejdu. Díky sezoně zejí sklady skoro prázdnotou. Takových kytek a stonek k ničemu.
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět mi v odměnách vadí ,,tajemno" ,už aby přijel rychlík;)do akce polehoučku půjdu ,někam snad dojedu...
     
  18. babina51

    babina51 Baron fóra

    Jestli jsem se nesekla v počtech-akční 35150x-brýle 750x-rukavice 790x-hůlky 820x.No to je mazec.Uvidím kam se až dobelhám.Doufám,že padátka budou frčet jak o závod.No necháme se překvapit.Žádný stres,tak půjdu od toho a budu sázet co je potřeba,stonek nic moc.Večer nasadím rákosí a uvidím.
    FA221...BAHA509
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zajímalo by mě, kdo vymýšlí ty bonusy v řádcích.
    Pochybuju že to někdo bude hlídat takovým způsobem aby to na tu hodinu využil, nebo aby si takový řádek přesně naplánoval na odkliknutí.
    Kdyby to bylo na půl dne asi OK ale na hodinu ? jaký to má smysl.
    O tom času aktivace se snad ani nedá bavit normálně.

    Do akce nejdu.
     
  20. alenal

    alenal Stálice fóra

    Přečetla jsem několikrát popis akce , ale není mi jasné kde vezmu rýč na odemknutí prodejního automatu a nůžky na odemknutí oblasti. Může mi někdo poradit. Třeba špatně čtu. Díky
     
    vilm4 a coneznam tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.