Časové omezení akcí

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Darkry, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    Zdravím vás, farmáři. Hraju Farmeramu už několik let a zažil jsem za její období mnoho akcí a různých bonusů.
    Za poslední dobu mě ale celkem zesmutnilo, že akce končí tak prudce a často se třeba nedostanu na počítač, abych mohl odevzdat zbylé zboží.
    Chtěl bych se zeptat vás ostatních, jak to vidíte- jestli by nebylo ve hře lepší, že akce by trvala třeba 120 hodin (pouze příklad) a za tu dobu byste mohli farmařit a shánět materiály a suroviny a po uplynutí této doby by bylo dalších 24 hodin na to, abyste mohli případně odevzdat zbylé materiály, které jste ještě nestihli. Nešlo by už farmařit a sbírat, ale pouze byste mohli odevzdávat.
    Chtěl bych znát váš názor, protože by se to mohlo případně zkusit navrhnout pro vývojáře, myslím si, že by to hře pomohlo. Protože takhle akce rychle skončí a já třeba nestíhám odevzdat předměty a je mi to hrozně líto. Teď mi v poslední akci Dosáhni až ke hvězdám unikl závěrečný bonus- odemčení část magického stonku, a to mě velice mrzí, protože věci jsem an to měl, jen jsem se tu nedostal, abych je mohl odevzdat.

    Děkuji za vaše názory :)
     
    hopicek tohle ocenil(a).
  2. Ahoj Darkry
    určitě lze diskutovat o tebou zmíněném nápadu. Aby ale diskuse vedla k nějakému výsledku, bylo by vhodné zpracovat návrh na Zlepšovací návrh s hlasovací anketou, který (pokud vyhoví pravidlům zpracování) může být předán Realizačnímu týmu.
    Prosím seznam se s pravidly podávání zlepšovacích návrhů - (klikni)-> ZDE
     
    Darkry tohle ocenil(a).
  3. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    Děkuju :) podívám se na to a pokud se hráči přidají, mohlo by to přispět ke větší spokojenosti se hrou :)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Darkry - hrávala jsem kdysi ZOOmumbu (také od BP) a tam byla možnost vybírat odměny ještě 24 hodin po ukončení akce. Pokud by to někomu pomohlo, proč ne. Pro RT by to neměl být asi problém :)
     
    Darkry a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj Dakry - zajímavá myšlenka, která by mohla najít podporu u pomalejších hráčů, kteří z nějakých důvodů končí akce poslední den. Anebo u lidí, kteří pracují na směny anebo nemají přes den možnost a čas se připojit ke kompu a takto by mohli akci dokončit v podvečer či večer - mnohdy chybí skutečně málo.Dovolím si jen takový návrat do poslední akce "Dosáhni až ke hvězdám", která začala 3.8.2017 v 14:00 a skočila 8.8.2017 v 14:00, takže trvala deklarovaných 120 hodin, jenže jak akční plodina Dalekozraké květy, padátko Čočka a předmět Dalekohled ležely ve stodole až do cca 11:00 dnešního dne a čekaly na svoji výměnu za krejcary a BZ a teprve touto výměnou akce jako taková skončila. A kolik by ty předměty mohly způsobit ještě radosti jiným hráčům, kdyby je šlo ještě dodat a dotáhnout akci do úplného vítězného konce. Nebo kdyby je v tomto čase šlo darovat - žádná jiná akce v té době neběžela. Anebo kdyby je šlo prodat jako běžné zboží ze stodoly na trhu. Šel bych ještě dál, případně aby šlo dokupovat akční koše (aby i RT si přišlo na své). Pochopitelně by již nešlo pěstovat, nevypadávaly by akční předměty a nešlo by mlít. A ikonka akce na časomíře by změnila barvu a byl by na ní odečet času, který chybí do konečné výměny za krejcary a BZ. Teď je jenom na uvážení, jestli by toto prodloužení nenarušovalo přípravu další plánované akce a pokud ano, tak jak moc .... ale viděli jsme tu souběh dvou i tří akcí najednou a šlo to ( i když pomaleji, sekalo se to, vypadávalo spojení s herním serverem) Je to jen taková směsice myšlenek a popřemýšlej nad anketou pro hráče, případně rozšiř o své nápady či vypusť ty moje, které už jdou přes určité hranice. To víš, byla by to určitá revoluce ve hře a hlavně si uvědom, že naše komunita není z největších a nemá rozhodující hlas. Od toho jsou tu jiní.... ale taky bych v tom pro RT neviděl problém.
    Budu Ti držet pěsti a případně Tě podpořím.
     
    dasa1143 a Darkry tohle ocenili.
  6. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    Děkuji za pěkné nápady, návrhy a podporu :) Pročetl jsem si ta pravidla o návrzích a zkusím něco splácat, až budu mít čas a nějak to domyslím. Ale myslím, že to nebude nijak narušovat chod hry nebo jiných akcí :) bude to prostě jen možnost k doplnění zbývajících předmětů a případně by se mohlo dodat i to s tím předčasným prodejem eventových věcí, které už nevyužiješ :)
    Ještě jednou děkuji
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    On by byl zajímavý i systém z Rising Cities. Tam si aktivuju akci kdy chci já (třeba ve 3 ráno, nebo v 8 večer) a dokonce na to mám cca 3 dny než mi ta možnost své vlastní aktivace zmizí, ale teprve až to já aktivuju mi začne ubíhat časomíra.
    Sice by to asi byl problém kvůli tomu že tady se akce dost tlačí za sebou ale určotě bych něco takového uvítal i já.
    Jak mám odpolední, nestihnu ve 14:00 začátek akce a poslední den zase většinou mám už zase raní takže poslední možnost je v 5 ráno. Přijdu o cca celý den akce (+ -)

    Určitě by to ale chtělo akce trochu uklidnit a dávat je v delším časovém odstupu. Třeba 3 dny klid a pak akce.
     
    Darkry a tatkanas1 tohle ocenili.
  8. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    No jo, jenže potom tobě to třeba vyhovuje, ale někdo jiný má zase práci, když ta akce je, i když ty máš volno. To by ničemu moc nepomohlo :/
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.