Soutěž 6. narozeniny Farmeramy - soutěž pro komunitu (25.1. - 2.2.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    Ahoj farmáři,

    od 25.1. 14:00 hod. do 2.2. 17:00 hod. proběhne u příležitosti 6. narozenin hry Farmerama soutěž.
    Upozorňujeme, že tato soutěž pochází z dílny realizačního týmu hry, nikoliv týmu moderátorského, který na této soutěži nijak neparticipuje!

    Vaším úkolem je popsat svou nejlepší vzpomínku týkající se Farmeramy. Může se jednat jen o text o nějakém vašem úspěchu nebo zajímavém/legračním/nezapomenutelném okamžiku ve Farmeramě, nebo obrázek (screenshot) vašich nejoblíbenějších Farmerama předmětů/akcí nebo něco podobného. U screenshotu není omezena maximální velikost obrázku.

    Součástí každého soutěžního příspěvku musí být ID vašeho účtu, příspěvky bez uvedeného ID budou ze soutěže vyřazeny. Každý uživatel se může zúčastnit s více příspěvky, je povolena účast členů moderátorského týmu. Zveřejněním soutěžního příspěvku udělujete souhlas s jeho zveřejněním na fórech a Facebookovém profilu Farmeramy.

    O vítězích rozhodnou hráči svým hlasováním prostřednictvím tlačítka “Ocenit”.
    [​IMG]

    Vítězi se stane pět příspěvků s nejvyšším počtem získaných ocenění, kteří získají
    Hrnec zlata
    [​IMG]
    co 9:00 hod. 200 BZ, velikost 1x1

    Toto téma slouží pouze pro vkládání soutěžních příspěvků, jakékoliv komentáře, dotazy či diskuze budou vyhodnoceny jako Off Topic a řešeny v souladu s pravidly fóra. Debatovat o soutěži můžete ZDE.
    [​IMG]
     
  2. -sejtan-

    -sejtan- Pisálek fóra

    Hráč: -sejtan-Id: 32803607 vše nejlepší k narozeninám, má nejvetsi radost na farme? Tak to bylo, kdyz jeste muj muz nehral farmu a ja odjela bez pocitace a bez moznosti se pripojit k internetu, proste jen mobil a nic. Memu muzi jsem vysvetlila co pro mne na farme ma udelat, nebot bylo nahlaseno slechteni,aktivovala jsem vsechno mozny a vyrazila na cestu. Jaka radost byla, kdyz mi volal a rikal mas 6+,6+6+6+6+6+6+6+ atd. nevim jaky rok to byl, ale je to pekna historie.
    Pak mam jeste jedny vanoce na farme a to kdyz se otevrel hrbitov, sazela a sklizela jsem jako diva, tak dlouho jsme nikdy nemeli moznost pri uplnku neco delat a dokonce jsme nemuseli ani odstranit hlavni farmu, no teda, samozrejme, ze ja profi jsem si dala praci s vyklizenim hlavni farmy, pak nadavala sama na sebe, nebot jsem zapomela, ze mame hrbitov kde muzeme sazet a sklizet. Doufala jsem, ze kazdy mesic budeme mit hrbitov otevreny naporad a nebo aspon na par dni, ale bohuzel vanoce jsou jen jednou do roka a tak i hrbitov je zase pri starem jen na par hodin otevreny.
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Díky za dárek, jsem na farmě od roku 2014 a moc se mi líbí, je to adrenalin, pohoda a relax, stále je co dělat a to je skvělý, nikdy se to nenaučím dokonale a to mě baví a tak to má být:):):):):)
     
  4. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    id-49235336 Největší radost na farmě jsem měl při zavedení deštného pralesa a strašidelného hřbitova:) také mě potěšilo když FARMERAMU začala hrát i moje dcera a matka:inlove:
     
  5. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ID 45320153
    Ahoj všem, farmu hraji od ledna 2013, kdy mi do této hry " uvrtala " moje kámoška. Jsem v ID a hra je mým příjemným společníkem při zahánění nudy.
    Ale o čem chci psát - díky této hře jsem poznala super hráčku, se kterou jsem měla tu čest se vidět i osobně. Mohu tvrdit, že nezůstane jen u jednoho setkání. Jsme spolu v každodenním kontaktu a jsem za to moc ráda. Hráčko "cassandravego" - děkuji za vše. Jsem ráda,že jsem Tě poznala.:p
    A ještě jedno velké DÍK patří další skvělé hráčce,díky ní mám poctivou práci na doma. Nechci jí tu jmenovat, ale pokud to bude číst, určitě pozná, že to DÍK patří právě jí.:)
     
  6. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Zdravím všetkých farmárov ;)

    Mojím najväčším potešením je, že práve farmerama mi spríjemňuje každú voľnú chvíľu každý deň už viac ako 5 rokov... keď si spomeniem na ťažké začiatky, čím všetkým som si na farme prešla, celou premenou a vývojom farmeramy, som šťastná, že som celý ten čas vydržala a teraz som na svoju farmičku hrdá ;)


    Druhým mojím potešením sú všetci moji moji susedia, ktorých si vážim a ďakujem za nich, rovnako aj to, že som sa mohla stať súčasťou tohto fóra a tejto
    skvelej česko-slovenskej komunity, kde sa nie raz v dobrom pousmejem nad niektorými príspevkami ;)


    Verím, že to spolu ešte nejaký čas strávime ;)

    KiQuSiQ

    Id: 9412737
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    :inlove:
    Hráč: babako Id: 46811153

    Krásné narozeniny farmeramo..
    Farma,je to prostě droga,zdá se, že svůj veškerý čas přizpůsobuji sklízení a různým akcím.. Prostě droga..;)
    Myslím, že mi radost udělá jakákoliv novinka,byť se zdá z počátku nesrozumitelná,jiná,nejasná, ale posléze jsem z ní nadšenej..;)
    Díky farmě jsem poznal plno nezištných lidí kteří mají stejnou zálibu jako naše komunita farmářů..;)
    Obrovskou radost mi vždy udělá rozšíření polí,ač bez kombajnu to už moc nejde..;)
    Náhodné setkání se sousedem,nevěděli jsme o sobě,byli jsme sousedi a pak nakonec i v reálném životě..;)
    Už netrpělivě čekám na rozšíření v podobě ostrova,to potom bude radosti na Starém bělidle..;)

    Farmáři,realizační týme a moderátoři - díky za tento nápad a farmu jako takovou.. To je prostě bomba..;)

    Heký večer..
     
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    šebejda; Id. 47282402
    Jsem starý závislák, začínal jsem pařit hry na Atari v r. 1999. Za ta leta jsem proletěl hromadu onlajnovek. V roce 2013 jsem byl lídrem velkého klanu v nejmenované hře. Byl jsem tam váženej a uznávanej ;). Manželka seděla vedle mne a na druhém PC úplně trapně pěstovala mrkev. A já všem radil a plánoval a byl jsem velký boss;). Naplánoval jsem ten nejúžasnější útok. Asi 15 hráčů celého klanu nešlo spát a vyrazili jsme. Manželka opět zcela trapně zase sklízela nějakou mrkev či co a v klídku se usmívala. A já celý vynervovaný řídil svou nej akci. Blížili jsme se! Programy pro vzájemnou komunikaci nestíhaly a nám se kouřilo z hlav! Byla to naprostá paráda! Nepřítel se třás a my se radovali, jak ovládneme strašně velká území. A fakt se to vydařilo. Z celého klanu jsem přežil jenom já a to úplně bez všeho (asi tak, jako bych začínal Farmeramu od prvního levelu). Navíc, mi zůstal můj původní LVL a kdokoli na mne mohl zaútočit (asi jako když tady jste LVL 100 a ve stodole je vše na nule). Manželka pořád pařila vedle mne na svém PC. Já se omluvil svému klanu, a zeptal se manželky, jak se pěstuje mrkevxD. Co mne na Farměramě nejvíc potěšilo: manželka, fakt stará a zasloužilá farmářka, se mi dnes ve hře dívá na záda a občas se diví, jak mi má mrkev rostexD. .....Co mne ve hře netěší: Přibližně ve stejnou dobu jako já, začala hrát "čarodějka007" . A jí neustále s navyšujícím se odstupem koukám na záda já. Závidím jí velikost jejích mrkvíxDxD.
     
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    LubicaKrakova Id: 13083152

    Mám rada Farmeramu. Je na to niekoľko dôvodov. Uvoľním sa tu, ale zároveň to chce aj myslieť. Snažiť sa o stratégiu, ale nie bojovať. Ak o všetko prídem, alebo nič nezískam je to len a len moja chyba. Tak ako bolo mojou chybou, keď mi vykradli farmu a ostala som bez florenov, bez grajciarov,bez hviezdičiek, bez všetkých rastlín, produktov a hlavne bez vysoko vyšľachteného koníka, z ktorého som sa tešila asi 2-3 dni. V podstate som začínala takmer odznovu. Ani len na tú vodu som nemala. A ten drúk, čo ma vykradol mi ešte aj zaktivoval škriatkov na strome múdrosti. No na porazenie... Ale zvládla som to a išla som ďalej.Samozrejme som zmenila heslo.
    Sem-tam sa mi podarilo vyhrať niečo v letných súťažiach, s ktorými sa trápili naši moderátori - to bolo fórum ešte rozdelené...
    Potom nadišlo zlúčenie CZ a Sk fóra. Chvíľu som tomu nedôverovala a ani sa neprihlásila. A potom sa to rozbehlo.Stretla sa tu partia ľudí, ktorých si nadovšetko vážim. Našla som tu priateľov, ktorým sa môžem vysťažovať, aj pochváliť. Či už sa jedná o úspech, alebo neúspech v hre, ale aj v súkromnom živote. Vždy dokážu nájsť slová, ktoré potešia, pomôžu, ale aj rozplačú, či rozosmejú až k slzám. Dá sa povedať, že sú tak isto virtuálni, ako tá mrkva, či jablká, čo tu pestujeme. Ak by sme do seba narazili na ulici, ospravedlníme sa vzájomne, ale nepoznáme sa, ale dnes by mi bez nich bolo veľmi - veľmi ťažko.
    Takže, po viac ako 5 rokoch hrania tejto hry, môžem konštatovať, že vďaka nej sa môj mozog nestal ešte hladkým, ako pštrosie vajce. Moje emócie sú presne také aké majú byť a môj dôchodok je naplnený príjemnými zážitkami a vôbec, ale vôbec neľutujem za svojim pracovným kolektívom, aj keď sme skoro 18 rokov vychádzali výborne a stretávame sa stále. Ale vždy sa teším na chvíľu, keď sadnem za PC a spustím si svoju Farmeramu...
    Všetko naj... Farmerama. Vydrž ešte dlho- dlho a rozdávaj tú kopu emócií - či už kladných, ale občas i negatívnych. A tie sú potrebné. Vydrž s nami a my určite vydržíme s tebou.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Určitě jsem závislák a formičce jsem vděčná :).. Proč? … V červnu 2012 jsem brouzdala na netu jen proto, abych se odreagovala od událostí, se kterými se těžko vyrovnává a člověk neví kudy kam. Přítel (havárie), v práci se propouštělo a doktoři na mě nebyli vůbec hodní :eek:. Našla jsem tuto formičku a zvědavě jsem otevřela moji „úplně první hru“ ;). Páni… se ze mě stala farmářka a já nevěděla, jestli prvně nakrmit opravdový zvěřinec doma, nebo jít sklízet pšenici, abych ji mohla rychle prodat a koupit první slepice :D. Poznala jsem skvělou sousedku, která zde hrála z podobných důvodů jako já a fajn jsme si popovídali. Když jsem poprvé přišla na fórum a dostala pár „výchovných pohlavků" od modíků xD jsem začala trochu přemýšlet, o čem tato farmička vlastně je. Učila se od zkušenějších (zvládala jen půlky akcí) a moc chtěla být tak dobrá, jako oni :p. Si ještě vzpomínám, jak jsem někde psala, že by to chtělo víc zvířátek … jsem vážně neměla vůbec představu, co všechno hra obsahuje. Vděčně jsem s touto hrou získala nějakou novou „inspiraci ", či nějaký "povel" a vše se hned zdálo jednodušší a přiměřenější.
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Čím mne Farmerama potěšila? Tak u mě je to jasné, potěšila mě tím , že JE....
    Ano i já jsem závislák a nestydím se za to :)
    Bude to už 5 let, kdy jsem začala hrát. Ještě dnes si pamatuji tu radost, kdy jsem zvládla svou první akci celou, jak obdivně jsem vzhlížela k hráčům ve vysokých levlech a na fóru ani nedutala,když probíhala diskuse těch zkušených..
    Je pravda, že jsem zkoušela i jiné hry, ale Farma je a bude mou srdeční záležitostí;)
    Zmání si ťukají na čelo a co ??? Mě je to fuk, vždyť kdo si hraje , zůstává pořád tak trochu dítětem.

    Přeji ti Farmerámo, aby jsi tu byla pro nás závisláky ještě hodně hodně dlouho !!!!!!
     
  12. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    [​IMG]
    Vzpomínám, na návštěvu mladých v Mariánkách, byli jsme tam tenkrát celá rodina i s příbuzenstvem. Najednou se syn zvedne a odběhne vedle k počítači, chvilku tam něco kutí a pak se vrátí s pobídnutím snachy ať jde sklidit. Psal se rok 2012 a všichni jsme koukali co se to děje. Osobně jsem si říkal, jak může být někdo takový závislák a nevydržet jeden den (a návštěvu) bez počítače, to by se mi nikdy nestalo. Navíc co je to za hru, kde se nic neděje a jen něco zasadí a zase sklidí, navíc musí pořád jen čekat, to už můžou jít okopávat vlastní zahradu.
    No, netrvalo dlouho a odešla mi grafika na vlastním počítači, peníze nerostou na stromech a tak jsem z nudy zkusil nějaké prohlížečové hry také. Jako závislák jsem se projevil hned od počátku, jistá nejmenovaná hra (platí se tam houbičkama) se mohla hrát na více světech (servrech), login s mou přezdívkou tam najdete na 17ti a nikde pod level 100 ( na třetím dokonce přes 300) a všude s vlastním cechem.
    Časem mi ale akčnost přestala bavit a chtělo to relax. Tenkrát zrovna začínala FantasyRama. Úžasná grafika a pohodová hra (je jí škoda). Poměrně rychle jsem se prokousal na solidní level, ale co mi začalo vadit, byla ta pohodovost, tedy spíše lenost provozovatele na akce, prostě se nic kromě otevření jeskyně jednou za měsíc (jako tady děsivka) nekonalo.
    Takže jsem si vzpoměl na návštěvu mladých tenkrát a zkusil to s farmařením. Tedy s malým odskokem k řízení letového provozu na SkyRamě (vzpomínáte na nutnost nalétat míle pro otevření Bahama?).
    Začátky jsou nejlepší, skvěle se na to vzpomíná, jak tenkrát nic nebylo a každá plocha, každý kousek se musel pracně odmakat.
    To závistivé pokukování po sousedech kteří se na chatu bavili o novinkách typu stonek a nebo snaha dostat se na pirátský ostrov, nekonečné plnění úkolů v družstvu ...
    Nostalgie, tedy, ne, že bych teď neměl co plnit, rozhodně mám těch úkolů rozjeto dost a ještě hooodně dlouho otevřené zůstanou, ale přeci jen, dobře se vzpomíná. Je to něco, jako když se se starými kamarády sejdeme po letech na pivo a vzpomínáme na vojnu (tenkrát ještě dvouletou), každý si vybaví jen ty dobré vzpomínky (ačkoliv to "dobré" bylo v danou chvíly nesnesitelné).
    Syn se ze závislosti vyléčil, nebo přesněji převládla jeho pohodlnost a hraje jen snacha. Rady, které mi zpočátku dávala si cením stále, ale dnes se naopak ptá zase mě :)
    Zkoušel jsem k závislosti na "mrkvi" dostat i manželku, ovšem bez úspěchu a tak jsem doma takto postižený sám. Naštěstí to časem jak manželka, tak tchyně (raději říkám mamina, musím říct, že mě se tchyně povedla, na rozdíl od manželky, té její tchyni nepřeju) pochopili a tolerujou. Došlo to tak daleko, že se mi před každou cestou (nákup, návštěva apod...) ptají, zda mám sklizeno a zda nemám nějakou akci :D
     
  13. lenkah110

    lenkah110 Pisálek fóra

    já začala hrát farmu před 5 apul roku hrály jí všechny holky i ženský z vesnice bohužel jsem zustala jediná a jakou mám vzpomýnku na začátek málem jsem se rozvedla seděla jsem u počítače vlastně furt salát pšenice jela jsem v kuse nevařila jsem neuklízela prostě nic aš když přišla kukuřice tak jsem poprvé uvařila manžel to nemohl dlouho překousnout ale ted je to uš v pohodě farma se stala součástí meho života nevím co bude aš dojdu aš na konec
     
  14. mmagda7070

    mmagda7070 Pisálek fóra

    Začala som hrat Farmeramu pred 3 rokmy bola som na PN moj syn mi ukazal tuto hru že ju hra aj nevesta odvtedy som na nej zavislá je Fajn ju hrat každy den sa tešim na koleso štastia Prajem krasne narodeniny:music:
     
  15. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Když jsem byl ještě nižší level (kolem 65 levelu) tak jsem měl jednu sousedku (nick nebudu zmiňovat) v podobném levelu a ani jeden z nás neměl ponětí o nějákém rozdělení trhů, v tu dobu probíhalo BB a ta sousedka neměla splněný úkol v družstvu se šlechtěnýma ovcema, tak jsem řekl že ji tu ovci vyšlechtím (už nevím jaký druh)... A pak jsem ji nakonec vyšlechtil, napsal jsem ji, že jsem ji vyšlechtil tak ať jde čekat na trh, že ji tu vyšlechtěnou ovci prodám, byl jsem rád, že ji pomůžu a pak jsme narazili na jeden problém, byly jsme na jiném trhu xD

    Nick: lubin1234
    ID: 31821161
     
  16. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    Id: 21393625
    Ahojte na farmerame som od roku 2011....zo začiatku som sa smiala spolužiačkam ako to môžu hrať ved je to nuda , na kamoškinej oslave sa nikto s nikým nerozprával iba hrali farmeramu uz boli asi asi 30. level....o týždeň neskor som si založila účet aj ja :D behom jedného mesiaca som všetkých obehla :D samozrejme asi po 2 týždňoch ma odhalili a smiali sa oni mne že už aj mňa to pochytilo :D potom to pokračovalo tak že oni zaostávali dosť a ja som sa predbiehala so spolužiakom ( hrali sme naozaj cela trieda) , predbiehali sme sa tým spôsobom že akonáhle sme ráno vstali tak sme išli hneď na farmeramu a boli to stovky BS s ktorými sme sa vzájomne predbiehali :D navnadila som na to neskôr obidve staršie sestry ktoré takéto hry milujú a aj farmeramu si obľúbili :D no potom po asi 3 rokoch to už každého prestalo baviť no mňa to opäť pred pol rokom chytilo a keď som videla koľko je tu nových vychytávok tam som si to obľúbila ešte viac :D takže aj ja gratulujem farmerame k 6. narodeninám a som rada za všetky tie vylepšenia ktoré pribudli odvtedy. Teraz už ľutujem že som to nehrala stále :( mala by som už dosť vysoký level ...ale nevadí som spokojná :)
     
  17. lepolero

    lepolero Zelenáč fóra

    lepolero, ID 6951431

    Má dcera začala ,,pracovat,, na farmě už při jejím vzniku. Byla na ni vlastně neustále, až jsem se začala bát, aby nebyla ve svých 32 letech závislá na hrách na počítači. Pak mi ukázala, co ji vlastně tak moc na této hře zaujalo... ta hravost, nápaditost, vtipnost jak jsou zvířátka zobrazována ( prasátko skáče ze skokanského můstku do bahna, slepice plete svým potomkům atd. ) . No propadla jsem i se svým mužem této hře i já, pracujeme na ni a dobře se bavíme, už od roku 2010.
    Tak jsme této hře propadli, že když jsem seděla u lékaře a zrovna probíhala nějaká soutěž ( bylo to někdy v prvních kolech ), věděla jsem , že nestihnu včas zasadit plodiny, tak jsem volala dceři, aby mi na farmě posklízela jahody, prodala slepice a ovce a za peníze nakoupila jiná potřebná zvířata, taky jsme řešili otevření divoké louky:,, prosím tě, musíš vyčistit další kus louky, napiš že hledáš přátelé, aby pomohli ,, . Ozvala se paní, která seděla vedle mě : ,, To je hezké, vy sháníte přátelé na dřinu, co, na to jsou vám dobří, jinak si jich ani nevšimnete, to jsou lidé . A co tak , aby vám hned vykydali hnůj .....
    Nedokázala jsem paní oponovat, dostala jsem takový záchvat smíchu, že jsem nemohla mluvit.
    Každopádně tuto hru miluji a hned tak se ji nevzdám.
     
  18. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG]
    Takhle si relaxuji u hry néééé já nejsem závislák, ale extra závislák a můj manžílek si už zvykl a i doma mi říká mým nickem,
    třeba "Tak Mahiro nepůjdeš už vařit"
    No není úžasnej.

    Nick Mahira72 Id: 30360982
     
  19. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG] A to je druhý obrázek je to zajímavý vkládala jsem je stejným postupem a oba jsou úplně jiný a nakonec i ve dvou příspěvcích snad se to někdy naučím - to je taky o hře stále mě to nutí zkoušet nové věci - ta první fotka je z mého úspěchu kdy jsem vyhrála v soutěži na foru květiny z kola štěstí a myslím ještě šlechtěnce, již si to moc nepamatuji snad svetříkovou ovečku - byla jsem štastná že jsem se umístila.
    a tahle druhá je taky soutěžní , ale neumístila jsem se ...no pokaždé se nezadaří.
    Krásné narozeniny hráči Farmeramy !!!!!!!!

    Mahira72Id: 30360982
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Farmou se bavím už nějaký ten rok. Za tu dobu jsem zjistila, že i u kreslených ovcí a jabloní se potkat přátelství a na tohle téma mám i jednu příhodu :)
    Před třemi lety k nám do práce nastoupila nová posila. Každá z nás ji dostala k sobě na nějaké to zaučení a na mě vyšla v době nějaké farmářské akce, kdy jsem si myslela, jak si na noční napěstuju spousty kytek. Najednou tu byla ona, Markéta, jako velká překážka, protože jsem se před ní "bála" farmařit. Naštěstí měla zlozvyk jménem kouření, takže po nějakém tom rozkoukání zakuňkala otázku, jestli si může na jednu odskočit. Okamžitě jsem v tom viděla příležitost jak rychle otočit kombajnem všechna pole. Jenže náš pracovní komp není žádný rychlík, takže jsem byla asi v půlce, když se vrátila a já nestihla farmu hodit na lištu. Jaké bylo mé překvapení, když zvolala.....Jééé, vy taky farmaříte? :) Takže okamžitě šlo nějaké vysvětlování práce stranou a půlku noční nám zabralo porovnávání našich farem a vymýšlení strategií. Stala se mojí velkou kamarádkou a to nejen proto, že nás spojoval farmářský koníček. Prostě stejná krevní skupina, která mě jednoho dne dojala skoro až k slzám, které jsem střídala se smíchem. A k tomu se váže má druhá příhoda....
    V létě slavím narozeniny a ten rok to bylo kulaté výročí na které jsem se chystala ve velkém stylu a mojí přátelé taky. Z hromady dárků ovšem vyčníval jeden, který myslím dlouho nic nepřekoná. Dostala jsem od Markéty dort ve tvaru mého erbu na farmě. Když mi u toho vyprávěla, jak přinesla do cukrárny obrázek erbu velikosti poštovní známky a podle toho chtěla, ať ji udělají dort, tak paní si musela přinést lupu a i potom se ptala, co je ten bílý flek uprostřed :) Dort byl nakonec krásný a výborný a pro mě je to prostě zážitek spojený s farmou, protože možná nebýt jí, neměla jsem takovou skvělou kamarádku.
    Erb a erb :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Twinulka, ID: 8877799
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.