Adventní kalendář (1.12. - 27.12.)

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. BlackDragon

  BlackDragon Imperátor fóra

  Zdravím farmáři,

  adventní čas se pomalu blíží, a tak od 1.12. 00:01 do 27.12. 23:59 budeme mít na farmě opět adventní kalendář. Kalendář bude přístupný přes Novinky ve hře, ikonu v časomíře nebo tabuli vedle pomocníků na hlavní louce.

  [​IMG]

  Každý den můžete nahlédnout do jedné punčochy, ve které najdete dáreček. Pokud náhodou některý den zapomenete, můžete dárek získat za drobný florenový poplatek, dokud bude adventní kalendář přístupný. Z tohoto důvodu bude kalendář dostupný až do 27.12., přestože obsahuje pouze 24 punčoch.
  [​IMG] [​IMG]

  Celkem nás tedy čeká 24 dárků (všichni hráči dostanou stejné) a k tomu navíc několik překvapení. V případě, že si vyzvednete všechny dárky v jednotlivých řadách punčoch (bez ohledu na to jestli průběžně každý den nebo si některý dárek dokoupíte dodatečně za Floreny), každý šestý den obdržíte kromě běžného dárku ještě jeden bonusový. To znamená, že 6., 12. a 18. den získáte dárky dva. Pokud vám bude některý dárek chybět, tak v dané řadě punčoch získáte šestý den pouze běžný dárek. Pokud si vyzvednete všechny dárky z punčoch 1 - 23, získáte 24. den hned tři dárky - běžný, bonusový a ještě jeden navíc pro radost:
  Řada na magickém stonku
  [​IMG]
  Kouzelná moc: co 24 hod. jednorázový bonus 30x váš level BZ

  Nechte se překvapit, štrachejte v punčochách a užívejte si krásný čas adventu.


  Přejeme vám pěkné a radostné nadcházející svátky.
  [​IMG]
   
 2. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Zdravím Farmáři,

  bohužel se v noci nepodařilo rozvěsit ponožky a tak zatím nejde vyzvednout dnešní dárek. Na nápravě se pilně pracuje. Omlouváme se za způsobené potíže.

  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.