Úsporná akce: Párty balíčky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  elaairena - zdravím, příspěvek hráčky Rendaakuba, na který reaguješ, je šest let starý, takže nejspíš byly ceny tenkrát trochu jiné ;)

  renda.png

  (rovněž tak druhý příspěvek od alderonky)

  Jinak nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud použiješ možnost "upravit ", příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ. (příspěvky jsem ti sloučila)

  upravit ela.png
   
 2. tenista99

  tenista99 Hrabě fóra

  Tak jsem se ještě rozhodl podělit se o svoje štěstí při točení různých chatrčí atd :D Zatím to u mě vypadá takto:

  Ledová houbová chatrč (dobrá) - 18 ks
  Jarní houbová chatrč (dobrá) - 17 ks
  Strašidelná skluzavka (dobrá) - 16 ks
  Cesta vlakem (dobrá) - 8 ks
  Kraken v krabici (ujde) - 19 ks
  Sněhulák v krabici (super) - zatím jen 2

  Nějaký zbytek dám sem v obrazku :D

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký dník :) no já toho krakena při točení kolem asi začínám nesnášet xD a padá dost často, ale ani se zkrácenými bonusy ho nesklidím ráno každý den - 1x za dva dny a nevím v čem je bedna lahůdek tak dokonalá 8) tak jsem z našetřených PL a potom projetých bedýnek získala toto ... no první den to za 150 PL dalo 11 sněhuláčků a další den za 250 PL z bedýnek to dalo jen 6, nebo za dalších 50 PL nic :(
  a už se po té akci na kole moc neukazují, tak budu zase šetřit bedýnky a to by bylo, aby jich nenaskákalo časem víc xD sněhuláčci jsou skvělí ... se RT asi nechtě upísklo :inlove:

  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 27/12/20
 4. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Točila jsem i na jedné vedlejší včera večer, asi 280 PL a z toho 7 sněhuláků xDjako na hlavní farmě, měla jsem opět neskutečnou radost
   
  -Jara05-, tenista99 a michalka59 tohle ocenili.
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak já sněhuláka nemám, asi to bude tím, že je venku teplo a nenasněžilo... nebo spíš to bude tím, že jsem na kolo zapomněla a netočila jsem už několik dnů. :) Stejně postupně přibudou, jako všechny ostatní úžasnosti z vehiklu ;)
   
 6. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Nevím jestli se RT zrovna upísklo s něčím, co přináší jen body. Jen se upraví číslo u levlu. Největší úlet byly obr stromy, v menším měřítku medvědi a u dekoraci některé skluzavky a bedny s hnojivy. Ono sklízet každý den víc než deset modrých lístků, hnojiva a jiné komodity je přece jen přínosnější než BZ. :)
   
 7. sasasa

  sasasa Vycházející hvězda fóra

  dokud bude na kole jako odměna žlutá stříhárna ovcí nebo žlutá mlékárna kravského mléka tak nekoupím, protože za reálné peníze je to výsměch hráčům.
   
  dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
 8. tronaldo55

  tronaldo55 Hrabě fóra

  myslím, že získať tak 20ks toho nového jackpotu a viac to nehrotiť. Beriem to ako bedňu s rybami. Odkedy mi to padá tak ryby nemám na ploche + obrovský zisk produktov. Toto bude niečo podobného. Nebudem musieť vzácne chlievy dávať na plochu + zisk šľachtencov ale inak nič moc jackpot. Otvárať tie bedne raz za mesiac a je po starosti.
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 9. libakos

  libakos Polobůh fóra

  Obsah bedny s ptáky od Šunčíka bude z pravěku nebo ze současnosti......nechám se překvapit a hrotit to nebudu;)Vzhledem k tomu že v bedně s podivuhodnostmi i v akci byla pravěká tajemna moc v lepší časy nedoufám.xD
   
  dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
 10. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

 11. libakos

  libakos Polobůh fóra

  Skali-dík,ty podivuhodnosti byl jen příklad,u Šunčíka by se ještě nějaký pták mohl vyskytnout,sokol,červenka , pak už jen asi sojka ale to asi až jindyxD
   
 12. tronaldo55

  tronaldo55 Hrabě fóra

  Tak nový jackpot mám 5krát doma ale nič nevyskakuje z krabice takže v animácii je chyba a na párty kolese sa má tento jackpot objavovať často ako hlavná výhra a tiež nič takže by to trebalo opraviť.

  Edit: pretočil som 50 PL a padlo: 5krát novinka, 2krát kraken a 3krát snehuliak
   
 13. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  15 PL a jedna novinka, víc netočím, šetřím PL na další, nějak jsem je stačila vypotřebovat a kupovat nechci :)
   
 14. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  U animace není chyba. Při podržení se animace přehraje. Pouze se může stát , že nevidíš zelené kolečko v případě, že používáš zoom, jelikož je posunuté. Během akce se zavedením nového jackpotu je jediný rozdíl oproti normálu v tom, že se jako jackpoty na párty kole štěstí objevují pouze jackpotové dekorace. Nikde není napsáno, že se tam ta nejnovější musí objevovat nejčastěji. Tudíž se v tomto případě také nejedná o chybu.
   
 15. tronaldo55

  tronaldo55 Hrabě fóra

  Žiadna animácia sa neprehráva a teraz som si všimol, že to nejde u všetkých krabičkových jackpotov ako je veverka, kraken, snehuliak a tato novinka. To, že sa nový jackpot má objavovať častejšie v poriadku beriem, že to nie je pravidlo ale oproti minulému jackpotu sa tá šanca na vypadnutie teda zmenšila a riadne :D

  Edit: Ak to ide Vám ostatným, že máte tie dekorky v poriadku tak opäť kontaktujem podporu čo už :D
   
 16. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  tronaldo55 máš zapnuté animace? Zkoušel jsem všechny krabicové jackpoty a u všech se animace bez problému přehrála. Hraješ v Unity/WebGL nebo v samostatném klientovi?
   
 17. tronaldo55

  tronaldo55 Hrabě fóra

  Mám zapnuté animácie a vyskúšal som to aj v Unity aj v klientovi. ako hovorím nejdu iba krabičkové dekorky. Ostatné jackpoty ako tie chatrče a iné fungujú normálne. Zobrazí sa akurát ten odpočet či čo to je a zvuk naťahovania a to je celé.
   
 18. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  tronaldo55 v tom případě ti nezbývá nic jiného než kontaktovat herní podporu, aby mohli prověřit tvůj herní účet.
   
 19. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Po 70 PL padlo : 2x sněhulák, 2x šunčík, 1x jarní chatrč :)
   
  matlafous123 tohle ocenil(a).
 20. tenista99

  tenista99 Hrabě fóra

  Protočeno 80 PL a padl 1x šunčík a 3x sněhulák tak novinka je doma a pohoda :)

  [​IMG]