Aktualizace v Rama obchodě (24.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky,

    do Rama obchodu bude přidána nová položka, kterou si můžeš zakoupit za farmářské mince. Zároveň dojde k zavedení limitu u všech položek v kategorii Standardní.

    [​IMG]

    Aktualizace odměn: 24.6.2020 14:00 hod.
    Změny v kategorii Standardní
    Při této aktualizaci dojde k zavedení limitu počtu zakoupení u všech položek z kategorie Standardní. To znamená, že si již nebudete moct zakoupit žádnou z položek v RAMA obchodě v neomezeném množství. Proto doporučujeme v případě zájmu o zakoupení většího množství položek v kategorie Standardní, zakoupit tyto položky ještě před aktualizací tzn. do 24.6.2020 14:00.

    Celý text novinky najdete zde: Aktualizace v Rama obchodě (24.6.2020)

    Jelikož se jedná o zásadní změny, budeme rádi, pokud se s námi o svůj názor podělíte zde v diskuzi.


     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    K tomuto kroku mám len jednu odpoveď: Si robíte srandu?! Najhoršie vylepšenie aké kedy mohlo dať RT. Stavím sa, že toto naštve skoro každého farmára. Tí, čo majú státisíce tých mincí majú možnosť si to ešte zameniť ale tí ostatní majú už prakticky smolu. Vlastne už nemá význam robiť akciu recyklomat a snažiť sa skrátiť rastliny na dobu 0. Prevažne sa to robí kvôli tomuto aby sme za farmárske mince mohli doplniť stavy. Rozhodne protestujem
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podělit se můžeme, pochybuji, že se to někomu bude líbit, není to vylepšení, ale zhoršení. Jde o to, jestli k něčemu taková diskuze bude. Jestli ano jsem rozhodně proti novému zavedení, což jsem potvrdil u příspěvku tronaldo55.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ve "standardnich" se nachazeji komodity, se kterymi jsem se naucila zachazet uz pred zavedenim Rama obchodu tzn. zbytecne jimi neplacam, vychazim s nimi bez nakupu kdekoliv (at uz zde nebo ve slevovych akcich) a nechavam si vzdy dostatek v rezerve. Sice nepovazuji tuto systemovou zmenu za stastne rozhodnuti, ale nevidim v ni osobne ani zadnou velkou tragedii. Nicmene chapu, ze tento neomezeny prvek pro BP muze znamenat pomerne podstatny unik prijmu a prilis me tudiz omezeni neprekvapuje.

    EDIT: Pujdu asi proti vsem, ale ja v tom vidim i jedno velke pozitivum: je to dobry krok k tomu, aby se lide naucili rozumne vyuzivat a hospodarit s omezenymi zdroji.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Když jsem si to přečetl ani jsem tomu nevěřil. Si snad dělají srandu. Koupená SH a nebo SK mi vždycky pomohlo když bylo potřeba a teď to chtějí zrušit?
     
  6. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Za mě palec dolů, k čemu nám potom budou Rama mince? Je mi jasné, že je to z toho důvodu, že si hráči potřebné komodity opatří v Rama obchodě, místo za reálné peníze.
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    zle,velmi zle rozhodnutie
    za mna palec dole
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám to podobně jako matlafous.

    Ve "standardním" jsem za celou dobu farmaření nakoupil snad jen jednou při honbě
    za florenovníky, ale ukázalo se, že jsem tam nakupovat ani nemusel.
    Obvykle vyberu dvě položky v "limitovaných" a to mi bohatě stačí.
    Statisíce rama mincí jsem nikdy neměl a ani mincemi neplýtvám.
    Je možné, že někomu tato změna vadit bude. Nákup 2x za období je dost málo.
    Pro mě to ale taktéž není žádná tragédie, pokud ty změny nebudou pokračovat
    v nějaké podobě dál.

    Edit
    Víc mi vadilo zrušení nabídky kombajnu. Kdo nekupuje pomocníky, mohl
    pohodlně dorovnávat secí stroj z beden a už nemůže, jen za floreny.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    No nejako sa zacina skrtit,:wuerg:,odmeny slabe v akciach a zjavne malo sa kupuju baliky SH,SK,Renata,,tak to treba niekde dohnat..mam pocit ,,ze vsetko dobre v hre sa rusi a obmedzuje farmara..len nutenie za realny nakup..a mne tiez rama obchod bol napomocny..ci si dokupit listky,,SK,SH,,.hlavne pomohol pri narocnych akciach...pekny den vsetkym-.-:(
     
  10. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, já souhlasím s tím, že to udělá tuhle hru ještě zajímavější a bude to prostě výzva, při který člověk nemůže nechat mozek doma u ledničky, ale musí ho vytáhnout na pole a tvrdě zamakat. Osobně spíše využívám nabídky limitované a SH se snažím co nejvíce šetřit, stejně ve družstvu plním přednostně úkoly, kde mi zaplatí v tvrdé měně SH, no a i na kole štěstí mám nejraději SH :)

    Pozn: no já ve svém levelu stejně neměla co do recyklomatu nasypat, takže pro mne je jediná jistota či berlička nákup SH za floreny, zatím k tomu nedošlo, ale když to bude muset být, tak to bude hamletovská otázka priority.
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    panaboo: to zírám, výzva? kombajnem to začlo a dalšími položkami pokračuje.
    Šetřit si SH můžu, ale když chci dokončit akci, kterou z časových důvodů nestíhám, SH je rozprášeno raz dva i do družstva zajdu. To můžu mít mozek třeba v kapse nebo i v hlavě, ale ta berlička tu bude chybět. Jinak je mi to šumák bude nebude, ale jistota je fuč.
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Diskusia je k dispozícii len chvíľu a už je jasne vidieť aká je spätná väzba. Čo RT vlastne očakávalo? každý rozumný farmár povie nie.
    Keď toto chcete zaviesť tak v poriadku, ale dajte aspoň vláčik s obr stromkami ako kompenzáciu lebo toto je strašné.
     
  13. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky se mi tato "aktualizace " vůbec nelíbí. Občas potřebuji něco dokoupit za rama mince, abych dokončila akci. Kombajn je už jen za FL a takováto změna určitě nepřispěje k lepšímu farmaření.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No,spousta rama mincí u mě nikdy nebyla,ještě budou potřeba na otevření mazlíkovny a pak pro mne budou bezcenné.Zrovna jako řemeslné výrobky do diamantu,jeden slot na MJS a dost , ostatní výrobky se hromadí v liště,asi budu prodávat za 0,10 potřebnýmxD
     
    marci64 a vilm4 tohle ocenili.
  15. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Prosím vás, a jaký je tedy rozdíl mezi kategoriemi standardní a limitované? 8)
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ju.no - ahoj, teď už asi žádný ;)
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsku, já spíš zírám, jak se panaboo, na to že nehraje ani dva měsíce, neskutečně orientuje a ke všemu má co říct.... ;)

    Jinak já bůhví kolik mincí nemám a nenakupovala jsem za ně ve velkém SH, ale je fakt, že teď jsem se z SH dost vydala hlavně kvůli získání florenovníku a tak jsem s tím počítala, jako s takovou železnou zásobou, kdyby zase bylo třeba větší množství, i když se snažím zase pomalu zásoby SH dorovnávat. Jenže jeden nikdy neví co si na nás RT vymyslí :music:
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Už len čakám ako sa napíše, že sa niečo ohľadom tejto témy zmenilo/posunulo k lepšiemu pretože spätná väzba je už od začiatku zlá, ak sa nič nezmení tak sa diskusia môže rovno ukončiť pretože bude zbytočná.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D přesně, úplně zbytečná, jedině by tam vrátili kombajn
    matlafousko, že ty jsi byla dlouho na sluníčku? dneska vidle? vše je mechanizováno xD
    dinoalesi, ale to já nevím jak dlouho hraje, jestli je to pro ni výzva tak v pohodě, pro mě po 10ti letech nebo kolik je od začátku tedy ne ;)

    ju.no: teď už jak psala Skali, ale mrkni do obchodu, přijdeš na to jen nesmíš mít hlavu v lednici nebo u ní ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.