Šlechtící akce (3.3. - 6.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký druh šlechtících akcí máte nejraději?

  1. A: Akce přinášející nové šlechtění zvířat již existujících ve hře (např. včely, oslové…)

    23.8%
  2. B: Akce přinášející nové šlechtění zcela nových zvířat (např. pandy)

    9.1%
  3. C: Akce vyžadující dodávání šlechtěných zvířat již existujících ve hře

    7.5%
  4. D: Mám rád(a) vše

    44.7%
  5. E: Nemám rád(a) šlechtící akce

    15.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se ke šlechtícím akcím. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 6.3. v 18:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, jaké další zvíře byste si přáli šlechtit apod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
    PepaL77, babioli a JZDSlušovice1 tohle ocenili.
  2. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,nebylo by špatné šlechtit zvířata které jsme dostali v akcích a nejsou jinak využita ve hře.Třeba veverky krtci myši atd.
     
    moudrasova5850 tohle ocenil(a).
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Měl bych rád všechny šlechtící akce, pokud by odměny odpovídaly DNEŠNÍM tržním cenám šlechtěnců !
     
  4. erebos01

    erebos01 Zelenáč fóra

    myslím si že šlechtění je super jen dvě superkrmiva na jedno šlechtění mi připadá moc k výsledkům šlechtění
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám rád všechny akce i ty šlechtící

    Farmerama 95+ *** Bahamarama 225+
    farmařím od 5.10.2010
     
  6. ADELANDE

    ADELANDE Pisálek fóra

    Nemůžu se zbavit dojmu, že u šlechtících akcí jde jen o tom, abychom si kupovali superkrmivo za reálné peníze... odměny neodpovídají aktuálním cenám šlechtěnců na trhu!!!
     
  7. ládík72

    ládík72 Zelenáč fóra

    Jak píše ADELANDE,chtělo by to zlevnit,nebo třeba jen jedno SK na jedno šlechtění,Melu jak cvok a pořád málo :sleepy:
     
  8. bicbozi

    bicbozi Zelenáč fóra

    tyto akce jsou jen na tahaní peněz
     
  9. Ivanka1969

    Ivanka1969 Pisálek fóra

    Ahojky,
    těším se, že bude v budoucnosti také šlechtění pejsků, kočiček nebo holoubků - domácí tvorové
     
    Viky007 tohle ocenil(a).
  10. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Souhlasím s Adelande. Šlechtící akce jsou opravdu jen proto, abychom kupovali superkrmivo za reálné peníze, protože ani ve zrychleném mlýně (a ten už se musí platit) není možné superkrmivo na šlechtící akci vyrobit (6 superkrmiv denně), aby se nechala splnit. Tím spoustě hráčů, co nechtějí cpát do hry reálné peníze, zůstávájí nedokončené úkoly v družstvu, protože při babyboom už zvířata také zdaleka nepřeskakují tak, jak tomu bylo kdysi. Já superkrmivo kupuji, ale opravdu ne všichni na toto peníze mají, stačí, že si platí pomocníky. Já sice chápu, že RT peníze potřebuje, protože a) logicky chce zisk, což je v pořádku a b) provoz hry reálné peníze stojí, ale každé dva měsíce nové zvíře je přece jen trochu moc, ne? Odměny za šlechtěnce jsou také neodpovídající, jak píše nahoře Baroland.
    Doufám, že jsem příliš nezahltil vlákno zbytečným komentářem.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Mám ráda všechny akce, lehké, těžké, šlechtící ... když farma běží jak má a nejsou výpadky nebo neomluvené posuny , jsem ráda za každé oživení ... však o tom to je ..;) A SK ? Nekupuji ...šlechtím, dokud to jde , SK si vyrábím a získávám z úkolů .
     
  12. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Souhlasím s ADELANDE. Chtělo by v tom něco udělat. Domnívám se, že utrácet peníze za pomocníky je dostačující. :cry:
     
  13. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Opravdu by mohlo stačit jen jedno suprkrmivo anebo zkrátit dobu mletí :p
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Opět je nabídka neúplná, chybí mi v ní šlechtění kukaček. Ze začátku jsem kukačky moc nemusela, ale po inovaci to bylo podle mě to nejlepší šlechtění. Škoda, hlasovala bych pro ně.
     
    pištule1960 a j.e.z tohle ocenili.
  15. -Spoony-

    -Spoony- Pisálek fóra

    Bylo slíbeno, že kukačky není nutno plnit hned, že se budou stále opakovat. Ale skutek utek. Děkuji RT za neúplný magický stonek!
     
  16. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    ahoj,

    poslední dobou je to vše nějak složité,nemohu nějak splnit ¨úkoly¨při šlechtění jsou samé stejná zvířata. Superkrmivo málo na šlechtění.Dříve během her jsem tam fungoval turbo mlýn zadarmo.A tedˇ to kolo štěstí to ani nemluvím.
     
  17. mankas

    mankas Zelenáč fóra

    Opravdu už kukačky nebudou? Každý měsíc se na ně těším a nic.
     
  18. bobule51

    bobule51 Pisálek fóra

    Stále mám nedostatek SK,chtělo by to zkrátit dobu mletí,je potřeba mletí krmiva i pro ostatní zvířata,zůstává hodně nedokončených úkolů.
     
    fugger64, jana151049 a Buddies.ck tohle ocenili.
  19. blond87

    blond87 Pisálek fóra

    takze ja mam rad slechteni ale uz je toho moc porad nova zvirata na slechteni,to se neda stihat,uplne by stacily kazdy rok 2 nova zvirata na slechteni a smitec,ted zase chameleoni uplne zbytecne!, a ty preskoky jsou uplne o nicem posledni dobou,driv se slechtilo lip kdyz to preskakovalo,ted uz to ani nebavi kdyz je to jen sama genetika a zadnej preskok!!,myslim tim kdyz je BB:mad:
     
    myyta a fugger64 tohle ocenili.
  20. moudrasova5850

    moudrasova5850 Zelenáč fóra

    Mám podobný názor jako Danielaa25, také se domnívám, že by mohlo ke šlechtění stačit pouze jedno superkrmivo a nebo jeho výrobu ve mlýně zkrátit třeba na poloviční dobu.
    Jinak jsem nadšená každou novou aktivitou, co splním, splním....FARMERAMA je hra pro radost a ne se nervovat zda splním všechny úkoly.....trochu méně brblejme a hrou se hlavně potěšme. :)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.