Oznámení 13. narozeniny

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,
  dnes Farmerama slaví své 13. narozeniny! Jupí! Rádi bychom vám při této příležitosti poděkovali za úžasných 13 let. Jste srdcem Farmeramy a velmi si vážíme vaší loajality. Kvůli ní, vaší trpělivosti a oddanosti jsme si jistí, že v budoucnu oslavíme mnoho dalších narozenin. Je před námi ještě spousta let a už teď se nemůžeme dočkat!

  Děkujeme vám za vaše konstruktivní komentáře a nepřetržitou zpětnou vazbu prostřednictvím našich herních fór. Váš zájem pro nás znamená mnoho! Víme, že většina z vás je fanoušky Farmeramy po dlouhou dobu a vašeho nadšení si velmi vážíme!

  Naším hlavním cílem je, aby vás Farmerama bavila i nadále. Jste naší inspirací a opravdovým důvodem, abychom ze sebe každý den vydali to nejlepší. Děkujeme a pamatujte, vážíme si vás! Jsme velmi poctěni, že máme komunitu jako je ta naše.

  Chápeme, že nemůžeme vždy potěšit úplně všechny, ale věříme, že z dlouhodobého pohledu budete stále více a více poznávat, že nám na vás i naší bláznivé hře záleží.

  Jedno velké vřelé poděkování od celého Farmerama týmu patří našim moderátorům z celého světa a také našim týmům herní podpory. Doufáme, že si všichni vážíte jejich práce stejně jako my. Jsou nejlepší a nejvíce nápomocní lidé, které tu máme a Farmerama by bez nich nebyla takovou, jakou je.

  Během tohoto speciálního dne chceme zdůraznit, jak moc si vážíme, že s vámí můžeme spolupracovat. Ačkoliv se vždy snažíme, abyste pocítili, že jsme za vaši spolupráci vděční, nedá nám to a také tentokrát musíme zopakovat, že jste opravdu nejlepší! Děkujeme!

  Prosíme všechny hráče, aby si i nadále cenili práce moderátorů, kterou odvádí pro Farmeramu a Farmerama tým. Každým dnem pociťujeme, jak moc jim na hře zálěží a velmi nás to těší!

  Jako malý dárek jsme pro vás připravili bonusový kód. Pokud použijete bonusový kód 13BDAY, obdržíte na svůj herní účet 40x Superhnojivo, 40x Zuzino superhnojivo, 12x Superkrmivo, 12x Farmářská mince, 1x Bedna s bonusy a 4x Bedna s radostnými zvířaty. Kód je platný do soboty 28.1.2023 23:59 a na každém herním účtu jej můžete využít pouze jednou.

  Ještě jednou vám děkujeme a přejeme Farmeramě vše nejlepší!

  [​IMG]