Oznámení 10. narozeniny hry FARMERAMA!

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Drahé farmářky, drazí farmáři.

  Pane jo! Dnes, tedy 26. ledna, slavíme 10. narozeniny hry FARMERAMA a jsme na to náležitě hrdí.
  Pro celý tým hry Farmerama je čest pracovat na téhle neskutečně zábavné hře. Ovšem nejde tady jenom o hry. Tím nejpodstatnějším jsou totiž naši hráči z celého světa, kteří se sdružují v naší komunitě Farmeramy.
  Jste ti nejoddanější, nejzanícenější a nejzapojenější hráči, jaké známe, a slovy ani nedokážeme popsat, jak moc si užíváme čtení všech vašich komentářů (ano, i těch negativních, i když je pravda, že ty čas od času nečteme s tím největším nadšením... ale jinak si rozumíme, ne?) a jak moc tuhle hru zbožňujeme.
  Většina lidí v týmu na hře FARMERAMA pracuje už mnoho let a možná tomu nebudete věřit, ale nejsme žádní stážisti; jsme obří skupina zapálených zaměstnanců, kteří se den co den snaží předvést to nejlepší, co v nich je, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší možné zážitky. Samozřejmě víme, že se nám čas od času podaří udělat nějakou botu a že ne všichni vždy souhlasí s našimi rozhodnutími. Celkově ale věříme, že vám pravidelně dokazujeme, že pro nás FARMERAMA není jen pouhou prací, ale něčím mnohem důležitějším.
  To nejlepší ze všeho je: FARMERAMA propojuje lidi! Známe příběhy mnoha hráčů, kteří skrz tuto hru našli nové přátele, partnery a štěstí, s čímž naprosto souzníme. Nejsme totiž jen partou kolegů, ale stali jsme se skutečnou partou kamarádů. Takže za FARMERAMU můžeme být o to víc vděční.
  Každý z nás má své vlastní vzpomínky – hezké, i ty ošklivé – a často mluvíme o tom, jak si kdo pamatuje na tohle a na tamto, a jsme si jistí, že na tom jste obdobně. Všichni mají ke hře FARMERAMA nějaký svůj vlastní vztah, ale všichni jsme skrze ni vzájemně propojení. To je prostě neskutečné.
  Možná občas máte pocit, že nám na hře nebo komunitě nezáleží. To ovšem nemůže být dál od pravdy a ujišťujeme vás, že tak tomu skutečně za žádných okolností není. Celý tým cítí za FARMERAMU a celou komunitu obrovskou odpovědnost, ale kvůli našim dlouhodobým plánům ohledně FARMERAMY nemůžeme plnit všechna vaše přání či reagovat na stížnosti okamžitě. Zároveň jsme samozřejmě lidé, kteří dělají chyby. V našem týmu nikdy nejde o to, kdo jakou chybu udělal, ale jak nastalou situaci nejlépe vyřešit a zajistit, aby se podobné chyby v budoucnu neopakovaly. Ano, někdy jsme rádi, že našim argumentům nenasloucháte, ale většinu času máme za to, že by bylo skvělé, abyste věděli, jak moc nám na vás a celé hře záleží.
  Věříme, že chápete, jak moc je pro nás obtížné dělat rozhodnutí, která se vám nemusí líbit, ale vždycky doufáme, že nakonec porozumíte důvodům, které nás k nim vedly.
  Jednou někdo na poradě týmu prohlásil: Jsme jako produkce televizního seriálu. Každý týden poskytujeme nový obsah a naším hlavním cílem je, aby to byl obsah zábavný. A to pořádně! Ano, občas to nevyjde! Občas je nám smutno, když čteme zklamané a frustrované reakce hráčů, ale rozhodně se nikdy nevzdáme.
  A jen tak mimochodem: pracovat v týmu hry FARMERAMA je něco neskutečného. Tam se opravdu nikdy nikdo nevzdává.
  Horší časy vždycky přežijeme a poučíme se z nich. Pročítáme se veškerou zpětnou vazbou a probíráme každý negativní i pozitivní bod. Občas nás přepadne zmatek, smutek, zklamání či rozčarování, ale nikdy nás neopouští naše motivace, vůle a zanícení.
  Jeden z nejlepších prvků našeho pracovního postupu je úzká spolupráce s našimi moderátory. Ti jsou pro každého z našeho týmu nesmírně důležití.
  Jeden příklad za všechny: moderátoři se o našich akcích dozvědí několik týdnů předem a poskytují nám zpětnou vazbu − ta je jedním z nejdůležitějších kroků v našem vývojovém procesu. Mnoho našich moderátorů má navíc přístup k testovacím verzím, což znamená, že si naše akce mohou zahrát přibližně o 10 dní dříve, než se dostanou k vám. Samozřejmě nám i v nejposlednějších fázích vývoje mohou poskytnout dodatečnou zpětnou vazbu. Je ovšem zřejmé, že ne vždy můžeme všechny námitky implementovat. To je ta slavná herní ekonomika (jsou tu i další skutečnosti, ale většinou jde opravdu právě o "herní ekonomiku”).
  Chceme tím říct, že jsme neskutečně hrdí na to, že můžeme pracovat s těmi NEJLEPŠÍMI moderátory na celém světě.
  Jsou vskutku úžasní a těžko se hledají slova, která by dokázala popsat, jak moc si jejich odhodlání, oddanosti a nadšení vážíme. (A mimochodem: někteří z nich jsou s FARMERAMOU od 1. dne!) Jsme jim prostě neskonale vděční, protože víme, že bez našich moderátorů by FARMERAMA nebyla FARMERAMOU. Spolupráce s moderátory je hlavním prvkem motivace celého týmu hry FARMERAMA! Naši moderátoři si vysloužili náš respekt i naši důvěru a jsou prostě jedineční. Máme s nimi výjimečný vztah a jen těžko můžeme vyjádřit, jak moc si každého jednoho moderátora ceníme. Neustále prokazují svůj charakter a tím, že vždy dokážou zachovat chladnou hlavu, nám pomáhají i v těch nejrušnějších obdobích. Jsme rádi, že se můžeme spolehnout, že se dokážou zakousnout a odvést brilantní práci i v problematičtějších situacích; jejich výjimečná pracovní etika rozhodně nezůstává bez povšimnutí.
  DĚKUJEME vám za všechno! Víme, že pracovat s námi může být občas náročné, chaotické a frustrující, ale opravdu si ceníme vaší trpělivosti, oddanosti a nadšení. Právě vy jste skutečnými hvězdami FARMERAMY!
  Nakonec jste tu VY! Naše komunita, naši hráči! Díky vám je všechno tohle možné. A bez vás by prostě nic z toho nebylo. Víme, že většina z vás je našimi hráči po dlouhou dobu a vaší věrnosti si neskonale vážíme!
  Celý náš tým by vám rád poděkoval, že nám dáváte báječnou příležitost vám tímto způsobem sloužit. Je naší touhou, abyste s FARMERAMOU byli spokojení. Jste naší inspirací, která v nás vždy dokáže probudit to nejlepší. Děkujeme a pamatujte: moc si vás všech ceníme! Bez vás a vaší neutuchající podpory bychom žádných z našich úspěchů nedosáhli. Děkujeme, že jste tu s námi a jste nám věrní. Na takovou komunitu můžeme být jen a pouze hrdí. A už teď se těšíme, že vám budeme moct takto sloužit řadu následujících let.
  Jak jistě víte, FARMERAMA není pouze farmářskou hrou, představuje totiž něco mnohem víc. Věděli jste, že jsme od zrodu FARMERAMY představili přes 3000 ziskových předmětů? A pak tu jsou akce. Mnoho akcí. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na aktualizace obsahu, nové funkce, řady oblaků a mnoho dalšího. FARMERAMA je hra, která se neustále vyvíjí, roste a naplno žije. Pokud si někdo myslí, že FARMERAMA umírá: TAK ROZHODNĚ NE!
  Dnes slavíme nejen naše 10. narozeniny, ale zároveň oslavujeme budoucnost téhle úchvatné hry!
  Díky přechodu na Unity, ke kterému dojde během letošního roku, je před FARMERAMOU zářná a dlouhá budoucnost. Projekt Unity patří k největším výzvám, se kterými se kdy náš tým musel popasovat, a i když se to zvenku může zdát jako jednoduchá práce, vězte, že tomu tak rozhodně nebylo! Byl to obrovský závazek, avšak ani na okamžik nás neopustila víra v jeho úspěšné splnění. Během několika posledních měsíců celý náš tým tvrdě a trpělivě pracoval a už se nemůžeme dočkat, až vám FARMERAMU předvedeme poháněnou moderní technologií. Jako obvykle vás s jakýmikoliv aktuálními informacemi seznámíme skrz naše oficiální fóra. Podle hrubého plánu bychom rádi provedli několik testovacích koleček s našimi moderátory, po kterých by následovalo spuštění otevřené beta verze. V té budete mít možnost nejen si zahrát FARMERAMU v Unity, ale zároveň nám poskytnout zpětnou vazbu a hlásit jakékoliv problémy. To nám umožní následný bezproblémový přechod na Unity.
  Jistě si dokážete představit, že slavit 10. výročí prohlížečové hry znamená v herním průmyslu opravdu hodně, ale pro nás je naprosto zásadní, že můžeme slavit 10. výročí našeho „miminka“ jménem FARMERAMA.
  Lámali jsme si hlavu nad tím, jaký by byl odpovídající dárek u příležitosti takhle speciálního výročí naší milované hry, ale bez úspěchu. Nejspíš je to proto, že neexistuje žádná možnost, že bychom přišli s dárkem tak speciálním, jako je samotná FARMERAMA (je to trochu kýčovité, ale je to prostě fakt...). Ale pro všechny, kteří dočetli až sem: pokud použijete kód HAPPYBDAYFA, získáte 60x superhnojivo, 30x Zuzino superhnojivo, 40x superkrmivo a 3x párty lístek.
  Kód je platný od této chvíle, uplatnitelný jednou na každý uživatelský účet a jeho platnost vyprší v úterý 28. ledna 2020 ve 23:59 SEČ.
  Děkujeme vám za dlouhodobou spolupráci, důvěru, kterou v nás vkládáte, a vaši mimořádnou oddanost. Bez vás by FARMERAMA nebyla, jaká je!

  VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM, FARMERAMO!!!

  S úctou
  tým hry FARMERAMA