Šplouch a cák s křečky (1.7. - 7.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    CZ název
    ikonaprotihodnota
    SK název
    Křeček [​IMG]210Škrečok
    Červenonosý křeček [​IMG]1 500Škrečok s červeným nosom
    Křeččice Čoudilka [​IMG]4 300Dymiaci škrečok
    Křeček panda [​IMG]14 000Škrečok - panda
    Skvrnitá křeččice [​IMG]44 000Fľakatý škrečok
    DJ Křečoun [​IMG]140 000DJ Škrečox
    Křeček mořský vlk [​IMG]440 000Slaný morský škrečok
    Křeček švihák [​IMG]1 400 000Elegantný škrečok
    Křeččí rošťák[​IMG]4 100 000Pichľavý škrečok
     
    charlie.b46, vilm4 a zuzanka11221410 tohle ocenili.
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    prvý, idem čítať

    rúžové škrečky musím mať!
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím, je tam dost bodů sezonních odměn a růžovej křeček, sice požadavky vysoké, ale snad bude i BB ;)
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Božínku, co je to za chudobný stonek, to na něho mám vyplácat tolik hlodavců?
    Ani žádná kvalitnější trezorovna, jen žlutá. To je tuze moc málo.
     
  6. pistule

    pistule Aktivní autor

    Jednorázové odměny pěkné, ale ten řádek... Růžové křečky taky musím mít.
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Křečky jsem nakřečkovala, SK taky, tak se snad bude v tulipaneláku dařit ;)
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tohle můžu, ještě když bude BB, tak to bude dokonalé. Křečci jsou, SK je....a odměny jsou hezké!
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Uvidím pokiaľ sa dostanem a ako sa bude dariť v šľachtení,lebo u mňa býva zväčša genetika a občas o jeden preskok.Škrečkov mám a SK tiež.Ale ak bude z naplneného tulidomčeka ako vždy genetika tak rýchlo zbalím kufre:):).
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    1.261 krecku ve stodole, pri pohledu na protihodnoty jich do zitra jeste soupnu par na plochu (kor, kdyz budu mit za 5 hod. zralou kuklu) a ono to pujde resp. musi, protoze radek je sice tentokrat spis do poctu, ale ruzovou kreckarnu si teda ujit nenecham ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    no po přečtení jsem usoudila že nic moc,bída...a tolik křečků,ach jooo...
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pohoda, zítra na značkách :D obrázky jsou povedené.
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    sice to nebude takový fofr šlechtění jaké mám ráda a při představě skoro 2.mil v protihodnotě mnou otřásly silné obavy, že při plnění skončím u Chocholouška, jdu na to. Křečků mám relativně dost, SK taky, chuť už trochu méně a věřím, že i s genetikou se to zvládne, vždyť po těch 10 letech hrání, bych si při výraznějším přeskoku mohla způsobit i újmu na zdraví
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Keby aspoň ružová výrobňa tak nič nepoviem ale toto... Zbytočne som farmil křečkov

    Edit: Vzhľadom na to, že chcem vždy vidieť v niečom aspoň jedno pozitívum tak ma křečci presvedčili, že používať motýliu kuklu je celkom dobré tak odteraz zakaždým čo sa nabije šup na polia výbehy :)
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
    Kostejnesmrtelny333 a vilm4 tohle ocenili.
  15. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Ubožejší stonek už hodně dlouho nebyl... Ani ty hovínka nedává -.-xDxDxD
     
    Veselka, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také se mi zdá dodávaná protihodnota krapet přemrštěná.Ale SK je dost,tak dem nato!8)
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Než jsem se dohraba na farmě k první růžovce, uběhly minimálně tři roky, a ještě k tomu byla darovaná. Vlastní jsem ještě nepostavila, protože stále ještě nemám po osmi letech farmaření všechny šlechtící úkoly ukončené.
    Čili 2 mega protihodnoty je v porovnání úplné nic, jelikož vlastními silami bych se k ní nedohrabala. Štěstí při přeskocích při bb nemám, za osm let jednou ze základu zlatý osel :D takže jakoukoliv růžovku vítám :D Urááá
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na akci s křečkama jsem se těšila. Odměny mě trochu zklamaly. Zejména finální stonek. Pozitivní v odměnách jsou sezónní body. Ale i tak se mi zdá za hodně křečků málo odměn. No, uvidíme, zda do akce půjdu nebo raději budu chovat křečky a dodávat na trh.
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem si spočítala křečky a mám protihodnotu jen 244 230, s tím žádnou parádu neudělám, no tak snad až příště.
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak než do řádku, to snad asi raději udělám dekorkám místo v mazlikárně. Chjo, škoda že ta farma není nafukovací :music::D

    fany2020: však tu protihodnotu zvedneš šlechtěním, tedy pokud máš dostatek SK ;)
    Tassi díky, opraveno ;) Moje stará bolest :D
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.